Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

WorldSkitest 2011


JC

Rekomendowane odpowiedzi

Spakowani już jesteście? Ja już bym od 2 tyg. siedziała na walizkach:D

Przecież SB ma torbę ZAWSZE spakowaną! A Bończa musi jeszcze sprawdzić pracę serca przed spotkaniem z Elisabeth Görgl i Anną Jelusic :D

A ja... ja siedzę i uprzykrzam życie kilku osobom :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież SB ma torbę ZAWSZE spakowaną!

Śmiejesz się ze mnie?:D

Mało tego że torbę spakowaną, wziąłem w zeszłym roku z BP za punkty kosmetyczkę i mam w niej niezależny, nietykalny komplet wszystkich przyborów i kosmetyków, nic mnie nie wkurzało tak jak pakowanie tych przedmiotów przed wyjazdem, przecież z tego powodu można się spóźnić na I gondolę/krzesło:p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłoby fajnie! Może nie po nocach :), ale mamy piątek, sobotę....

Rano dzwonił Hucu do mnie gdzieś z świata z lotniska i lobował żeby koniecznie do TH przybyć, że on tam od soboty będzie nartował i nadrabiał zaległości mężowe:o.

To proponuję żebyś zabrał sprzęt na test i zobaczymy jak reagowałeś na widok gwiazd :D

A to Wy się już musicie podłączać do jakiejś specjalistycznej aparatury żeby stwierdzić reakcję na widok gwiazd?:D

Mnie jeszcze wystarcza mój własny pokładowy sprzęt:p i mało tego, raczej nie zawodzi:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JC, liczę na piękne grupowe fotki z Zawodniczkami i Zawodnikami:rolleyes: Tylko dla przyzwoitości róbcie te fotki od pasa w górę :)

Mało tego że torbę spakowaną, wziąłem w zeszłym roku z BP za punkty kosmetyczkę i mam w niej niezależny, nietykalny komplet wszystkich przyborów i kosmetyków

Papier toaletowy i Domestos...:D:D:D

No dobra, późno już więc siadam do pisania relacji ze Spindlerowego:)

Edytowane przez Dumpling Zębowa Wróżka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprzęt spakowany, przynajmniej ten narciarski, bo reszta.... uuuuu

jeszcze trochę zajmie mi poukładanie kabli, kabelków ...

Jak tam pakowanie Panowie? Głupie pytanie, jeżeli chodzi o SB, bo jego torba stoi zawsze zwarta i gotowa. Zastanawiam się tylko nad tą kosmetyczką, spakowaną od roku. Pasta do zębów, to chyba jest w kostkach... :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak tam pakowanie Panowie? Głupie pytanie, jeżeli chodzi o SB, bo jego torba stoi zawsze zwarta i gotowa. Zastanawiam się tylko nad tą kosmetyczką, spakowaną od roku. Pasta do zębów, to chyba jest w kostkach... :D

Ok, śmiejesz się ze mnie:rolleyes: dostaniesz pastę jutro w prezencie, nówka zapieczętowana, aha, pamiętaj pastę się zakręca;).

Ps do Bończy:

Jak chcesz jechać czystym samochodem to przyjedź na 6 i pianę aktywną kup bo też się mi skończyła...:D

Ja ogólnie to jestem w lesie i nie mówię tu o pakowaniu:eek:, jakie to szczęście że nie umówiliśmy się na I krzesło w dniu jutrzejszym:cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja ogólnie to jestem w lesie i nie mówię tu o pakowaniu:eek:, jakie to szczęście że nie umówiliśmy się na I krzesło w dniu jutrzejszym:cool:

Dlatego jedziemy jak biali ludzie, będziesz mógł się wyspać, umyć... samochód też i zjeść śniadanie. A potem przywitać Rafała i wspólnie obrać jedynie słuszny kierunek jakim są Alpy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wy tam o jakiś przyziemnych pakowaniach, pianach etc...:)

Ja tam już sprawdzam program w Porsche Congress Center w Zell am See, no i zapowiada się nieźle. W środę AnnaF - posłuchałem i obejrzałem na YouTube i wierzcie jest nieźle. Nie dość, że dobrze wygląda, to na gitarze gra, no gra dobrze!

Program na te dni i Sonne, Schnee&Party :)

http://www.zellamsee-kaprun.com/fileadmin/files2010/events/SSP_flyer_2011_druck.pdf

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wy tam o jakiś przyziemnych pakowaniach, pianach etc...:)

Ja tam już sprawdzam program w Porsche Congress Center w Zell am See, no i zapowiada się nieźle. W środę AnnaF - posłuchałem i obejrzałem na YouTube i wierzcie jest nieźle. Nie dość, że dobrze wygląda, to na gitarze gra, no gra dobrze!

Program na te dni i Sonne, Schnee&Party :)

http://www.zellamsee-kaprun.com/fileadmin/files2010/events/SSP_flyer_2011_druck.pdf

No to będzie co robić po teście :)

WorldSkitest na FB

qxDheMEVw-E

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czas przejść do czynów

Nagadaliśmy się tutaj, a raczej napisaliśmy. Czas przejść do czynów i wyruszyć na WorldSkitest 2011 do Zell am See w Austrii.

Rafał czyny wdrożył pewnie wcześniej, bo z Zakopanego ma dalej biedaczek ;), a ja z SB możemy jeszcze podrzemać, no chyba, że Sławek myje auto :D

Mamy ze sobą mobilny internet, więc postaramy się coś skrobnąć z Austrii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro szefostwo wyjechało to zgodnie z powiedzeniem

Kota nie ma, myszy harcują i słowami Bola z Piłkarskiego pokera "Laguna to my teraz ku..a możemy wszystko" bierzemy sprawy w swoje ręce i... odechce Im się kolejnych wyjazdów na testy:D:p

Edytowane przez hucu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jezeli myślimy o tej samej kobiecie to uważaj bo ona prędzej niż pożądki moze złamać Ci kark jednym paluszkiem:D:D

Dzieki za troske i ostrzezenie.

BTW Porzadek, przez rz piszemy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...i przy okazji złamać sobie samej paluszek:D

Paluszkow sobie nie lam. Moga sie przydac ich do innych przyjemniejszych celow:cool:

Np pisania na forum (wolalem to dopisac bo znow Boogie naskoczy na mnie;))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...