Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Soczi wygrani - przegrani


Rekomendowane odpowiedzi

A jak dla mnie zwycięzców jest dwóch

1 Noriaki Kasai po prostu trzeba takim sportowcom jak on bić pokłony do samej ziemi :D:D

2 Super Mario Matt jak widać jeśli się bardzo chce to można wygrywać nawet na IO :D:D:D:D

Przegrana jest tylko jedna, ale raczej przegrała z własnym ciałem a raczej kontuzją a jest to Tina Weirater :(

Wysłane Tapatalkiem

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wygranym finansowym jest na pewno Stoch poniżej ciekawe wyliczenie :eek: z blogu subiektywnie o finansach ......

"Ten gość, dzięki Soczi, w wieku 40 lat może mieć 10 tys. miesięcznie emerytury . Ale musi jeszcze przez trzy miesiące pocisnąć "

http://samcik.blox.pl/2014/02/Po-zlotym-Soczi-jesli-Kamil-sie-postara-to-w.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć

Całkowicie się zgadzam, że Noriaki to prawdziwy Mistrz i na długo pozostanie w pamięci wszystkich. Czepianie się jednak niuansów reakcji zawodników na porażki czy zwycięstwa uważam za zachowania zbliżone do dziennikarstwa spod znaku Super Expressu. W sporcie zawodowym nie ma sentymentów a wygrać ma szansę tylko ten kto w 100% zzumowany jest na pierwsze miejsce. To często trudno osiągnąć bez sterowanego psychologicznie i podporządkowanego jednemu celowi treningowi mentalnemu. Sportowiec chcący wygrać musi często przekroczyć granice o których krytycy nawet nie mają pojęcia a przykładem niech tu będzie Justyna lub Hermann.

Nie ma się co czepiać wystarczy sobie zostawić ocenę zachowania dla siebie (każdy ma do niej prawo) ale wyciąganie na niej wniosków czy ktoś jest lub nie jest zwykłym gnojem to prymitywna przesada.

Nie lubię Marcela Hirschera ale jego sportowy kunszt i praca jaką włożył w to kim jest zmusza mnie do stosowania do niego i jemu podobnych szeroko rozumianej taryfy ulgowej.

Pozdrwienia

PS

Nawet nie wpadło mi do głowy by przeliczać to na kasę ale jeżeli już to jest to praca raczej nieprzeliczalna.

Edytowane przez Mitek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyle głowę przed kunsztem sportowym i umiejętnościami Marcela H.

Ale aby być tak bezkrytycznym aby " wielbic" oszusta stokowego i faceta, który nie potrafi z uśmiechem pogratulować koledze z reprezentacji?

Nawet jeżeli go nie lubi? Ani od razu, ani później.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

....

Nie lubię Marcela Hirschera ale jego sportowy kunszt i praca jaką włożył w to kim jest zmusza mnie do stosowania do niego i jemu podobnych szeroko rozumianej taryfy ulgowej...

Nie miałem nic do Marcela. Choć był (i jest) dla mnie wzorcem doskonałym techniki narciarskiej. Ale jego sportowy kunszt i praca jaką włożył w to kim jest zmusza mnie do stosowania do niego i jemu podobnych najwyższych wymagań nie tylko w bramkach, skoczni.... :biggrin:

Mitek, nie porównuj mnie do dziennikarza brukowca!

Rozmawiamy o sposobach reakcji na przegraną. Mam prawo powiedzieć, że okazywanie niechęci koledze, który ze mną wygrał jest niefajne. Tym bardziej, że były to wyjątki. A ci co zachowywali się w porządku, przecież też byli ukierunkowani na wygraną!!!

Tadek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć

Nie wiem nie widziałem. Mieliśmy ekstra slalom z wyjątkową dramaturgią, bardzo trudnym ustawieniem Kostelica, zaskakującym efektem, końcowym polskimi akcentami itd. Gadałem na jego temat w Szczawniku chyba z półtorej godziny, oglądałem cały pierwszy przejazd, drugiego nie mogłem ale chłopaki mi go opowiedzieli ze szczegółami. Miałem przyjemność posłuchac opini specjalistów w naszym sporcie z wieloletnią praktyka zawodniczą lub szkoleniową. Nikt nie wspomniał w tej ogromnej perspektywie o takiej czy innej minie Hirshera.

Takie rzeczy wyciągają właśnie brukowce.

Pozdrowienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...Ale aby być tak bezkrytycznym aby " wielbic" oszusta stokowego i faceta, który nie potrafi z uśmiechem pogratulować koledze z reprezentacji?...
Jujce, jeżeli to do mnie to nie trafione.Podziwiam tak jak ty jego kunszt narciarski i tyle.Dziwię się jednak temu, że na bazie przekazu telewizyjnego, mowy ciała itp. wyciągacie tak daleko idące wnioski.Wychodzi na to, że ten chłopak to oszust, wredny ch....j itd.Przecież go nawet nie znacie.Nie wiecie jaki jest na co dzień, jakim jest naprawdę człowiekiem.Nie wiecie o czym myślał w tamtej chwili.Pytam się więc co was uprawnia do takiej oceny.To dlatego napisałem wcześniej "mniej empatii" bo nie mamy monopolu na wiedzę o czym ludzie myślą i co czują.

Bez tytuĹu.jpg

Pozdrawiam

57da825e5e545_Beztytuu.jpg.2f8930792f89554408a3cdbecf97dc8c.jpg

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jujce, jeżeli to do mnie to nie trafione.

Podziwiam tak jak ty jego kunszt narciarski i tyle.

Dziwię się jednak temu, że na bazie przekazu telewizyjnego, mowy ciała itp. wyciągacie tak daleko idące wnioski.

Wychodzi na to, że ten chłopak to oszust, wredny ch....j itd.

Przecież go nawet nie znacie.

Nie wiecie jaki jest na co dzień, jakim jest naprawdę człowiekiem.

Nie wiecie o czym myślał w tamtej chwili.

Pytam się więc co was uprawnia do takiej oceny.

To dlatego napisałem wcześniej "mniej empatii" bo nie mamy monopolu na wiedzę o czym ludzie myślą i co czują.

[ATTACH=CONFIG]14274[/ATTACH]

Pozdrawiam

Nie Piotr to nie do Ciebie, to tak w ogóle.

Masz rację, mógł wtedy tak bardzo o czymś myśleć, ze o " wszystkim innym" zapomniał.

I nawet wolę, żebys mial rację, świat bedzie piękniejszy, a my radosniejsi.

A to, ze oszukuje w zawodach, zwycięstwo "po trupach" uczciwosci, to przecież możemy pominąć, zapomnieć. Szkoda tylko, ze to 1+1 daje mi 2.

Ale ok., przepraszam wszystkich których urazilem swoją opinia o tym wspaniałym sportowcu i być moze człowieku.

Czy i jak jest "ch" to nie wynikam, bo mnie to lotto:biggrin::wink:

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

juice-co sie tak zawzieles na tego HIRSHERA znasz to powiedzenie mistrza postrzega sie nie jak zaczyna tylko jak konczy

Na koniec sezonu zobaczymy kto jest the best

A tak mi sie rzucił na oko pośród łez tego padolu :smile:

No zobaczymy, szczególne jak cos wygra swoim oszukanczym slalomem:biggrin:

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć

To napisz tak żebym zrozumiał i rozumiem, że wszelka krytyka na tym forum jest zabroniona, chyba że masz jakieś specjalne prawa?

W kolejnym temacie zamieszczasz posty, gdzie uzurpujesz sobie pozycję autorytetu, tym razem podpierając się kolegami i nie dopuszczasz dyskusji.

Mojemu ojcu musiałem długo tłumaczyć, że to jaka minę Peter Prevc zrobił po skoku Kamila na normalnej skoczni nie było efektem nienawiści. Juicowi pewnie tego nie wytłumaczę, że Hirscher nie nienawidzi Matta a być może nawet się lubią, bo Juice ma zakodowany swój Hirschera obraz i koniec. Ty czytasz mój post i odpowiadasz nie na to co piszę ale reagujesz bo ja to piszę itd

Znam doskonale paru kolegów, którzy wypowiadali się w temacie i bardzo ich lubię co nie znaczy, że się z nimi mam zawsze zgadzać lub siedzieć cicho gdy się nie zgadzam i tyle. Nie lubię skupiania się na nieistotnych szczegółach i tyle - co niniejszym zaznaczyłem. Reszta to Twój dramat. W temacie zresztą to Twój post był pierwszym nie na temat więc powróć do niego albo odpuść i załóż temat o szkodliwości moich postów. :)

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...

Takie rzeczy wyciągają właśnie brukowce.

...

Nie zgadzam się.

Zachowanie sportowca to temat nie dla brukowca. To temat dla Times'a i Le Mond'a.

Pewnie jestem niedzisiejszy, ale uważam, że sportowiec oprócz jaj do walki powinien mieć klasę.

Nie mam zamiaru rozszerzać tego na "całokształt" MH. Po prostu wtedy się nie popisał, a powinien.

Tadek

PS.

A te moje idiotycznie staromodne poglądy to pewnie dlatego, że sportu uczyłem się na sprawozdaniach B. Tomaszewskiego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ha Mitek, Ty do mnie pośrednio to ja bezpośrednio.

Prevca nie musialabys mi tłumaczyć w ogóle, bo on niejako wyraził swoją mina i "parsknieciem" podziw i uznanie dla Stocha.

Hirschera nie musisz i nie trzeba mi tłumaczyć. Bo nie chce, bo jestem na to zbyt prosty , o specjaliści od psychoanalizy.

Nie wyjeżdżaj z brukowcem stosujac brukowiec.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z całym szacunkiem dla wszystkich krytykujących MH, ale dyskusja na temat jego miny , ocenianie go po niej i odsądzanie od czci i wiary to taka nasza , swojska , rzekłbym polska "specjalność":rolleyes:: .Nie jestem jego jakimś wielkim fanem , ale proszę nie róbmy z niego jakiegoś wyjątkowo wrednego typa , który do wszystkich swoich, niemałych zresztą, sukcesów , doszedł w sposób nieuczciwy , po trupach ,a na kolegów z PŚ patrzy z nieukrywaną zawiścią:stupid: , bo tak po prostu nie jest .

Proponuję więcej luzu w dupie....:smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z całym szacunkiem dla wszystkich krytykujących MH, ale dyskusja na temat jego miny , ocenianie go po niej i odsądzanie od czci i wiary to taka nasza , swojska , rzekłbym polska "specjalność":rolleyes:: .Nie jestem jego jakimś wielkim fanem , ale proszę nie róbmy z niego jakiegoś wyjątkowo wrednego typa , który do wszystkich swoich, niemałych zresztą, sukcesów , doszedł w sposób nieuczciwy , po trupach ,a na kolegów z PŚ patrzy z nieukrywaną zawiścią:stupid: , bo tak po prostu nie jest .

Proponuję więcej luzu w dupie....:smile:

Chyba tak, stąd tylu u nas orłów:

co lepiej leczą,

lepiej budują,

lepiej uczą,

…….,

ale faktycznie minę Hirscher miał do dupy :frown::

i oszukuje, nagrody fair play nie dostanie :frown::

ALE BARDZO DOBRZE JEŹDZI!

a jego verticale z tym ruchem węża są doskonałe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale faktycznie minę Hirscher miał do dupy :frown::

a jaką miał mieć jak przegrał złoto ? :)

i oszukuje, nagrody fair play nie dostanie :frown::

kto bez winy niech pierwszy rzuci kamieniem :wink:

mnie się to nie podoba , ale ani on pierwszy , ani pewnie też nie ostatni w PŚ z takimi grzeszkami na sumieniu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobrze - dyskusja robi się coraz ciekawsza :)Pamiętacie SL w Schladming? Hirscher podejrzewam, że bardzo chciał wygrać, bo to przecież Schladming...ale wygrał Henryk. Na mecie Felix z Marcelem podnieśli Henryka i defilowali z Nim na ramionach:

147791_299544_np.jpg

Pewnie niektórzy przyjrzą się i stwierdzą, że na tym zdjęciu Marcel ma minę jakby chciał zaraz rzucić Henrykiem o ziemię...

147791_299544_np.jpg.174a1b0d9d7e90c32073f5dc2458565d.jpg

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...