Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Adam Małysz kończy karierę sportową!


Rekomendowane odpowiedzi

Tak sympatycznego sportowca ten kraj nie miał w historii:rolleyes:Kubica,Kowalczyk i inni to "Pikuś":p, "chłopaki nigdy nie płaczą":rolleyes:.Prawdziwy sportowiec i człowiek dużego formatu,pomimo,ze szkól nie pokączył;)

Z jednej strony żal,a z drugiej wie,kiedy odejść:rolleyes:Adam jesteś WIELKI:rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sportowca któremu jednak palma nie udezyła. Media zawsze sa wokól niego, ale on nie zawsze w tych mediach chce byc..

Szczery, prawdziwy,prosty zwyczajny nasz chłopak;)

Leć Adam !!!! Tak wolano;)

Hmmm a ja tam wolalem w tv ogladac Bode Millera:D

Herminatora tez cenilem, chociaz kawal sku...a byl z niego na poczatku kariery.

Im palma uderzyla do glowy i to nie raz i ani oni nasi, ani prosci (chodz pewnie tu mozna sie klocic).

Adam sporo zrobil z punktu widzenia Polakow, ale jakos specjalnie nie zrobil reklamy skokom narciarskim poza Polska. Czy z zagranicy ciagna tlumy fanow Adama do Wisly? Chyba nie bardzo.

Czy ktos kupi angielska biografie Malysza gdy ta sie ukaze?

Herminatora stoji na polce u mnie:)

Kilku kolegow ja przeczytalo mimo ze o nartach zielonego pojecia nie maja, ale naziwsko sie im o uszy obilo.

Pewnie po czesci wplyw na to maja idiotyczne regulaminy w skokach, ale tez osobowosci skoczkow nie porywaja do czytania ich zyciorysow.

Wiem ze to nie jest po linii wiekszosci, ale tak to wyglada niestety...

Czasami ta odrobina szalenstwa sie przydaje, nawet jesli nastepnego dnia kac meczy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktos kupi angielska biografie Malysza gdy ta sie ukaze?

Herminatora stoji na polce u mnie:)

Kilku kolegow ja przeczytalo mimo ze o nartach zielonego pojecia nie maja, ale naziwsko sie im o uszy obilo.

Pewnie po czesci wplyw na to maja idiotyczne regulaminy w skokach, ale tez osobowosci skoczkow nie porywaja do czytania ich zyciorysow.

Wiem ze to nie jest po linii wiekszosci, ale tak to wyglada niestety...

Czasami ta odrobina szalenstwa sie przydaje, nawet jesli nastepnego dnia kac meczy...

Jacek, Anglicy wogle mało czytaja, strasznie sa zamknieci, ja cenie pewne osoby stamtad, ale bez przesady..Kupiony miecz Gurków http://militaria.onet.pl/1179897,artykul.html byl dobrem podczas II wojny swiatowej zdobytym...no ja przepraszam... ale tak niestety kilkanascie osób twierdzilo.

Wiec daleko im do małyszomani...

Podczas pracy tam zapytano mnie czy czesto w Polsce napadaja na nas niedzwiedzie polarne....

Maja wiele pozytwywnych cech, ale o malyszomania zapomnijmy. Wcale nie jest to wynikiem zlego promowania się Adama.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łezka w oku się zakręciła wczorej :rolleyes:

Świetny sportowiec i wielki mały człowiek!!!

Ileż to wykładów spędziło się w kawiarni studenckiej oglądając skoki zamiast na wykładach :o ... to były piękne czasy i tak długo mogliśmy się tym cieszyć.

Dzięki Adam!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adam zrobił swoje i po prostu idzie na zasłużony odpoczynek:) Nie pasjonuję się skokami ale emocje były nie raz:D i za to dziekuję.

Trzymam kciuki za resztę teamu, żeby po odejściu Małysza się to wszystko nie rozsypało...

Kobiety na tym forum nigdy nie zawiodły .:) :) :) Widocznie Adam ma w sobie to coś .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...