Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Fotelik na rower dla dziecka?


JC

Rekomendowane odpowiedzi

Osobiście polecam fotelik hamax siesta, zamontowałem go jakieś dwa miesiące temu i trochę kilometrów z córcią w tym foteliku już zrobiłem. Mam również przyczepkę która jako transport dziecka jest na pewno bezpieczniejsza, jednak córcia woli fotelik z którego wiele więcej widzi.

A niezależnie czy wybierze ktoś fotelik czy też przyczepkę, obowiązkowo kask dla dziecka.

Pozdrawiam

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co powiecie na połączenie roweru rodzica stelażem z pół rowerem dla dziecka ? Ten dla dziecka ma tylko tylne koło, pedały i sztywną kierownicę - łączone na pałąk są te dwa pojazdy, też super sprawa mi się wydaje ale już dla trochę większych dzieci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,zamówiłem ten wynalazek : Fotelik rowerowy Kangaroo LTD(cena 399-)po 4 dniach przyszedł:D..i odesłałem z powrotem:mad:

Na zdjęciach i filmach wygląda rewelacyjnie-niezły marketing,ale jest strasznie malutki,jak moja córa go zobaczyła to stwierdziła że będzie fajna zabawka do wożenia lalek:D.Faktycznie nadaje się tylko do wożenia bardzo małych dzieci tak do max dwóch lat.

Dalej nie mam fotelika.

pozdrawiam

http://www.myweeride.pl/index.php?id=101

Edytowane przez piter100
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć

Dlaczego? Dzieciak nie może pojechać razem z rodzicami na wycieczkę?

No właśnie dlaczego??

Oczywiście mój post był prowokacją, którą dalej w sposób wzorowy pociagnał Krzysiek Gajowy (dzieki za zrozumienie idei).

Dyskusja z której fragmenty przytoczył dotyczyła oczywiście wożenia dzieci na nartach. Jeden z kolegów załozył taki temat w którym informował jak jeździł z dzieckiem na nartach i prze pierwsze 20-25 postów dosta na twarz taki stek wyzwisk, obelg a naqwet pogróżek, że sam sie przetsraszłem jak to czytałem. W dyskusji wystapiłem jako rzecznik poglądu, że jest to oczywiście mozliwe i dopuszczalne po spełnieniu paru warunków.

Kluczowym wydaje się:

Zgadza się, ale muszę się zgodzić z Mitkiem... ;)

... wożenie dziecka w samochodzie to też totalny kretynizm, jak się nie ma prawa jazdy ... ;)

I to tyle :D :D :D

- i od tego bym zaczął. (Przyjemność dziecko pomijam bo to że ma byc to dla niego przyjemnośc jest zbyt oczywsite i dyskusja w tym wzgledzie byłaby obrazą intelektu forumowiczów).

Nie chcąc dłużej zaśmiecac Jackowi tematu stwierdzam (na podstawie tamtej wielostronicowej dyskusji) że wśród narciarzy jest znacznie więcej ludzi, którym wydaje się, ze potrafia ocenić realnie niebezpieczeństwo i odpowiednia taktyką sobie z nim poradzić niż wśród rowrzystów - a może to tylko specyfika forum?

Ja jeżdżę na rowerze rzadko i jeździłem z fotelikiem dosłownie parę razy. Mimo to uważam, że jest to znacznie bardziej bezpieczne niz podróżowanie dziecka małego aczkolwiek juz jeżdżącego na rowerze w towarzystwie rodziców.

Wszystko zalezy jednak od świdomości i umiejętności rodziców/opiekunów i ich doświadczenia w danej materii i dotyczy to w równym stopniu nart jak i rowerów.

Pozdrawiam serdecznie

Edytowane przez Mitek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...