Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Puchar Świata 2011/2012


Rekomendowane odpowiedzi

spodziewanie wygral Ligety, poki co nie ma lepszego od Niego w GS. Co do mlodziutkiego francuza to tylko rece skladac do oklaskow. Po raz kolejny z dalszego numeru przebija sie do scislej czolowki :)P.S.bedac w zeszlym roku w Hinterstoder na PS w Super G Panow, bylem siwadkiem podobengo wyczynu Alexisa Pinturault, gdzie jadac z nr cos ok 60 zapewnil kibicom Austriackim nerwowke gdzie to przez 3/4trasy jechal z przewaga detronizujac juz wtedy swietujacych Austirakow ;) w sumie skonczyl chyba na 6 miescu, ale to i tak byl rewelacyjny wynik. Podejrzewajac, ze ten chlopak kiedys bedzie mistrzem zrobilem sobie z Nim fotke na pamiatke ;)

DSC06918.jpg

DSC06918.jpg.7cb8da4032918c615087e8de4fa300a7.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I takia miła dla mnie, sentymentalna obserwacja, że Bode się nie zmienił - zawsze jak jedzie to mam dreszcze na całym ciele. Że ci trenerzy Mu nie powiedzą że za bardzo na tyłach siedzi i będzie bardziej stabilny jak trochę na przody pójdzie:D

Jak dla mnie cichy bohater tych zawodów. To, co zrobił w drugim przejeździe, to absolutne mistrzostwo. Wyszedł z takiego bagna, że każdy przeciętny świr (bo nikt normalny nie jeździ tak, jak Bode) po takim czymś starałby się po prostu dojechać do mety, ale nie ten freak, który poszedł butem jak mało kto i drugą część przejazdu miał absolutnie rewelacyjną. Kozak jakich mało! :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie cichy bohater tych zawodów. To, co zrobił w drugim przejeździe, to absolutne mistrzostwo. Wyszedł z takiego bagna, że każdy przeciętny świr (bo nikt normalny nie jeździ tak, jak Bode) po takim czymś starałby się po prostu dojechać do mety, ale nie ten freak, który poszedł butem jak mało kto i drugą część przejazdu miał absolutnie rewelacyjną. Kozak jakich mało! :)

I dlatego FIS WC bez niego nie bylyby tak ciekawymi zawodami. Zawsze czekam na Jego przejazd.

Kurde:mad:, mam tylko EuroSport1 a penis się przeciagnął więc czekam do 16:00 na 2-leg.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie cichy bohater tych zawodów. To, co zrobił w drugim przejeździe, to absolutne mistrzostwo. Wyszedł z takiego bagna, że każdy przeciętny świr (bo nikt normalny nie jeździ tak, jak Bode) po takim czymś starałby się po prostu dojechać do mety, ale nie ten freak, który poszedł butem jak mało kto i drugą część przejazdu miał absolutnie rewelacyjną. Kozak jakich mało! :)

Było jeszcze paru wygibasów na podobnym poziomie w drugim przejeździe :)

A mnie zaskoczyło, że tak i tyle stracił do płaskim do Ivicy i Austriaka :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Droga Wróżko nie "penis" tylko "tenis", który jest wspaniałą dyscypliną. Po co do 16 czekasz?

Oglądnij teraz:

http://sport.tvp.pl/inne/zimowe/narciarstwo-alpejskie/wideo/ps-w-soelden-gigant-mezczyzn-i-przejazd/5528065 - pierwszy przejazd

http://sport.tvp.pl/inne/zimowe/narciarstwo-alpejskie/wideo/ps-w-soelden-gigant-mezczyzn-ii-przejazd/5528911 - drugi przejazd

Oj, no np. Cyprien Richard (którego obstawiałem tutaj jako kandydata na pudło) fajnie się wybronił, ale już nie dał takiego czadu, jak Bode, chociaż wyszedł z trudniejszej opresji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czeka, bo Eurosport w programie miał napisane 12.40 Alpejski Puchar świata, a nie *enis... To jest robienie ze swoich widzów idiotów! Zresztą nie po raz pierwszy :mad:

A bo polegacie na jakiejś żabojadzkiej telewizji w której mają chaos, tak jak i w tym ich brudnym kraju:rolleyes:, ja tam sobie obejrzałem na żywo w naszej rodzimej telewizji TVP Sport:).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A bo polegacie na jakiejś żabojadzkiej telewizji w której mają chaos, tak jak i w tym ich brudnym kraju:rolleyes:, ja tam sobie obejrzałem na żywo w naszej rodzimej telewizji TVP Sport:).

Rai Sport 1 również nie wali głupa, co więcej jak zawsze ma najdłuższe transmisje.

Wczoraj nawet Agnieszkę można było zobaczyć przez kilkanaście sekund, bo na niej właśnie skończyli - numer chyba 54.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O 16 miała być transmisja "re-live" z Soelden a tu kulki na stół wykladają...:mad: tyle właśnie jest wart ten eurosport...

I co nie wbiją bili, to ten w białych rękawiczkach wykłada ją znów na stół przedłużając sztucznie grę:D:D:D

Edytowane przez Dumpling Zębowa Wróżka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Soczek ale wiesz że ja muszę mieć to na płycie....

To sobie ściągnij z netu ...da się :) Jak się dobrze pogrzebie w stronie:

Kobiety GS:

http://sdtvod.v3.tvp.pl/snode13/5bdc984ccb535307-8cc603c30781aa3d-3481ce71eadb74c3.gigant.wmv

faceci GS - 1 przejazd:

http://sdtvod.v3.tvp.pl/snode16/a4066c899d51f5eb-2b4eb334bfbbd5af-4411ac61dd874eb9.jeden.wmv

i powinien być drugi ale coś im się chyba po...o

http://sdtvod.v3.tvp.pl/snode14/bb9de2d26846b6df-c422715995a901b4-b034f3019cab756a.dwa.wmv

ściąga się w miarę szybko - ale kilka minut każdy. Sprawdzę to jeszcze, może zaupdateuję linki

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Historia już zna przypadek kiedy to w Levi nie dało się rozegrać zawodów z powodu braku śniegu i zostały one przeniesione do Pilch koło Schladming na Reiteralma, bo w tej części europy akurat panowała ostra zima. No ale patrząc na prognozy to w Styrii też zimy na horyzoncie na razie nie widać, wręcz przeciwnie, to co spadło i narobili tam parę dni temu już spłynęło:(.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

W USA odbywają się zawody FIS. Bode Miller dobrze jeździ. Wygrał SuperG i był czwarty.

FIS zgłupiał do reszty - Lizeroux komentuje spotkanie FIS:

"Julien Lizeroux

Next Step: Jail Time for racers!!!

FIS now wants to censor the athletes! Excerpt from recent FIS meetings

"Improper Behaviour

The Council agreed to develop a "Code" to deal with cases of improper behaviour that fall outside the competence of the competition jury to augment the existing rules, such as blasphemy on social networking sites or bringing the sport into disrepute.

Source: Short Summary FIS Council Meeting, Schladming (AUT), November 2011, autographed Sarah Lewis"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...