Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Kamil Stoch nokautuje


Rekomendowane odpowiedzi

No Kamil BRAWOOOO !! :applause::applause: Co do Noriakiego Kasai też nie miał bym nic na przeciw, aby to on wygrał choć oczywiście(może trochę źle to zabrzmiało, bardzo mi go szkoda, że dopiero drugi albo aż drugi) nie z Kamilem. WIELKI SZACZUN :applause::applause: dla niego co zrobił i myślę będzie jeszcze robił co najmniej do końca sezonu 13/14

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na pewno Kasai 100 razy godniej i sympatyczniej się zachował zajmując 2 miejsce niż Holender przegrywając z Bródką ;-) gdyby wzrok mógł zabijać...

Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk

Czytałem wczoraj wywiad z trenerem Hannu Lepistoe.

Wychwalał Adama Małysza i Kamila Stocha,jako zawodników,którzy nie tylko potrafią zwyciężać ale potrafią godnie przegrywać.

Podkreślał właśnie to,że u sportowca konieczna jest umiejętność przegrywania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytałem wczoraj wywiad z trenerem Hannu Lepistoe.

Wychwalał Adama Małysza i Kamila Stocha,jako zawodników,którzy nie tylko potrafią zwyciężać ale potrafią godnie przegrywać.

Podkreślał właśnie to,że u sportowca konieczna jest umiejętność przegrywania.

Święte słowa, cały czas powtarzam je naszemu synowi - wielką sztuką jest przegrać z godnością, tylko wielcy to potrafią.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No Kamil BRAWOOOO !! :applause::applause: Co do Noriakiego Kasai też nie miał bym nic na przeciw, aby to on wygrał choć oczywiście(może trochę źle to zabrzmiało, bardzo mi go szkoda, że dopiero drugi albo aż drugi) nie z Kamilem. WIELKI SZACZUN :applause::applause: dla niego co zrobił i myślę będzie jeszcze robił co najmniej do końca sezonu 13/14

Haha, mi też się zrobiło szkoda Kasaia, nawet bym się ucieszyła, gdyby złoto otrzymał :P Ten gościu to legenda, on jest nieśmiertelny :D Już zapowiedział, że na następne igrzyska też się wybiera! Zdecydowanie jeden z moich ulubionych sportowców.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stoch: mogę mieć nieprzyjemności

Po zdobyciu dwóch złotych medali na igrzyskach olimpijskich w Soczi Kamil Stoch stał się jednym z najbardziej popularnych ludzi w Polsce. Naszym skoczkiem zainteresowały się już także agencje reklamowe, co jednak jemu nie do końca się podoba. - Przez niektóre działania mogę mieć poważne nieprzyjemności, a nawet utracić medal - mówi Stoch w rozmowie z tygodnikiem "Newsweek".

Kamil Stoch jest największym bohaterem reprezentacji Polski biorącej udział w igrzyskach olimpijskich w Soczi. Skoczek z Zębu zdobył w Rosji dwa złote medale. Został tym samym trzecim zawodnikiem w historii tej dyscypliny, który na jednych igrzyskach dwa razy stanął na najwyższym stopniu podium w zawodach indywidualnych.

Dzięki temu polski skoczek stał się jednym z najbardziej popularnych ludzi w naszym kraju. Stochem zainteresowały się też agencje reklamowe, które chcą, by podopieczny Łukasza Kruczka został twarzą ich firmy.

Pojawiły się już pierwsze oferty, jednak Stoch nie jest z tego do końca zadowolony. Dlaczego? Dwukrotny złoty medalista IO z Soczi mówi o tym w wywiadzie przeprowadzonym przez tygodnik "Newsweek".

- Cieszą mnie wszelkie podziękowania i wyrazy wdzięczności od kibiców. Ale jest i druga strona sytuacji - dochodzą do mnie informacje o prezentach i ofertach, które dostałem w podziękowaniu za wygraną. Informacje przekazywane są mediom bez mojej wiedzy i zgody - wyjaśnia Stoch.

- Chciałbym, żeby w okresie Igrzysk, przed podjęciem komunikacji w mediach konsultowane były one ze mną i Polskim Komitetem Olimpijskim. Przez te działania mogę mieć poważne nieprzyjemności, a nawet utracić medal - przekonuje.

O co chodzi? Otóż wszystkie akcje reklamowe z udziałem sportowców biorących udział w IO muszą zostać zaakceptowane przez Komitet Olimpijski danego kraju. W czasie trwania imprezy panuje tzw. "cisza olimpijska", o czym także mówi Stoch.

- Zasady są bardzo rygorystyczne, czego przykładem może być Marit Bjoergen - dodał znakomity polski skoczek.

Przypomnijmy, że na początku trwania igrzysk olimpijskich w Soczi w mediach pojawiła się informacja, że słynna norweska biegaczka może stracić wywalczone medale przez to, że w czasie trwania imprezy jedna z firm emitowała materiały reklamowe z jej wizerunkiem.

Zródło Wp.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...