Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Smarowanie nart za zeta!!!


Przemo_ski

Rekomendowane odpowiedzi

Dałem swoje dechy do ostrzenia w KRK. Montana tam machinę nową postawiła i kadry wszelkie "cmokają" z zadowolenia nad rodzajami struktur itp.

Nie mogłem uwierzyć w to co napisał Bończa, gdyż jak do tej pory IS w Krk w temacie serwisu nie miał zbyt dobrej opinii, więc poszperałem i znalazłem takie info.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jjay86 zapytaj w Tirol Ski w Kochłowicach (http://www.tirolski.pl/f,pl,serwis.html) ja u nich smaruję i jestem zadowolony.

bardzo dobrze Ich znam... ale strukture robia "taka sobie" a mi by zalezalo na troszke lepszej ;) wiem, ze ktos mi kiedys polecal jakis serwic w Gliwicach, ale nic za bardzo nie umie znalesc w necie o Nich... Moze ktos cos wie na ten temat?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bardzo dobrze Ich znam... ale strukture robia "taka sobie" a mi by zalezalo na troszke lepszej ;) wiem, ze ktos mi kiedys polecal jakis serwic w Gliwicach, ale nic za bardzo nie umie znalesc w necie o Nich... Moze ktos cos wie na ten temat?

Pewnie myślisz o serwisie Marka Żurawieckiego. Tutaj masz mapkę

SPORT-CENTER

Marek Żurawiecki

ul. Świętokrzyska 1

44-100 | Gliwice

Telefon: 32 / 231-29-46

E-mail: zuru58@tlen.pl

tel. kom, +48 602 264 865

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wracając do tematu Intersportu,

dzięki informacji o promocji smarowania przystąpiłem do ich programu dla stałych klientów i otrzymałem parę bardzo ciekawych zniżek i jakiś niewielki bon do wykorzystania, -15% na kurtki narciarskie brzmi świetnie :rolleyes:

Bardzo podoba mi się taka polityka firmy :)

Edytowane przez Ambro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wracając do tematu Intersportu,

dzięki informacji o promocji smarowania przystąpiłem do ich programu dla stałych klientów i otrzymałem parę bardzo ciekawych zniżek i jakiś niewielki bon do wykorzystania, -15% na kurtki narciarskie brzmi świetnie :rolleyes:

Bardzo podoba mi się taka polityka firmy :)

Tyle że jak na razie to tam nie maco kupić, na razie jakieś samo badziewie pochodzące chyba z sprzątanie magazynów:rolleyes:, już nawet Figo dzwonił do mnie kilka dni temu z pytaniem czy Intersport się czasem nie likwiduje:D.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tyle że jak na razie to tam nie maco kupić, na razie jakieś samo badziewie pochodzące chyba z sprzątanie magazynów:rolleyes:, już nawet Figo dzwonił do mnie kilka dni temu z pytaniem czy Intersport się czasem nie likwiduje:D.

Tragedia ogólnie bardzo kiepsko z zaopatrzeniem ,poszukuję butów narciarskich i poza takimi popularnymi modelami z flexami 60 jak w marketach ta masówka to nic nie ma,rozmiary też najbezpieczniejsze z możliwych do sprzedaży .W zeszłym roku chciałem tam kupić skórzane rękawice to zwodzili mnie przez 2 miesiące aż wreszcie przyznali się że oni takich nie sprowadzają .Na moje pytanie o slipy narciarskie tzn.szorty pod bieliznę narc.ale z tego samego materiału to panie wybuchnęły śmiechem i w ogóle o czymś takim nie słyszały ,aż łyso mi się zrobiło i uciekłem z tamtąd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tyle że jak na razie to tam nie maco kupić, na razie jakieś samo badziewie pochodzące chyba z sprzątanie magazynów:rolleyes:, już nawet Figo dzwonił do mnie kilka dni temu z pytaniem czy Intersport się czasem nie likwiduje:D.

To prawda,

na razie wisi tylko parę kurtek Killtec-a ale myślę że w listopadzie pojawią się Colmary i Descente :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...czy serwis SPORT-CENTER warto polecić :)

PS

Uważaj z opinią o Dizelach bo moje sprawują się idealnie :D

Robię wszystko u Marka Żurawieckiego od zawsze i naprawdę mogę go polecić,może nie jest najtańszy ale ma zniżki dla stałych klientów ,robi dobrze i wie oco chodzi .Dostali w zeszłym roku jakąś super maszynę z ceramicznymi wałkami ale w zeszłym roku byli w fazie prób .Można też poprosić Marka o ręczny tuning nart ,na pewno zrobi to wyśmienicie .Polecam , ale polecam też rozmowę i naświetlenie o co nam dokładnie chodzi.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wracając do tematu Intersportu,

dzięki informacji o promocji smarowania przystąpiłem do ich programu dla stałych klientów i otrzymałem parę bardzo ciekawych zniżek i jakiś niewielki bon do wykorzystania, -15% na kurtki narciarskie brzmi świetnie :rolleyes:

Bardzo podoba mi się taka polityka firmy :)

Też mi się podoba,ale... :rolleyes:

Swego czasu,jak kupowałem kask,w Intersoprcie mój wypatrzony kosztował (po przecenie!) 400zł.Pojechałem do jakiegoś małego sklepu w Ustroniu i dostałem go za 272zł!Bez żadnych kart itp. :rolleyes:

Tego lata,przed wyjazdem do Kaprun,kupiłem sobie w Intersporcie letnią kurteczkę "gore" i dostałem jakąś tam ich kartę.Posiałem ją.... :P

Uznałem,że raczej mi się nie przyda. :P Co mi z tych 10 może 15%,kiedy gdzie indziej na starcie mam nawet 30% taniej?Za ciężko pracuję,żebym oddawał swoje pieniądze od tak. :cool:

Tyle że jak na razie to tam nie maco kupić, na razie jakieś samo badziewie pochodzące chyba z sprzątanie magazynów:rolleyes:, już nawet Figo dzwonił do mnie kilka dni temu z pytaniem czy Intersport się czasem nie likwiduje:D.

Mam takie same wrażenie,po ostatniej wizycie... :P

PS.Figo też ciężko pracuję,jak w sobotę zasuwał gdzieś busem wcześnie rano,kiedy ja na ryby jechałem. :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie dzisiaj przyszły te kurtki i Myślisz ,że jest jakiś wybór? Posztuce z 2-3 rozmiarów a w zeszłym roku to cały sezon jeździłem tam żeby czegoś nie przegapić co 3 dzień i zawsze to samo i w tej samej ilości.Nie mam złudzeń oni tak mają są za to mistrzami zwodzenia i pozorów w ogóle odnoszę wrażenie że to kolejny market z szwarc mydło i powidło tylko sportowawy ale z normalnym zaopatrzeniem jak w intersporcie w Austrii to nie ma nic wspólnego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...