Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Blizzard G-force UltraSonic Full Suspension IQ


Roobs

Rekomendowane odpowiedzi

Zastanawiam się nad wyborem Rossignol Pursuit 14 lub 16 oraz właśnie tymi Blizzard G-force UltraSonic Full Suspension IQ

Blizzard to nowa narta no i nie ma tzw nowości czyli Rocer. Miał ktoś z nią do czynienia?

PS

Na stronie Blizzarda podają że to dla "średniaka" a na "Ski" że dla eksperta :/

Edytowane przez Roobs
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też się ostatnio przyglądam tej narcie. Choć R-POWER to jednak inna półka. Cenowa też! Ale namierzyłem Blizzard G-Force Supersonic IQ 181 cm 2011/2012 za 2042 zł (30% off), Blizzard R-Power Suspension IQ 181 cm 2010/2011 za 2167 zł (46% off). Nóweczki! Alternatywą jest Fischer Progressor 900 180 cm od 1500 zł do ok 1900 zł w zależności od rocznika i modelu wiązań.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki! Ale niestety długość nie taka jak trzeba. Ja potrzebuję 181 cm! Ty pewnie masz właśnie takie (gdzieś się dokopałem do Twoich starszych postów z parametrami :wink:)

Rozumiem, że chrzest bojowy na Kronplatzu i w Alta Badii wypadł pomyślnie!:applause:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się nad wyborem Rossignol Pursuit 14 lub 16 oraz właśnie tymi Blizzard G-force UltraSonic Full Suspension IQ

Blizzard to nowa narta no i nie ma tzw nowości czyli Rocer. Miał ktoś z nią do czynienia?

PS

Na stronie Blizzarda podają że to dla "średniaka" a na "Ski" że dla eksperta :/

Jeździłem na Blizzard G-Force Three dwa sezony. Byłem początkującym narciarzem na tej narcie . No teraz to już pod średniaka mogę się zaliczyć . W skali pozostawiam sobie mocną jedynkę bo uważam że skala forumowa jest do d...Teraz mam narty serii AM Head 177cm. Blizzardy kupiłem za krótkie. Jeździ na nich (była na razie jeden raz) córka i dawała spokojnie radę (wzrost 177 narta Bl.167cm). Narty ,które chcesz kupić z tej samej serii ale z półki wyższej od moich B. Moja opinia o Bl. Dobra narta ,łatwa w prowadzeniu i wybaczająca błędy ,ale długość jej powinna być 5-10 cm mniej wzrostu, nie krótsza. Moje przy umiarkowanej prędkości zaczynały telepać. Na AM Headach jest zdecydowanie lepiej. Narty AM Head I'Peak 78 też dedykowane są przez producenta ekspertom a średniak sobie spokojnie poradzi. Za nowe Heady zapłaciłem w marcu 2012 w wyprzedaży posezonowej 1560 zł po obniżce z 2400. W środku sezonu zakupy nowych nart to chyba niezbyt dobry pomysł.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Używam Blizzarda G-force UltraSonic Full Suspension IQ drugi sezon. Wybrałem między nim a Progressorem 800.

Blizzard jest dużo stabilniejszy przy większej prędkości, ładnie prowadzi się na krawędzi, a co dla mnie najważniejsze, mogę na nim jeździć z przyjemnością calutki dzień i daję radę. Dobrze radzi sobie na "zmęczonym stoku". Bardzo, bardzo udana narta.

Poprzednia narta to head magnum i była cudowna, tyle że na 3 godziny jazdy, potem "brakowało nóg".

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...