Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

11.03 Szpindl ...


Rekomendowane odpowiedzi

Kolego MackoS 12 marca są w Spindlerovy Mlyn zawody gigant kobiet PŚ .

Mam pytanie czy nie wiesz może na której trasie będą zawody ?

Czy trzeba gdzieś kupować bilety ? Czy można stanąć gdzieś na boku trasy przy siatkach ?

Nigdy nie byłem na takich zawodach stąd moje pytania .

Z góry dziękuję za odpowiedź .

zawody są na stoku św piotr. auto trzeba zostawić na parkingu centralnym i podjechać autobusem do przystanku św piotr. można podejść do strefy mety bardzo blisko bez opłat, natomiast wejście na trybuny jest płatne (tak było 2 lata temu, nie pamiętam ile kosztowało) zawody można obserwować ustawiając się wzdłuż trasy (chyba za free) ale najlepszy widok jest z drogi która wznosi się na przeciwstoku do św piotra - widać całą trasę, a jest to na tyle blisko ze wszystko dobrze widać. w strefie mety duży festyn z namiotami producentów sprzętu i sponsorów, można się też bezkarnie pokręcić po parkingu i podejżeć zaplecze teamów.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rossi - toż Ty Narciarz jesteś :eek:

Meldujesz się przed 8.00 na parkingu pod Hromovką, kupujesz karnet całodniowy, najpierw jeździsz, później oglądasz, później jeździsz, później oglądasz, a być może i później jeździsz jeszcze :)

Sprawdzimy i trasy i poziomy i w ogóle :rolleyes:

Ja z synem i jeszcze "paru gości będzie" :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak tylko Ty już byłeś na takich zawodach więc wszystko wiesz . A ja dopiero planuję wyjazd i chcę wiedzieć gdzie posadzić żonę .:D :D

Mam blisko, ale będę pierwszy raz i wiem "prawie nic" :)

Jak żona nart nie zapina to ja posadź na basenie - jest pod Niedźwiedziem :D;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam porównania do innych zawodów APS, ale dla mnie festyn był całkiem OK.

A wrażenie z "namacalności" zawodniczek na live niezapomniane.

Przy odrobinie szczęścia można było nawet trafić knajpie na górze (pomiedzy przejazdami) seans z Marlies Schield, połaczenie mini striptizu z gimnastyka erotyczną :D (dziewczyna bez gumy z samym podkładem wyginająca się na wszystkie strony).

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozglądałem się , ale żadnych "barczystych" wokół siebie nie widziałem :).

Juice też był, pisał w innym poście że mu się podobało .(nawet rozebrał Marię Schild :D :D )

Mnie łatwo rozpoznać bo czapkę miałem z "Rossignola" ( nikt takiej nie miał )

Z "buta" zdobyłem wszystkie szczyty łącznie z trybuną .:D

Tereferekuku. Ja podszedłem w piątek z nartami 150 metrów od mety do góry i do teraz łydki ściska :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mini OffTopik

150 metrów od mety do góry i do teraz łydki ściska :D

JC dzisiaj wiecej niż 250m pod Nosalem zapychał ,potem ze 100 na du... zjechechał,....tak zjechechał

i ani dupsko ani łydki Go nie bolały ;):D:rolleyes:

PS

a zjechechał bo...

jak zjechał to był uchachany (uchechłany)po pachy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JC dzisiaj wiecej niż 250m pod Nosalem zapychał ,potem ze 100 na du... zjechechał,....tak zjechechał

i ani dupsko ani łydki Go nie bolały ;):D:rolleyes:

PS

a zjechechał bo...

jak zjechał to był uchachany (uchechłany)po pachy :)

A to może jak akurat zemną przez telefon gadał to tak jechał:D.

Choć przyznam że rozmawialiśmy o poważnych sprawach, że ktoś zerwał plakaty reklamujące imprezę Skionline i że jest podejrzany;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...