Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

K2 Superburnin czy Head Mya No. 7 - pomoc w wyborze


Indra

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Od początku sezonu na bieżąco czytam forum jednakże dopiero teraz postanowiłam się zarejestrować. Także chciałabym się przywitać i prosić o pomoc z doborem nart.

Od grudnia uczy mnie mój chłopak, który jest instruktorem, nie mam problemów na czerwonych trasach, zaczęłam jeździć po Bieńkuli od marca.

Waham się pomiędzy poniższymi modelami, także z góry dziękuję za radę. :)

1. Płeć - kobieta

2. Wiek - 23 lata

3. Waga - 65kg

4. Wzrost - 174cm

5. Na nartach jeżdżę od 1 sezonu, ( 30- 35 dni w sezonie)

6. Moje umiejętności określam na między 6 a 7

7. Moje buty to - DalBello Raya 6

8. Teraz jeżdżę na nartach/model - Salomon Rush 7

9. Preferuję styl jazdy - długim skrętem, sportowo

10. Upatrzyłem sobie narty - K2 Superburnin / Head Mya No. 7

11. Mój budżet na narty to do 1400zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Roobs, niestety nie mam żadnych filmów, 7mka to może trochę za dużo ale nie mam problemu z muldami czy puchem.

Zdaję sobie sprawę, że na ten moment nie wykorzystam w pełni możliwości którejkolwiek z tych nart, co nie zmienia faktu, że chciałabym uniknąć zmieniania sprzętu po kolejnym sezonie. W zeszłym tygodniu jeździłam na Head'ach slalomowych też w podobnym przedziale co K2 i nie miałam z nimi problemów, wiem że nie wykorzystałam w pełni ich możliwości ale sądzę, że z czasem nie będzie z tym problemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Roobs, niestety nie mam żadnych filmów, 7mka to może trochę za dużo ale nie mam problemu z muldami czy puchem.

Zdaję sobie sprawę, że na ten moment nie wykorzystam w pełni możliwości którejkolwiek z tych nart, co nie zmienia faktu, że chciałabym uniknąć zmieniania sprzętu po kolejnym sezonie. W zeszłym tygodniu jeździłam na Head'ach slalomowych też w podobnym przedziale co K2 i nie miałam z nimi problemów, wiem że nie wykorzystałam w pełni ich możliwości ale sądzę, że z czasem nie będzie z tym problemu.

Dobrze mieć darmowego instruktora. Od zeszłego sezonu mam narty ,które producent w opisie również przeznaczył dla eksperta a kupiłem je po 32 dniach na nartach i nie należę do młodzieniaszków. Po 20 krotnej jeździe na tych nartach twierdzę,że wybór był bardzo dobry a we wtorek 02.04 w Szczyrku byłem z nich super zadowolony. Narty są z grupy AM Head Peak78. Kupować dobre ,rozwojowe ,z wyższej półki narty . Trzeba dysponować dobrymi w miarę twardymi butami o czym też się w tym sezonie przekonałem. Bez dobrych butów możliwości nawet najlepszych nart się nie wykorzysta. Ja mam Lange Blaster 90 i teraz jest bardzo dobrze chociaż po następnym sezonie będę musiał chyba dorobić wkładki bo będzie za luźno (szczególnie w prawym bucie).

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że i z Head i K2 będziesz zadowolona.

Ale jeżeli chodzi o mnie to ze wskazaniem na K2. Dodam, że nie jeździłem na żadnych przez Ciebie wymieniony...:biggrin:

W tym roku pierwszy raz jeździłem na K2 i była to miłość od "pierwszego wejrzenia" czyt. zjazdu.

Dlatego mojej połówce również zmieniłem narty na K2 Superone, wcześniej jeździła na Salomonach Topaz.

I dla niej różnica była kolosalna, na plus oczywiście dla K2.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety przy problemach ze skiteam i ich sklepem internetowym oba modele uciekły mi z przed nosa... Ostatecznie zdecydowałam się na Atomic Cloud D2 75, mam nadzieję, że będzie to dobra decyzja.

Mysiauek, Janek, nie przyszło mi na myśl, żeby wymieniać już buty (w Dalbello mam flex 70) ale może faktycznie trzeba będzie się nad tym zastanowić przed rozpoczęciem nowego sezonu :)

Dzięki za pomoc! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...