Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Wagrain - Flachau 05-11.01.2014


Rekomendowane odpowiedzi

Wróciłam i nie wiem od czego zacząć... Potrzebuję ok tygodnia żeby ogarnąć temat i fotki :)

Generalnie - wyjazd baaaardzo udany :)

Oficjalnie - bardzo miło mi było poznać MB (Figo poznałam jakiś czas temu) i Jego żonę Ewę. Dziękujemy z Bumtralala za gościnę ! :)

Powrót ok - 11h (w tym godzinny postój na "pieska zmielonego z budą" czyli McD :)

W stronę Alp natomiast zmierzają tłumy - chyba tam coś rozdają za darmo, no bo po co takie tłumy by jechały...?

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wróciłem i ja i zacznę od tego...

Nie udało mi się osobiście poznać MB i Wrożkę :sorrow:(komunikacja tel. z mojej strony złośliwie padła na kilka dni :mad::

Ale cóż życie czasami pisze różne scenariusze,ale co się odwlecze to nie uciecze :smile:

Jeśli chodzi o warunki to całkiem spoko,choć śniegu powiedzmy na styk,musi w najbliższych dniach sypnąć bo będzie kicha

Co do luda to jeden dzień jeżdziło się do bani,ale to nic z tym co widzieliśmy wracając do domu :stupid:

Chordy pielgrzymów udających się w jedynie słusznym kierunku(nie mylić ze Ski-Amade na dzień dzisiejszy)

Ps.jak się troche ogarne to i relacja będzie,chyba

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wróciłem i ja i zacznę od tego...

Nie udało mi się osobiście poznać MB i Wrożkę :sorrow:(komunikacja tel. z mojej strony złośliwie padła na kilka dni :mad::

Ale cóż życie czasami pisze różne scenariusze,ale co się odwlecze to nie uciecze :smile:

Jeśli chodzi o warunki to całkiem spoko,choć śniegu powiedzmy na styk,musi w najbliższych dniach sypnąć bo będzie kicha

Co do luda to jeden dzień jeżdziło się do bani,ale to nic z tym co widzieliśmy wracając do domu :stupid:

Chordy pielgrzymów udających się w jedynie słusznym kierunku(nie mylić ze Ski-Amade na dzień dzisiejszy)

Ps.jak się troche ogarne to i relacja będzie,chyba

Usilnie próbowaliśmy się skontaktować,...ale nie wyszło.

Na a jak w takim tłumie można się odnaleźć.:stupid:

Cóż może innym razem.

Co do luda...

...to ja byłem w grudniu przed samymi świętami i było normalnie

przecież nie powtarzałbym regionu gdyby było źle

nic bym nie narzekał gdybym pojechał w okresie feryjnym

właściwie gdzie się nie przemieściłem w rejonie Salzburgerlandu to było dużo narciarzy

rozumiem dzień w BadHofgastein,bo w BadGastein wiało i wyłączyli ośrodek więc wszyscy się skumulowali w BadHof

W Kleinarl i Zauchesee było znośnie ale nie było pusto

Natomiast we Flachau,Wagrain,Alpendorf to mnie dobijały te tłumy.

I nie było to w jeden dzień.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo było ok, ale jak dzisiaj nie spadnie tam metr śniegu to jutro nie będzie po czym jeździć...

Uczciwie odradzam wszystkim jechanie do SkiAmade.

Jeśli chodzi o warunki to całkiem spoko,choć śniegu powiedzmy na styk,musi w najbliższych dniach sypnąć bo będzie kicha

Co do luda to jeden dzień jeżdziło się do bani,ale to nic z tym co widzieliśmy wracając do domu :stupid:

Chordy pielgrzymów udających się w jedynie słusznym kierunku(nie mylić ze Ski-Amade na dzień dzisiejszy)

Długo się nie będę mógł otrząsnąć po tym wyjeździe do SkiAmade.

Chyba będę rzygał.

No to zabiliście mi ćwieka!:eek: :mad:: :confused:: :sorrow: A taką miałem chrapkę na Ski Amade. Chyba trzeba będzie szybko zmieniać plany i cel. Tylko na co? Inny region w Austrii? Włochy? Czas ucieka ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko na co? Inny region w Austrii? Włochy? Czas ucieka ....Widziałeś, czytałeś, po co szukać dalej.;)
Widziałem i czytałem, to fakt. I bardzo mi się podobało choć akurat mnie osobiście nie ciągnie specjalnie (jeszcze?) poza trasy. Ale dałeś mi Tomi do myślenia.Choć jak dziś rzuciłem sobie okiem tu:

Flachau.jpg

Flachau2.jpg

.... no to źle to nie wygląda! :rolleyes::

Flachau.jpg.daade0b288fb5bdfe01b248b5fea2fc7.jpg

Flachau2.jpg.7d34a4e004397421930af5a5fd084264.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widziałem i czytałem, to fakt. I bardzo mi się podobało choć akurat mnie osobiście nie ciągnie specjalnie (jeszcze?) poza trasy. Ale dałeś mi Tomi do myślenia.

Choć jak dziś rzuciłem sobie okiem tu:

[ATTACH=CONFIG]12956[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]12957[/ATTACH]

.... no to źle to nie wygląda! :rolleyes::

ta pierwsza fotka z 8:31 , jeszcze więc pusto

a ta druga to pod SpaceJet1, tam było najmniejsze obłożenie

ale ten SpaceJet coś nie chodził jak trzeba

bez przerwy zwalniali lub całkowicie zatrzymywali,było to wkurzające

ale już powyżej do SpaceJet2 bez przerwy ludziska stali przed bramkami

A StarJet3 ten z pomarańczowymi bublinkami to już był na maxa obłożony

bo to i wysoko i trasy całe w pełnym słońcu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Źle to to wyglada w dolnych częściach tras... tam jest kawa z mlekiem a miejscami espresso...

:eek: :eek: :eek: :eek: :eek:

ta pierwsza fotka z 8:31 , jeszcze więc pusto

a ta druga to pod SpaceJet1, tam było najmniejsze obłożenie

ale ten SpaceJet coś nie chodził jak trzeba

bez przerwy zwalniali lub całkowicie zatrzymywali,było to wkurzające

ale już powyżej do SpaceJet2 bez przerwy ludziska stali przed bramkami

A StarJet3 ten z pomarańczowymi bublinkami to już był na maxa obłożony

bo to i wysoko i trasy całe w pełnym słońcu

No nic. W takim razie rozpoczynam operację "Italia". :biggrin:

Może jeszcze zdążę. :rolleyes::

Edytowane przez Aressi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:eek: :eek: :eek: :eek: :eek:

No nic. W takim razie rozpoczynam operację "Italia". :biggrin:

Może jeszcze zdążę. :rolleyes::

Zdążysz, zdążysz - siedzę w Andalo od soboty, u wrót Val di Sol i.... tu jest ponad 2m śniegu. Wczoraj jeszcze przywaliło, i "bolletino neve" pokazuje, ze na szczycie Paganelli 250 cm białego http://paganella.net/sito/bollettino-neve.php więc jest bomba. Wczoraj wystawiłem dechę poza trase i dostałem zje..ę od Carabinieri - zgrożenie lawinowe, ale spokojnie, można korzystać jak mówił niejaki czech-narciarz z "boskiego powderu" . Fotki za moment w mini relacji

Edytowane przez dembus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdążysz, zdążysz - siedzę w Andalo od soboty, u wrót Val di Sol i.... tu jest ponad 2m śniegu.

No to nie każ nam zbyt długo czekać na relację. Bo tu takich zawodników co to zostali wypłoszeni ze Ski Amade i teraz zazdrośnie spoglądają na Italię jest więcej. :biggrin: No i nie musisz się z tą relacją ograniczać do wersji mini. Na zachętę daj coś maxi! :biggrin:

Siedzisz w samym Andalo czy w okolicy?

Baw się dobrze i uważaj na lawiny :wink:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to nie każ nam zbyt długo czekać na relację. Bo tu takich zawodników co to zostali wypłoszeni ze Ski Amade i teraz zazdrośnie spoglądają na Italię jest więcej. :biggrin: No i nie musisz się z tą relacją ograniczać do wersji mini. Na zachętę daj coś maxi! :biggrin:

Siedzisz w samym Andalo czy w okolicy?

Baw się dobrze i uważaj na lawiny :wink:.

Siedze w Andalo, ale z relacji znajomych - w całym Val di Sole jest podobnie. 2 m śniegu conajmniej wszędzie. Nie jest niestety zbyt mroźno, jutro natomiast ma sie pojawić włoskie słońce dla którego tutaj przyjechalismy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siedze w Andalo, ale z relacji znajomych - w całym Val di Sole jest podobnie. 2 m śniegu conajmniej wszędzie. Nie jest niestety zbyt mroźno, jutro natomiast ma sie pojawić włoskie słońce dla którego tutaj przyjechalismy :)

Czyli warun OK. :applause: A jak tam obłożenie stoków? Dużo luda? Trzeba się przeciskać niczym MB we Flachau czy jest luzik? :biggrin:

Chyba trochę odjechaliśmy od tematu wątku. :redface: :redface: :redface:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...