Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Wybor nart


lu5asz

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.Prosze o pomoc w wyborze nowych nart

1. Mężczyzna

2. Wiek:29

3. Waga: 106

4. Wzrost: 193

5. Jak długo jeździsz na nartach ? 6sezon

6. Ja się oceniasz wg skali Forum ? 6

7.Jakie masz buty ? ( FLEX ): Mam jakies marketowe Nordica flex ?chyba 50

8. Jakie masz teraz narty / na jakich już jeździłeś ? ( opisz swoje wrażenia ): wczesniej to nie zwracalem na to uwagi,ostatnio Atmic Sl9 -swietnie mi sie na nicj jezdzilo ,a obecnie jakies starsze Rossignol Oversizen174cm

.9. Jaki preferujesz promień skrętu, szybkość jazdy ? Lubie w miare dynamiczna jazde,skrety srednie dlugie od czasu do czasu krotkie

10. Jakie lubisz trasy, w jakim kraju ? ( niebieskie, czerwone, czarne, sztruks, muldy, jazda pozatrasowa ): lubie szerokie trasy,Sztruks.czerwone.Trasy?Polska poki co

.11. Jak lubisz jeździć, lub jak chciałbyś jeździć ? ( turystycznie, sportowo ):turystycznie a akcentem sportowym

12. Jak z Twoją kondycją, ile dni w sezonie spędzasz na stoku ? Z kondycja bardzo dobrze,uprawiam inny sport zawodowo.Na stokach jestem srednio raz w tygodniu plus jakis dluzszy wyjazd

.13. Możliwości finansowe: do 1000zł, dobrze by było jak narty byłyby nowe, ale ostatecznie używane też mogą być.

P.s. Buty tez musze nowe zakupic ale poki co nie wiem jakie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 months later...
  • 2 weeks later...
  • 9 months later...
  • 11 months later...
dla mnie sl11 to kultowa doskonała narta jednak już dośc wiekowa to taki mercedes 124 jednak .... technologie idą do przodu i d2 sl jest lepsza (ta od 2013).
Dzięki za odpowiedz ale ta narta wykracza poza moj budzet;/ To juz kwota ponad 1000zł.

A co z Fischer Progressor 9+ 180cm.Nie bedzie zla?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedz ale ta narta wykracza poza moj budzet;/ To juz kwota ponad 1000zł.

A co z Fischer Progressor 9+ 180cm.Nie bedzie zla?

skaczesz strasznie z narty slalomowej wskakujesz na narty ala Gs ( takie dwie szyny do długiego skrętu ) - a może coś po środku byś wybrał ..... :smile:

Jest tu wielu fachowców pewnie ktoś coś ci fajnego doradzi z grupy all mountain

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć

Podany Progressor nie ma nic wspólnego z szynami do długiego skrętu zwłaszcza jak się popatrzy na parametry pytającego.

Młody, silny, sprawny, przeciętnie jeżdżący. Kup Progressory i się weź do szlifowania techniki bo z tym z pewnością przeciętnie i będziesz zadowolony.

Pozdrowienia

Edytowane przez Mitek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...