Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Schladming - prośba o namiary na noclegi


Devil

Rekomendowane odpowiedzi

Zapomnij o tym, nic Ci z tego że ktoś Ci poda namiary na kwaterę, jak ona na 100% będzie zajęta, nie ma innej opcji poszukiwania na ten moment, jak tylko wysyłanie maili do wszystkiego co się w sieci znajdzie.

W Schladming jest tak wszystko obstawione że znalezienie czegokolwiek na chwilę obecną to prawie jak cud, a wymóg że ma to być przy Planai to też zapomnij, jeśli już coś znajdziesz to trzeba brać co jest:tongue:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie podałes konkretów - ile osób, czy B&B czy raczej apartament.

Proponuję odpalić sobie googleearth, pojezdzić kursorkim po mapce Schladming, kliknąć na "łóżeczka" w okolicy Planai i wysłać zapytanie do gospodarzy albo zadzwonić.

Wybrzydzać nie ma co bo rzeczywiscie wszystko jest pozajmowane, a to co zostało... ceny są dość luksusowe :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedź. Szukam apartamentu - kwatera prywatna, kwota noclegu ok 30 euro za noc, na 5 osób. Najlepiej koło Planai ale gdiekolwiek indziej w rejonie Schladming też będzie jak najbardziej ok. Szukam od 2 dni wysłałem mase zapytań i jest ciężko dlatego zawracam Wam tu głowę bo a nuż ktoś ma inne namiary na kwatery prywatne i okaże się że są wolne:)Dzięi z góry za pomoc i odpowiedzi:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukam apartamentu - kwatera prywatna, kwota noclegu ok 30 euro za noc....

Ja bym równolegle wszczął poszukiwania mieszkania gdzieś dalej od Schladming, w Radstat np.

To znakomita baza wypadowa w kilku kierunkach ośrodków Amade, a i ceny są inne.

Można na stronie Wagrain z formularza skorzystać, to bardzo fajnie działa oni tego Twojego maila poślą do wszystkich, a kto ma wolne to już osobiście Ci odpisze co ma i za ile. Ja wiem że chcesz do Schladming a nie do Wagrain, no ale lepiej chyba gdzieś pojechać niż nigdzie.

tu link http://www.wagrain24.at/anfrage/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedź. Szukam apartamentu - kwatera prywatna, kwota noclegu ok 30 euro za noc, na 5 osób. Najlepiej koło Planai ale gdiekolwiek indziej w rejonie Schladming też będzie jak najbardziej ok. Szukam od 2 dni wysłałem mase zapytań i jest ciężko dlatego zawracam Wam tu głowę bo a nuż ktoś ma inne namiary na kwatery prywatne i okaże się że są wolne:)Dzięi z góry za pomoc i odpowiedzi:)

Ja korzystam z lokalnych wyszukiwarek on-line danego regionu:

http://www.schladming-dachstein.at/en/accommodation/find-accomodation

Ewentualnie polecam kontakt mailowy lub telefoniczny z biurem informacji turystycznej:

Tourismusverband Schladming-Rohrmoos

Rohrmoosstraße 234

8970 Schladming

Telefon: +43 (0)3687 2277722

E-Mail: office@schladming.at

Website: www.schladming.at

Oni wrzuca zapytanie do czegos co nazywaja anfrage-pool i goscie do Ciebie na maila beda sie meldowac, tak jak wskazal SB.

Ja bylem ostatnio na jedna noc w drodze do Polski w tamtej okolicy - chcielismy sobie jeszcze w niedziele chwile pojezdzic, tak zeby na polnoc dojechac do Krakowa - i spalismy tutaj: www.warter.at - domek pod adresem Mandling 91 polozony jakies 2-3 minuty autem od Reiteralm. Generalnie polozony we wsi bez jakis atrakcji wokol, ale bardzo czystko, super sniadanko i nasz apartament byl funkel nowka, calkiem fajnie i gustownie urzadzony. Dobre sniadanie bylo. Ogolnie nic specjalnego, ale moge polecic jako sprawdzone miejsce. Musisz dzwonic do Pani Warter, czy ma cos wolnego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Wybieram się w tym miesiącu do Schladming na narty. Ma ktoś może namiary na noclegi (chodzi mi o kwatery prywatne). Najlepiej w okolicy Planai. Z góry dziękuje za odpowiedź i pozdrawiam serdecznie:)

Poszło na priv :wink:

Proponuje się sprężyć bo lichutko z ofertami a i ceny :stupid:

Wysłałem Ci jeszcze raz :wink:

Edytowane przez marcinn
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, dopiero dziś się tu zarejestrowałam - są jeszcze wolne noclegi w Schladming :), 1- 8.03.2014, dom 100 m od wyciągu (Golden Jet) - dowozi na Planai, więc w butach narciarskich do wyciągu :) do centrum piechotą 400m.

Co roku wynajmujemy cały dom, w tym roku kilka osób się wykruszyło z przyczyn losowych i zwolniliśmy 3 pokoje ( apartament i 2 pokoje) - koszt około 210 euro za tydzień od osoby. Mogę podać szegóły na priv lub przez telefon albo dać kontakt bezpośrednio do właściciela domu.

transport własny,ale można się jeszcze przegrupować i coś wymyślimy.

Nas jedzie 17 osób - szukamy też wspólników do karnetu grupowego :)

polecam - miejsce i termin sprawdzone - od 12 lat to samo :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 months later...
  • 1 month later...
  • 2 years later...

Odświeżę trochę temat ,bo w tym roku robię podejście w styczniu do Schladming ale z uwagi na ceny w tej miejscówce kombinuję coś w pobliżu.Z analizy cena do jakości bazy noclegowej wymyśliłem sobie taką miejscowość jak  Forstau .Mam tylko jedną wątpliwośc i stąd moja prośba jeśli ktoś tam był.Czy droga łącząca tą miejscowośc z Schladming i Radstadt w warunkach zimowych jest przejezdna normalnie czy też należy raczej nastawić się na łańcuchy.

Pozdrawiam i dzięki za odpowiedzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z własnego doświadczenia mogę powiedzieć, że przy w miarę normalnych warunkach droga będzie przejezdna bez łańcuchów. Po dużych opadach śniegu może być problem i łańcuchy mogą być konieczne. Ja z łańcuchów nie korzystałem. W tej okolicy okolicy zimą jeździłem takiej samej kategorii drogą z Haus do Weissenbach ( tam mieszkaliśmy) i nie było problemu, tak samo drogą z Altenmarkt do Zauchensee oraz ze Schladming do Rohrmoos ( ta jest nawet z większymi podjazdami niż do Forstau) i samochód bez 4X4 dawał radę. Drogi były w normalnych warunkach utrzymane "na czarno". Natomiast na bardziej krętą i z dużymi podjazdami drogę do Ramsau pod kolejkę na Dachstein Polizei po opadzie śniegu bez łańcuchów nie wpuszczała, stali przy zjeździe ze skrzyżowania i sprawdzali łańcuchy. Tak więc łancuchy zabierz koniecznie, natomiast jest duże prawdopodobieństwo, że się w ogóle nie przydadzą.   

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, p.e.t.e napisał:

Z własnego doświadczenia mogę powiedzieć, że przy w miarę normalnych warunkach droga będzie przejezdna bez łańcuchów. Po dużych opadach śniegu może być problem i łańcuchy mogą być konieczne. Ja z łańcuchów nie korzystałem. W tej okolicy okolicy zimą jeździłem takiej samej kategorii drogą z Haus do Weissenbach ( tam mieszkaliśmy) i nie było problemu, tak samo drogą z Altenmarkt do Zauchensee oraz ze Schladming do Rohrmoos ( ta jest nawet z większymi podjazdami niż do Forstau) i samochód bez 4X4 dawał radę. Drogi były w normalnych warunkach utrzymane "na czarno". Natomiast na bardziej krętą i z dużymi podjazdami drogę do Ramsau pod kolejkę na Dachstein Polizei po opadzie śniegu bez łańcuchów nie wpuszczała, stali przy zjeździe ze skrzyżowania i sprawdzali łańcuchy. Tak więc łancuchy zabierz koniecznie, natomiast jest duże prawdopodobieństwo, że się w ogóle nie przydadzą.   

Dziękuje za informacje.Nie mam samochodu 4x4 i stąd moje pytanie bo specjalnym fanatykiem zakładania łańcuchów nie jestem. Zakładając łańcuchy raz może dwa  na 6 dni jazdy uznaję ,że problemu nie ma , ale gdyby przyszło to robić codziennie to już inna bajka.

Pozdrawiam i udanego sezzonu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...