Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Austria Ischgl - 10-17.12.2011


giventofly

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Planuję wyjazd na narty w terminie 10-17.12.2011 do Ischgl w Austrii. Był ktoś może w tym terminie w latach ubiegłych? Głownie chodzi mi o śnieg, wiem ze na to nie ma reguły ale moze ma ktoś jakies doświadczenia i może sie nimi podzielić. Sezon w tym rejonie zaczyna sie 26.11 ale to przecież o niczym nie świadczy:)

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Planuję wyjazd na narty w terminie 10-17.12.2011 do Ischl w Austrii. Był ktoś może w tym terminie w latacha ubiegłych? Głownie chodzi mi o śnieg, wiem ze na to nie ma reguły ale moze ma ktoś jakies doświadczenia i może sie nimi podzielić. Sezon w tym rejonie zaczyna sie 26.11 ale to przecież o niczym nie świadczy:)

Pozdrawiam

Śnieg już jest:

62_2011-10-20_1015_c14b138ec30693c1.jpg

Jak zazwyczaj jestem dość powściągliwy do takich deklaracji, to w przypadku Ischgl zapewniam Cię że śnieg będzie. Składa się na to wiele czynników, np. wysokie położenie, mikroklimat, mocno rozbudowany system naśnieżania. Nawet w najcieplejszą zimę 2006/2007 podczas gdy mało który ośrodek wystartował zgodnie z zaplanowanym terminem, Ischgl nie miało z tym problemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam pytanie do "starych wyjadaczy" w jakiej miejscowosci NAJLEPIEJ zakotwiczyć aby można całą doline skosztować narciarsko.....? Nie licząc Ischgl bo tam ceny troszke za wysokie (no chyba że macie namiar na kwatere za ok.20 EURO)

Ja przykładowo mieszkałem w Szwajcarii w Samnaun. Niestety nie pamiętam cen.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuje ze odpowiedzi:)

Ja znalazłam apartament w cenie 330,00 eur za osobe w cenie wliczone:

7 noclegów, 6cio dniowy skipass oraz taxa klimatyczna i sprzątanie końcowe wiec chyba korzystnie.

http://www.austria.pl/hotele/mathon/dom-kathrein.xml?xCode=31660&tourOp=FTON&htlCode=ATM001529&kodId=e614931e1465f0ba0510095c9caf2b97677c5148 e9bd68b101c5b4145bc9c516

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z miejscowości polecam stronę szwajcarską - Samnaun, możesz w Laret znaleźć kwaterę do której zjeżdżasz na nartach, ceny oscylują około 450-550CHF za tydzień w apartamencie razem z karnetem, noclegów poszukaj na stronach ośrodka

śnieg i przygotowanie tras - byłem w zbliżonym terminie i warunki były dobre (prawie wszystkie trasy otwarte, nieczynne pojedyncze zjazdy do miejscowości) chyba ze 2 lata temu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...