Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Saalbach czy Kitzbuhel


slavvik

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Proszę o pomoc w wyborze ośrodka. W styczniu bylem w Saalbach - bardzo fajny ośrodek. Teraz zastanawiam się nad wyjazdem do Kitz. Czy może ktoś porównać te dwa ośrodki? (ale nie na podstawie opisów z portalu :) ). A może polecacie jeszcze jakiś inny? Interesują mnie raczej dłuższe trasy koloru niebieskiego i trochę czerwonych. Dobrze by było, aby tych tras było przynajmniej kilkanaście (szybko się nudzę jeżdżąc w kółko po tych samych) . Nie chciałbym także jechać gdzieś daleko na południe, choć Włochy wezmę pod uwagę. Dzięki za wszelkie sugestie.

Sławek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja do Kitz mam ogromny sentyment i zawsze będę polecała ten ośrodek, natomiast czy myślałeś o SkiAmade (Schladming, albo Flachau-Wagrain i okolice)? Jeśli tam nie byłeś to polecam - nie będziesz zawiedziony.

Tu masz moja relację ze Ski Circus:

http://www.skionline.pl/forum/showthread.php/16024-Ski-Circus-Zell-am-See-Maria-Alm-18-25.02.2012?highlight=Hinterglemm

A tu z Kitz:

http://www.skionline.pl/forum/showthread.php/10213-Wyjazd-do-Kitzbuehel/page5?highlight=Hinterglemm

W jakim okresie chcesz jechać?

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Proszę o pomoc w wyborze ośrodka. W styczniu bylem w Saalbach - bardzo fajny ośrodek. Teraz zastanawiam się nad wyjazdem do Kitz. Czy może ktoś porównać te dwa ośrodki? (ale nie na podstawie opisów z portalu :) ). A może polecacie jeszcze jakiś inny? Interesują mnie raczej dłuższe trasy koloru niebieskiego i trochę czerwonych. Dobrze by było, aby tych tras było przynajmniej kilkanaście (szybko się nudzę jeżdżąc w kółko po tych samych) . Nie chciałbym także jechać gdzieś daleko na południe, choć Włochy wezmę pod uwagę. Dzięki za wszelkie sugestie.

Sławek

Jedź do Kitzbühel z opcją na SkiWelt - są po sąsiedzku - wtedy na pewno będziesz miał wybór tras... aż za duży :) Pi razy oko razem 450 km tras :)

A gdybyś się nudził albo narzekał na zaludnienie - to masz w okolicy mniejsze St. Johann, Fieberbrunn i Steinplatte - z tych do których warto zaglądnąć.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...

Witam

Wybieram się w połowie marca do tego samego pensjonatu .

Warto??

Jaka możesz napisz coś więcej o pensjonacie .

Jak wygląda tam sprawa ski busów kursują do innych ośrodków czy trzeba liczyć na swoje auto ??

Ja planuje wykupić ski pas All star kitzbihel.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...