Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

serwis narciarski pod golgotą- golgotą dla nart :(


eqiupe

Rekomendowane odpowiedzi

dałem sobie właśnie w piatek narty do ostrzenia bo mi nie trzymały krawędzii..

gość wzioł przejechał na maszynie nawet nie sprawdził na jaki kąt miałem zaostrzone wcześnij bo i po co ale to to jeszcze moja cierpliwoć zniosła gorzej jak sie wzieli za smarowanie moich nart :( zbyt mało rozgrzanym żelaskiem meczyli ten smar tak żeby tylko złapał chyba i trzymając żelasko na moim ślizgu rozmawiali sobie a ono tak leżało dobrze że go nie odparzyli

i bez jakiejkolwiek cykliny juz nie wspominając o szczotce oddali mi narty i skasowali 25zł oczywiście narty potem wogóle mi nie chciały jeździć ale juz sie nie chciałem odzywać

oby jak najmniej takich serwisów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

serwis narciarski pod golgotą- golgotą dla nart :(

To tylko potwierdza moje zdanie na temat serwisów.

szkoda że niewidziałes moich krawędzi po ostrzeniu w pewnym autoryzowanym serwisie (szczerze mówiąc ja też niewidziałem bo poprostu zniknbęły!!!!!!! myślałem że gościa zaj... w końcu człowiek wydaje kupe kasy na narty, a tu jakiś chłopina je zniszy i jeszcze udaje że się nic niestało!!!!!! - nic tylko kura takiego serwisanta przeciągnąć po taśmie z maszyny do nart) narty nadawały sie tylko do wyrzucenia, następnymi nartami postanowiłem sie zająć sam, zaopatrzyłem sie w odpowiednie narzędzia i sprzęt, potrenowałem trochę na starych dechach i teraz narty zawsze mam w idealnym stanie i należycie przygotowane:-) w końcu serwis nart niejest zbyt skąplikowany i trudny. Do serwisów chodzę tylko po smar, paski kopiksowe i kołki do dziur po wiązaniach ( czasmi zdarzy się że jakiś znajomy chce sobie zmienić lub zamontować wiązanie ). Owszem czasami się zdarzy ze potrzbuję porady- wtedy chodze i szukam fachowca który może mi pomóc. Jednak już nigdy nieoddam moich nart w ręce serwisantów.

Zaznaczam że sa ludzie naprawde sumienni i znający sie na rzeczy, bez nich moje umiejętności i wiedza były by o wiele mniejsze-pozdrawiam ich wszystkich:-)

Jednak w większości przypadków serwisanic są niestety g.... warci.

pozdrawiam wszystkich i oby wasze krawędzie były ostre i pozostaly grube po serwisie:-)

hej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

serwis narciarski pod golgotą- golgotą dla nart :(

hej dokładnie sprzęt firmy kunzman jest wart polecenia, ja kupiłem ostrzałkę i pilniki właśnie na narty.pl i jestem bardzo zadowolony. w serwisie tym jest dodatkowy dział poświęcony właśnie serwisowi i tuningowi nart, z nimi właśnie rozpocząłem naukę na starych nartach.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

serwis narciarski pod golgotą- golgotą dla nart :(

nie ma sie co obcinac tylko pisac adresy tych nierzetelnych serwisow!!! Po nazwiskach, nie padna na pysk! Z drugiej strony proponuje wymiane informacji o doskonalych serwisach!!! wszyscy na tym skorzystaja.

w Krakowie jest rewelacyjny serwis na ul, Mehofera. Wlasciciel naprawde zna sie na rzeczy i robi to z sercem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

serwis narciarski pod golgotą- golgotą dla nart :(

czemu tak sądzisz??

pokonałbym cię w każdej dziedzinie sportu, począwszy od siłowania na rękę kończąc na brydżu sportowym:-)

pozdrawiam i życzę wesołych świąt- przypuszczam że z twoim ilorazem masz cały czas wesoło:-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...