Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Instruktor dla dzieci weekend majowy... potrzebny :)


Rekomendowane odpowiedzi

byłby instruktor chętny do uczenia dzieci szt. 2 lub szt. 3 lat 6-8

jeżdżące na nartach od 3 sezonów

w ramach weekendu majowego

lodowiec dowolny w sumie

z chęcią podrzucę zainteresowanemu na szkolenie

indywidualnie lub do grupy zorganizowanej

warunki do uzgodnienia :)

szczegóły siw@poczta.fm

pozdrawiam :D

siwy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to w podobnym tonie..

3-4 sezony na nartach... dużo na jeżdzenia za to mało przepracowanego..

nie potrafią ześlizgu...

kontrola prędkości pługiem... na łagodnych stokach prawie wcale, im stromiej tym więcej pługu..

każdy z modeli ma styl raczej 'dowolny' :)

jeżdżą po wszystkim co nie jest oznaczone na 'czarno'.. na czerwonych również, pod warunkiem że używamy słowo 'pomarańczowy'.. to ma niby oznaczać że nie jest stromo.. :)

pozdr

siwy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć

to w podobnym tonie..

3-4 sezony na nartach... dużo na jeżdzenia za to mało przepracowanego..

nie potrafią ześlizgu...

kontrola prędkości pługiem... na łagodnych stokach prawie wcale, im stromiej tym więcej pługu..

każdy z modeli ma styl raczej 'dowolny' :)

jeżdżą po wszystkim co nie jest oznaczone na 'czarno'.. na czerwonych również, pod warunkiem że używamy słowo 'pomarańczowy'.. to ma niby oznaczać że nie jest stromo.. :)

pozdr

siwy

Czyli słabo. Lodowiec w maju to nienajlepsze miejsce do nauki jazdy dzieci. Dlaczego taki wybór?

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć

Czyli słabo. Lodowiec w maju to nienajlepsze miejsce do nauki jazdy dzieci. Dlaczego taki wybór?

Pozdro

Mitku:

1/ zobacz w kalendarzu - ułatwię, dzieciaki mają wolne w szkole pomiędzy świetami a 3.05

2/ jak się posiada sezonówkę to w połączeniu z punktem 1....

3/jak sie nie będzie dało sensownie pojeździc to też płaczu nie ma - tak bez napinania się po prostu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć

Mitku:

1/ zobacz w kalendarzu - ułatwię, dzieciaki mają wolne w szkole pomiędzy świetami a 3.05

2/ jak się posiada sezonówkę to w połączeniu z punktem 1....

3/jak sie nie będzie dało sensownie pojeździc to też płaczu nie ma - tak bez napinania się po prostu

Rozumiem. Dzięki.

U mnie bez napinania nie da rady więc jestem zmuszony odpuścić.

Przepraszam za zawracanie głowy.

Pozdrawiam serdecznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to wydaje mi się że macie ciekawą propozycję od Andiego.

Koszty można oszacować na tyle ile kosztuje Was 1 osoba dorosła(dojazd, karnet, koszy pobytowe). Dzieląc koszty na 4 szkolenie jednego bąbla będzie kosztowało przy ekonomicznym wyjeździe ok 350 zł.

Ja ze swojej strony, jako że miałem okazję poznać Andiego osobiście mogę go polecić. Oprócz tego że jest instruktorem narciarstwa, to jest nauczycielem więc ma odpowiednie doświadczenie z dziećmi.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to wydaje mi się że macie ciekawą propozycję od Andiego.

Koszty można oszacować na tyle ile kosztuje Was 1 osoba dorosła(dojazd, karnet, koszy pobytowe). Dzieląc koszty na 4 szkolenie jednego bąbla będzie kosztowało przy ekonomicznym wyjeździe ok 350 zł.

Ja ze swojej strony, jako że miałem okazję poznać Andiego osobiście mogę go polecić. Oprócz tego że jest instruktorem narciarstwa, to jest nauczycielem więc ma odpowiednie doświadczenie z dziećmi.

…………………...

Edytowane przez Jan Kowal
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Finansowo to jest do złapania jak najbardziej tylko organizacyjnie może być trudne, ja generalnie jestem otwarty ale mam już ograniczenia, tylko Moltek, jestem tam od 25.04-1.05- taka rezerwacja mieszkania (podaję dni jazdy na lodowcu), jak by dobrze poszło, warunki i pogoda była ok to mogę jeszcze ewentualnie przedłużyć pobyt o dzień. Nie dysponuję też wolnym miejscem w aucie bo rodzina 2+3.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Finansowo to jest do złapania jak najbardziej tylko organizacyjnie może być trudne, ja generalnie jestem otwarty ale mam już ograniczenia, tylko Moltek, jestem tam od 25.04-1.05- taka rezerwacja mieszkania (podaję dni jazdy na lodowcu), jak by dobrze poszło, warunki i pogoda była ok to mogę jeszcze ewentualnie przedłużyć pobyt o dzień. Nie dysponuję też wolnym miejscem w aucie bo rodzina 2+3.

Można nadać Andiego kurierem, w skrzyniopalecie:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przepraszam za chwilę milczenia...

no to problem mały terminowy..

bo ja mogę w terminie sob, niedz, pon, na 100%

wt, śr - jeszcze się wyjaśni w ciągu tygodnia..

Andi - myśle poważnie bo oferta dobra, tyle że podobnie jak kolega..

na razie mam pełny jeden samochód, więc rozglądamy się za większym lub drugim..

się wyjaśni na dniach - napiszę szybko jak to możliwe..

z drugiej strony dlatego napisałem bo myślałem raczej żeby się do kogoś na miejscu 'podłączyć'..

bo o ile wyjazd na 99%, to szczegóły raczej wyjdą w ostatnim momencie...

więc nie chodziło mi o robienie za dużego zamieszania logistycznego... :)

pozdr

siwy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...