Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Sukcesy polskich brydżystów


Mitek

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć

Mało kto wie, że dużym sukcesem zakończył sie start polskie reprezentacji na zakończonych pare dni temu na Bali Mistrzostwach Świata. Nasza druzyna męska zajęła 3 miejsce przegrywając w półfinale z Monako a wygrywając mecz o 3 miejsce z zawsze bardzo silną dryżyna USA.

Druzyna seniorów również wbiła sie na 3 stopien podium. Troszczke gorzej poszło naszym Paniom, które weszły do puli fianłowej ze znakomitego 3 miejsca ale w ćwierćfinale trafiły na późniejsze zwyciężczynie drużynę USA.

Wielkie sukcesy tak popularnego na całymśiwci brydża u nas przechodza jak widac bez echa. No ale to nie jest gała przecież. :(

Serdeczne gratulacje i pozdrowienia

Calość wyników poniżej:

http://www.worldbridge.org/repository/tourn/bali.13/microsite/Results.htm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć

Skomplikowaność brydża ... ot i cały komentarz do popularności.

Polscy warcabiści też są nieźli a słyszał ktoś o nich?

W trakcie obozów pare razy uczyłem dzieci grać w brydża i w ciagu jednego popołudnia mozna było stworzyc stolik z czterech 8 latków więc nie jest to aż tak trudne. Trudne dopiero sie robi jak się chce grać dobrze - tak samo jak z nartami.

Pozdrowienia serdeczne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć

W trakcie obozów pare razy uczyłem dzieci grać w brydża i w ciagu jednego popołudnia mozna było stworzyc stolik z czterech 8 latków więc nie jest to aż tak trudne. Trudne dopiero sie robi jak się chce grać dobrze - tak samo jak z nartami.

Pozdrowienia serdeczne

Mitek, nie musisz mi tlumaczyć. Gram od dziecka :)

Niestety ale mimo wsystko łatwiej oceniać skoki narciarskie i się nimi pasjonować, niż specyficzną dyscyplinę w której nikt sie nie wywala, nie ma zagrożenia życia (zawał ewentualnie) a zwykle zaczyna od "jeden trefl" :wink:

Nuda w dzisiejszym świecie. Porównaj sobie ilość userów pierwszego lepszego portalu pokerowego z jakimkolwiek portalem umozliwiiającym granie w brydża online.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć

Mitek, nie musisz mi tlumaczyć. Gram od dziecka :)

Niestety ale mimo wsystko łatwiej oceniać skoki narciarskie i się nimi pasjonować, niż specyficzną dyscyplinę w której nikt sie nie wywala, nie ma zagrożenia życia (zawał ewentualnie) a zwykle zaczyna od "jeden trefl" :wink:

Nuda w dzisiejszym świecie. Porównaj sobie ilość userów pierwszego lepszego portalu pokerowego z jakimkolwiek portalem umozliwiiającym granie w brydża online.

Gdy byłem w liceum, nie mówiąc o studiach grali wszyscy, na każdej przerwie. Później grywalismy regularnie turnieje, które sami organizowalismy i gdy nie było kompletu wystarczył jeden telefon. Często grywlismy w brydzą po gałce właśnie.

To co piszesz, i to co widze jest smutne bo to genialna gra przecież. Niestety marketing każe nam inetersowac się czym innym tak jak teraz każe nam kupowac szerokie narty.

A wracając do Mistrzostw to naprwde niezłe wyniki. Faceci z tego co pamietam dwa razy wygrali z USA. Fascynujące, że cały czas na takim poziomie graja Balicki ze Żmudzińskim - nie wiem ile lat już grają razem. No i Pan Julian Klukowski - szacun.

Pozdro serdeczne

Edytowane przez Mitek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć

Gdy byłem w liceum, nie mówiąc o studiach grali wszyscy, na każdej przerwie. Później grywalismy regularnie turnieje, które sami organizowalismy i gdy nie było kompletu wystarczył jeden telefon. Często grywlismy w brydzą po gałce właśnie.

To co piszesz, i to co widze jest smutne bo to genialna gra przecież. Niestety marketing każe nam inetersowac się czym innym tak jak teraz każe nam kupowac szerokie narty.

A wracając do Mistrzostw to naprwde niezłe wyniki. Faceci z tego co pamietam dwa razy wygrali z USA. Fascynujące, że cały czas na takim poziomie graja Balicki ze Żmudzińskim - nie wiem ile lat już grają razem. No i Pan Julian Klukowski - szacun.

Pozdro serdeczne

:) co za czasy granie od piątku po obiadku do poniedziałkowego poranka. Oj pograłbym tak jak na studiach :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam to szczescie, ze nauczyl mnie dziadek w brydza grac.

za malolata 10-12 lat grywalismy z kuzynem i dziadkami non stop :)

niestety wsrod moich rowiesnikow ciezko bylo znalesc 3 osoby umiejace grac, a pogralbym chetnie. od czasow liceum studiow, moja gra ograniczala sie juz jedynie do gry online od czasu do czasu, badz z komputerem.

widze ze na forum brydzystow paru jest. moze by tak zorganizowac wyjazd narciarsko - brydzowy :D?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:) co za czasy granie od piątku po obiadku do poniedziałkowego poranka. Oj pograłbym tak jak na studiach :)

Polibuda? :)

A z kim chcielibyście pograć jako przeciwnik? Moja wymarzona para to Buffett-Gates.

Ponownie zapytałbym Billa, dlaczego nadal nie zamienili "Trzch Króli" na jeden przycisk :D Odpowiedź znana, ale ten wyraz twarzy w czasie odpowiedzi na to pytanie :cheerful:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć

Polibuda? :)

A z kim chcielibyście pograć jako przeciwnik? Moja wymarzona para to Buffett-Gates.

Ponownie zapytałbym Billa, dlaczego nadal nie zamienili "Trzch Króli" na jeden przycisk :D Odpowiedź znana, ale ten wyraz twarzy w czasie odpowiedzi na to pytanie :cheerful:

To Gates grał w jakiejś druzynie/reprezentacji czy turniejowo jako para?

Troche czytam o brydżu ale nigdy się nie spotkałem z jakimiś jego spektakularnymi zagraniami.

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć

To Gates grał w jakiejś druzynie/reprezentacji czy turniejowo jako para?

Troche czytam o brydżu ale nigdy się nie spotkałem z jakimiś jego spektakularnymi zagraniami.

Pozdro

Amatorzy, podobno całkiem nieźli.

Co nie zmienia faktu, że dla mnei osobiście to najciekawsza para w dzisiejszym brydżu.

Nie tyle z powodu umiejętności, co osobowości graczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć

Amatorzy, podobno całkiem nieźli.

Co nie zmienia faktu, że dla mnei osobiście to najciekawsza para w dzisiejszym brydżu.

Nie tyle z powodu umiejętności, co osobowości graczy.

Jeżeli osobowośc przekałda się na grę to szkoda, że nic na ten temat nie wiem. Jeżeli nie to raczej mnie to nie interesuje.

W brydzu podziwaim przede wszystkim umiejetność kojarzenia, szybkośc decyzji i zastosowanie blefu oraz zagrań psychologicznych tak w fazie licytacji jak i w rozgrywce. Jest taka książka "BEZ IMPASU" panów M oczywiście. Opisane tam niektóre zagrania sa po prostu nieprawdopodobne. Postaram sie wymyslic patent na przytoczenie a może taka mała zabawę dla chetnych?

Pozdrowienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli osobowośc przekałda się na grę to szkoda, że nic na ten temat nie wiem.

Czy osobowość się przekłada na grę? No chyba raczej osobowość każdego człowieka przekłada się na jego zachowania, także na styl gry, podejście do licytacji.

Brydż dla mnie to także przyjemność poznawania ludzi i spędzania z niektórymi z nich czasu.

Poznać taką parę przy brydżu... marzenie.

no chyba, że dla Cibie brydż to nic poza grą. Współczuję wtedy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześc

Czy osobowość się przekłada na grę? No chyba raczej osobowość każdego człowieka przekłada się na jego zachowania, także na styl gry, podejście do licytacji.

Brydż dla mnie to także przyjemność poznawania ludzi i spędzania z niektórymi z nich czasu.

Poznać taką parę przy brydżu... marzenie.

no chyba, że dla Cibie brydż to nic poza grą. Współczuję wtedy.

Oczywiście, że ludzie - gramy przeciez z ludźmi - tylko, że brydż to nie narty niestety gdzie mozna sobie pogadac na wyciągu itd. Wymagane jest skupienie - przynajmniej do momentu wypicia 4-go piwa. ;)

Pozdrowienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...