Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Prośba o pomoc - apartamenty Marilleva1400


Rekomendowane odpowiedzi

Na naszej stronie masz przecież wyszukiwarkę http://www.skionline.pl/hotele/

wyślij zapytanie, przecież to nic nie kosztuje!:)

Nie wiem tylko czy wiesz...:rolleyes:, czy byłeś w Marilewie?, czy Ci odpowiada taki standard... tak tylko pytam:cool:, bo jak jesteś nieświadom to miał bym wyrzuty sumienia że wiedziałem, a nie powiedziałem:p, a Ty zginąłeś z ręki swojej kobiety i zostałeś pohańbiony przez znajomych:D.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem w Artuik-u, nie polecam, bardzo ciasno w pokojach (szuflandia). Niestety w Marillevie 1400 nie ma sympatycznych, przytulnych pensjonatów, być może w części hotelowej tych "apartamentowców" jest trochę lepiej, ale proponuję ci poszukać w Mezzanie, Commezzadurze. Ja np. wybieram się tu: http://www.lamoretina.it/Ing/index.shtml

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz na naszej str. reklamę hotel val di sol - jak chcesz pojeździć w tym rejonie.

Do gondolki na Merilleva 5 min. ski busem, który odjeżdża spod samej narciarni, hotel i apartamenty godne polecenia, zależy co komu pasuje ( knajpka lub robienie michy w apartamencie). Sympatyczna rodzinka, blisko do gondoli i jest gdzie po południu posiedzieć w saunie lub jacuzzi.

A te górne apartamentowce w stylu późny Gierek odpuść sobie jak radzą powyżej doświadczeni koledzy

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koleżanki i koledzy

Zdaje sobie sprawę iż w tej lokalizacji to "późny Gierek". Głównie naszej grupie zależy aby z "buta wskakiwać" do kolejki a przy okazji nie naciąć się na minę i jak jedna z koleżanek kiedyś powiedziała "mieszkać w schowku na miotły :)" bo czasami i tak się zdarzało. Jak to większość w takich postach pisze :) nie chcieli byśmy też zbankrutować. Chodzi nam o obiektywne opinie rodaków, którzy tam byli i są zadowoleni, no chyba że jest taka masakra że nie ma co polecać. Oczywiście wchodzą w grę miejscowości dookoła np Folgarida, byle nie jeździć autem, ski busem itp itd. Każdy z nas wie jak to jest taszczyć nart żony i dzieciaków do i z zapchanego ski busa, dzieciaki marudzą ze nogi bolą i się kłócą kto ma siedzieć przy oknie a ty ze spoconym czołem łapiesz jedną ręką kaski, druga trzymasz narty, trzecią kije, czwartą ... ;)

pozdrawiam

oXygen

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koleżanki i koledzy

Zdaje sobie sprawę iż w tej lokalizacji to "późny Gierek". Głównie naszej grupie zależy aby z "buta wskakiwać" do kolejki a przy okazji nie naciąć się na minę i jak jedna z koleżanek kiedyś powiedziała "mieszkać w schowku na miotły :)" bo czasami i tak się zdarzało. Jak to większość w takich postach pisze :) nie chcieli byśmy też zbankrutować. Chodzi nam o obiektywne opinie rodaków, którzy tam byli i są zadowoleni, no chyba że jest taka masakra że nie ma co polecać. Oczywiście wchodzą w grę miejscowości dookoła np Folgarida, byle nie jeździć autem, ski busem itp itd. Każdy z nas wie jak to jest taszczyć nart żony i dzieciaków do i z zapchanego ski busa, dzieciaki marudzą ze nogi bolą i się kłócą kto ma siedzieć przy oknie a ty ze spoconym czołem łapiesz jedną ręką kaski, druga trzymasz narty, trzecią kije, czwartą ... ;)

pozdrawiam

oXygen

Z taką gromadką aby uniknąć w/w kłopotów wolałbym mieszkać w "schowku na miotły","szuflandii" czy jakkolwiek by się to nie nazywało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sławek, dobrze znasz przypadłość mojej rodzinki i wiesz że niektórzy jak gdzieś im dobrze (a przymnajmniej nie narzekaja) to jeżdżą tam co roku bo przywiązuja się do miejsc i niekoniecznie muszą co roku próbować czegoś nowego. Daremne jest przekonywanie kogoś do nowych miejsc, uwierz mi:o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

agenziamontana.com podana przez Jacka oferuje pokoje m.in. w hotelu marilleva 1400, 8-osobowe, dwupoziomowe, z widokiem na gondole i wieczorne, oswietlone ratraki (frajda dla dzieci),

warunki - szalu nie ma, ale da sie odsapnac po nartach, sa 3 sklepy spozywcze :)

chociaz kompleks jest duzy to sprzetu taszczyc nie trzeba, bo wychodzi sie w zasadzie pod gondole

planujac czasowo dzien z dziecmi warto pamietac, ze sa tylko dwie trasy powrotne, po poludniu juz mocno rozjezdzone i wyslizgane, ale mozna tez zjechac gondola

warto ustalic wczesniej warunki organizacyjne przyjazdu i odjazdu

(miejsce testowalam z dzieciakami)

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...