Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Schladming 2013 na Islandii


Rekomendowane odpowiedzi

blokowisko trochę w stylu francuskim:rolleyes:::biggrin: , krajobraz za to bardziej z północnej skandynawii , ale na razie się poddaję:wink:

Śniegu tam jeszcze mało, a to oznacza, że to półkula południowa. Takie bloczki budują jeszcze w Chile.

Edytowane przez fanatyk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No widziałeś w poście 44, już dostałem czerwieńca i ostrzeżenie że jeszcze słowo i będzie ban dożywotni:eek::sorrow:

No! Dobrze, że wiesz co ci grozi. Jeszcze słowo, a to co zrobiła ostrzałka będzie kroplą w oceanie furii w jaką wpadnę...

Jak mogłeś tak zawęzić teren poszukiwań miejsca, do które się wybieram. Północna półkula - przecież już wszyscy wiedzą! A obiecałeś!!!

Marcin Szafrański kiedy usłyszał, gdzie się wybieram powiedział - ludzie jeżdżą na narty wszędzie, ale tam nikt nie jeździ!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No! Dobrze, że wiesz co ci grozi. Jeszcze słowo, a to co zrobiła ostrzałka będzie kroplą w oceanie furii w jaką wpadnę...

To nie była ostrzałka tylko narty Darka, zresztą te które Ty mu załatwiałeś.

Jacek Ty i furia, to tak jak +30 st i opad śniegu:stupid:

No i jeszcze to słowo w tytule "niespodziewane" no... u mnie to słowo ma trochę inny wymiar:biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nieśmiało też miałem rzucić hasło Grenlandia,ale nigdy nie słyszałem,żeby tam na narty ktoś jeździł.

A tak co do podpowiedzi SB... Jacku,sam dałeś o wiele wymowniejszą,puszczając AKTUALNE zdjęcie z kamery o godz. 12.27... kontynuować chyba nie muszę? :biggrin: Obstawiałem albo Rosję - Sochi i okolicę - albo Islandię,ewentualnie Grenlandię,ale w to nie bardzo wierzyłem... :redface:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nieśmiało też miałem rzucić hasło Grenlandia,ale nigdy nie słyszałem,żeby tam na narty ktoś jeździł.

A tak co do podpowiedzi SB... Jacku,sam dałeś o wiele wymowniejszą,puszczając AKTUALNE zdjęcie z kamery o godz. 12.27... kontynuować chyba nie muszę? :biggrin: Obstawiałem albo Rosję - Sochi i okolicę - albo Islandię,ewentualnie Grenlandię,ale w to nie bardzo wierzyłem... :redface:

No to mała zgadula za nami :)

Nawiasem mówiąc nigdy bym nie przypuszczał, że mnie tam zaniesie. Ale tak to już jest w mojej pracy, że czasami trafiają się takie "wyjazdy życia", przypomnę równie egzotyczne Whistler w Kanadzie,

img_2699.jpgp4232851.jpg

czy Kiruna w Szwecji.

kiruna-pic-242-smiglo.jpgkiruna-pic-246-smiglo.jpgkiruna-PC118481.jpgkiruna-PC118321.jpgkiruna-PC118292.jpg

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...