Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

WorldSkitest 2011


JC

Rekomendowane odpowiedzi

Niektórzy Szefem nazywają wiadomo co...:D:D:D Ehh, wiosna idzie:D
:eek: :eek: :eek:

No Wróżka to pojechałaś. No ale u Was w stolicy :D

PS

Chciałem przypomnieć, że wątek dotyczy testu nart :D

Ciekawe jak nasi testerzy załatwili sprawę z Szefami? SB to pewnie teraz wsadza trzy razy częściej niż normalnie... no kwiatki wsadza, żeby nie było!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak przy okazji, czy ktoś z Was będzie w tym czasie w Zell am See?

Od soboty 02.04 będę 150 km od Zell am See w TH.Zapraszam na jazdę rekreacyjną po ''pracy'' w Zell.

A to nie jest wykluczone. Z tego co pamiętam, to była możliwość udziału komercyjnego (odpłatnego). Na teście pogadam z organizatorami.

Pogadaj,pogadaj

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko jest możliwe :) ostatnio pod Nosalem Wacek opowiadał (Africaner), jak pojechali na narty w sierpniu chyba do Szwajcarii na lodowiec, a że im nie spasilo, to wylądowali na plaży w Nicei z nartami :). To jest fantazja!

Wiesz w Zell am See, nad wodę będziemy mieli 200 m... tylko ta temperatura :eek: No ale jak się ma fantazję :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eeee to masz blisko do nas. Zapraszamy na rozgrzewkę przed TH

Chętnie bym się rozgrzał w tamtej okolicy,ale jutro schodzę ze statku,a że chwilę mnie nie było to muszę przed wyjazdem na narty nadrobić(chociaż to niestety nigdy w pełni się nie uda) ojcowskie i mężowe zaległości. Ale będę was wspierał duchowo,a rozgrzeję się pod kołdrą w domu:D:p;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

....

Dobrze, że wątek wrócił na wesołe tory, bo już ... mi się chciało.

Widzę że jest bardzo wesoło:D

Test zaczyna się we wtorek. No może jakiś spontan?! SB może Figo zmobilizujesz?

Figo jak widać olewa nas, no ale jak chcesz spontan to możemy zrobić np:

nie spotkamy się tam jak piszesz w mailu we wtorek o 8 w BB, tylko o 2, przed 9 zameldujemy się w HT(dla mnie wielką przyjemnością było by pokazać Bończy to urokliwe miejsce) tam pośmigamy do 4 na nartach i z TH gaz do Zell bo zdaje się w Hotelu mamy kolację:D.

No więc?:D

Niektórzy Szefem nazywają wiadomo co...:D Ehh, wiosna idzie:D

:eek:

No Wróżka to pojechałaś. No ale u Was w stolicy :D

PS

Chciałem przypomnieć, że wątek dotyczy testu nart :D

Ciekawe jak nasi testerzy załatwili sprawę z Szefami? SB to pewnie teraz wsadza trzy razy częściej niż normalnie... no kwiatki wsadza, żeby nie było!

Ogólnie widzę że nie ma innej opcji, nie mogę się ruszać w Polskę bez laptopa, bo jak tylko się zorientowaliście że mnie nie ma to :eek::D, no normalnie pełne rozluźnienie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, no jadę przecież ktoś Wam musi pokazać drogę koło Wiednia :D

No ale ja znam tą drogę:rolleyes:

Ostatnio tak pojechałem i przyznam szczerze że już za Mikulovem byłem wściekły że tak pojechałem:cool:.

Nie uwierzę że jest szybciej, w najgorszym wypadku może być tak samo, na pewno będę to jeszcze fizycznie sprawdzał i dopóki nie sprawdzę w praktyce to nie uwierzę:rolleyes:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ale ja znam tą drogę:rolleyes:

Ostatnio tak pojechałem i przyznam szczerze że już za Mikulovem byłem wściekły że tak pojechałem:cool:.

Nie uwierzę że jest szybciej, w najgorszym wypadku może być tak samo, na pewno będę to jeszcze fizycznie sprawdzał i dopóki nie sprawdzę w praktyce to nie uwierzę:rolleyes:.

No to będziesz miał okazję :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie widzę że nie ma innej opcji, nie mogę się ruszać w Polskę bez laptopa, bo jak tylko się zorientowaliście że mnie nie ma to :eek::D, no normalnie pełne rozluźnienie.

Nie pełne rozluźnienie, tylko wiosenne rozluźnienie:D Poza tym ja w ogóle nie rozumiem o "co so chodzi":o

Mam nadzieję że pogoda Wam dopisze, zdaje się że znów nadchodzi ochłodzenie więc oby było słoneczko:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie spotkamy się tam jak piszesz w mailu we wtorek o 8 w BB, tylko o 2, przed 9 zameldujemy się w HT(dla mnie wielką przyjemnością było by pokazać Bończy to urokliwe miejsce) tam pośmigamy do 4 na nartach i z TH gaz do Zell bo zdaje się w Hotelu mamy kolację:D.

Byłoby fajnie! Może nie po nocach :), ale mamy piątek, sobotę....

Sorry za chwilową nieobecność, ale uruchamiam system monitoringu GPS i HR (praca serca) dla sportowców i entuzjastów sportu, który będę Wam chciał pokazać w praktyce na testach. Mały nadajnik umieszczony na dobrze zaprojektowanym pasie lub po prostu w kieszeni. Zapis pozycji GPS 4 x na sekundę!

A potem będziemy mogli rzeczywiste dane o dystansie, prędkości max i średniej, HR, lokalizacji pokazać też na Forum. Program generuje super raport w parę minut.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłoby fajnie! Może nie po nocach :), ale mamy piątek, sobotę....

Sorry za chwilową nieobecność, ale uruchamiam system monitoringu GPS i HR (praca serca) dla sportowców i entuzjastów sportu, który będę Wam chciał pokazać w praktyce na testach. Mały nadajnik umieszczony na dobrze zaprojektowanym pasie lub po prostu w kieszeni. Zapis pozycji GPS 4 x na sekundę!

A potem będziemy mogli rzeczywiste dane o dystansie, prędkości max i średniej, HR, lokalizacji pokazać też na Forum. Program generuje super raport w parę minut.

A co na teście będziesz nas monitorował?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...