Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Kask+gogle+spodnie


Rysiek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Jestem tu nowy zarówno jako forumowicz jak i narciarz. Chciałbym kupić Kask, gogle i spodnie (+ ew. bielizna, rękawicę, skarpetki). Buty i narty za kilka sezonów.

Kurtkę posiadam: http://www.ceneria.pl/Meska_kurtka_narciarska_Worren_4F,12048,573,0,0,P,porownaj.html - nic specjalnego ale chyba kasowo się nie wyrobię na dużo lepszą, może w następnym sezonie.

Kask - zastanawiam się nad POC tylko jest strasznie mało produktów tej firmy w necie. Chciał bym dać max 400-500zł.

gogle - oakley lub POC 400-600zł

spodnie - hmm najlepiej to membrana minimum 8-10k. Cenowo 300-400zł

Całościowo chciałbym się zmieścić w 1500zł

A i najważniejsze fajnie jak by to wszystko było kolorowe bo jadę na zimowe wakacje a nie na pogrzeb :). No ostatecznie mogę się ubrać na czarno jak członek SWAT na nartach. Może macie jakieś ciekawe propozycje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam ja śmigam w kalesonach i szlafroku wszystko białe nie lubię kolorowego ale za to jak śmigam :biggrin: pozdrawiam bym zapomniał mam kolorowe podkolanówki

super , tak trzymaj , dosyć pogrzebowych klimatów na naszych stokach

Ps

a gdzie można cię spotkać w tych kalesonach i szlafroku ? , bo twoje podkolanówki , sorry , ale mam głęboko w d.......

Edytowane przez aklim
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aklim nie ważne jak jesteś ubrany czy tak czy siak ważne jest żeby się dobrze bawić a może się kiedyś na stoku spotkamy świat jest mały pozdrawiam

wiadomo , nie szata zdobi narciarza:wink: , ale jak ktoś pyta o ubrania i pisze ,że te kolorowe mu się bardziej podobają to po co od razu szukać jakiegoś drugiego dna , że pewnie słaby narciarz i nadrabia kolorowym odzieniem:rolleyes::

narty to FUN , więc można jeździć (lepiej lub gorzej) w kalesonach i szlafroku , ubraniu kominiarza albo być kolorowym jak papuga , jak komu pasuje i nic mi do tego .

A co do spotkania na stoku , to bardzo chętnie , zapraszam w Beskidy:smile:

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciężko mi powiedzieć...na stronie mają iż wysyłka do PL niecałe 15 f. Miałem u nich kupować z tym, że płatność dokonać miała moja siostra w Anglii.

Ale udało mi się znaleźć w PL w tej samej cenie. http://www.espinsport.pl/dare2b-orbital,56 i kupiłem tutaj (pomarańczowe, jak widzę już brak )

najlepiej napisać e-mail. pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gogle - oakley lub POC 400-600zł

daj spokój z goglami i to w dodatku za 400 - 600 zł, jak się dopiero uczysz to gogle przez najbliższe 2 lata nie będą Ci potrzebne.

Kup kask i gogle tańsze a na lepsze portki Ci zostanie. A z kolorami to tak jest, że są fajne, ale często z kółek prowadzących linę na wyciągu kapie wodo-olejo-smaro-rdza. Jak kapnie na jasny kolorek, zostanie, bo zmyć się nie da!

zupełnie się nie zgadzam, lepiej kupić sobie lepszy kask z pełniejszą ochroną głowy i wyższym stopniem ochrony niż wydawać na spodnie, które i tak najszybciej będą Ci się niszczyć w związku z tym, że się uczysz i materiał będzie się ścierał przy upadkach, a jak już za kilka lat nauczysz się dobre jeździć to wtedy kupisz sobie lanserskie spodnie ze sznytem z "krainy scyzoryków":laughing:

Bezpieczeństwo jest najważniejsze bo możesz nie opanować nart i uderzyć w coś, a nawet jeżeli nie będzie rozwijał dużych prędkości to ktoś może w Ciebie wpaść, a wtedy bez dobrego kasku to te super spodnie na nic Ci się nie zdadzą.

a kapie to ponoć w Szczyrku...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...