Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Sprzedam skipassy-y Stubai


Rekomendowane odpowiedzi

Jak w tytule mam do pozbycia dwa skipassy jednodniowe (jeden ważny koniec 2012 drugi koniec 2013)

200 Pln LUB 50 Euro + KOSZT WYSYŁKI.

To musi być cena za dwa.

Tak sobie pokombinowałem, policzyłem i wyszło mi coś takiego.

Większość z nas jedzie do Austrii na 7 dni. Kupuję od kolegi oba skipassy za 50 Euro. Dokupuję na miejscu skipass na 4 dni. Płacę w sumie 196,50 Euro. W kasie taki mogę kupić za 193 Euro. Czyli dopłacam!

Wniosek? Opłaca się jak ktoś będzie chciał pojeździć jeden dzień np będąc przejazdem, a drugi dzień w innym terminie. Skipass na 2 dni w kasie kosztuje 51,70, więc jazda dzień po dniu też się nie kalkuluje biorąc pod uwagę koszty przesyłki.

Ot takie przemyślenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tu sa do sprzedania 3 szt za 100 zł !! http://allegro.pl/skipass-austria-stubai-wyjazd-narty-snowboard-i2826553150.html

Ogólnie to sa one warte max 50 zł szt. Te podane w linku to okazja, a te powyżej w poście są mega drogie....i jeszcze ta przesyłka:stupid:

Edytowane przez fanatyk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... panowie kupuja czy tylko komentuja.

Bo sa chetni tylko wprowadzacie zamieszanie....:wink:

No to nad czym się zastanawiasz, jak są chętni to sprzedawaj, a forum jest od tego żeby zrobić zamieszanie między innymi, potencjalny kupiec poczyta i ugruntuje się w decyzji i słuszności wyboru, tylko tak się zastanawiam... że po przeczytaniu informacji w tym temacie skoro są nadal chętni, to jednak stwierdzam że zdarzają się jeszcze przypadki co mają problem z racjonalnym przyswajaniem wiedzy, a wydawało by się że piszemy to maksymalnie prostym językiem...

A tak przy okazji to zapewne masz te karnety jak rekompensata za dzień kiedy lodowiec został unieruchomiony z powodu szalejącej pogody.

Nie jestem znawcą prawa handlowego, ale wydaje mi się że takie praktyki naruszają dobro i prawa klienta i myślę że złożenie skargi do czegoś w rodzaju UOKiK było by zasadne, bo skoro usługodawca nie jest w stanie wykonać swojej usługi to powinien konsumentowi zwrócić pieniądze a nie karnet, no chyba że konsument się na to godzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rekompensowanie zamkniecia osrodka z powodu złej pogody "darmowym" skipasem jest dla mnie co najmniej watpliwe.

Może jakis masowy protest z haslem na transparentach "gotówka a nie skipasy dla Polaków..!!"

Myślę że nie jest do tego potrzebny szeroko zakrojony protest, wystarczy że komuś to podniesie ciśnienie i postanowi powalczyć, a efekt będzie taki że normalnie przedsiębiorcy zostaną ukarani i dostaną zakaz stosowania takich praktyk.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...