Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Moelltaler nowe krzesło i trasy


JC

Rekomendowane odpowiedzi

Kwatery poszukać możesz tutaj, na ten termin znajdziesz od ręki, wystarczy na kilka dni przed wyjazdem wysłać kilka maili i jest w czym wybierać. Byłem początkiem grudnia, we wsi było zupełnie pusto.

http://www.flattach.at/unterkuenfte

Droga od Cieszyna jaką jeżdżę to Cieszyn-Frydek Mistek- Ołomuniec-Brno- Mikulov-początek autostrady- Wiedeń mijamy prosto w kierunku na Graz-po minięciu Wiener Nuestad (po lewej) na rozwidleniu autostrady skręcamy w prawo w kierunku na Bruck (Mur) i lecimy tą drogą do końca gdy przestaje być autostradą za miastem Judenburg- dalej 70 km zwykłą (dobrą) droga w kierunku na Murau i St.Michael im Lungau, tu dobijamy do autostrady Salzburg Villach, lecimy koło 60 km w kierunku Villach (na początek płatny tunel), zjazd na Lienz i po 10 km skręcamy w kierunku Mainlitz i Flatach (Obervellach) - skąd ok 25 km szeroką doliną do Flatach. Trochę skomplikowanie brzmi ale to przyjemna i szybka droga.; sorki za ewentualne literówki w nazwach miejscowości

Edytowane przez mihumor
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...
Witam

Do znawców tematu , ja nigdy nie byłem we Flatach i na MOTKU ani w bliskiej okolicy

ale kilka dni w grudniu ok 15-22 będę miał wolne

Czy kwaterując we Flatach mamy jeszcze jakieś inne fajne ośrodki w OKOLICY czy jesteśmy skazani na Motka ?

Pozdrawiam i dzięki za odpowiedzi

Najbliżej masz Ankogel koło Mallnitz, dalej Heiligenblut i Lienz. Możesz też dojechać na Katschberg lub do innerkrems

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najbliżej masz Ankogel - Mallnitz paręnaście km od Flatach, w drugą stronę, czyli w stronę Tyrolu Wschodniego masz Heiligenblut, to będzie myślę z dobre 40 km jazdy od Flattach, no i w zasadzie tyle.Wszystkie pozostałe ośrodki to już są oddalone od Flattach parędziesiąt km.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ojtam ojtam

wpisałem Ankogel i tak pokazało :rolleyes::

terenu nie znam to pytam

:cheerful:

No to ja tylko odpowiadam:biggrin:

No to jako ciekawostkę powiem Ci że w Mallnitz możesz załadować samochód na pociąg i tunelem przejechać do Salzuurgerlandu, a konkretnie wylądujesz w dolinie Gastein

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...