Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

GAT w Korbielowie


kawalczewskip

Rekomendowane odpowiedzi

GAT reklamuje sie na stronie www oraz przy kasach, że wszystkie wyciągi pracują od 8.00 do zamkniecia.

jednak praktyka pokazuje,że jest inaczej.

Jak obserwuję od wielu lat, trzeba naprawde dużej kolejki aby uruchomili drugi wyciąg ze Szczawiny na Halę Miziową (w ostani weekend o godz. 9.30)oraz Hali Miziowej na Pilsko (w ostani weekend dopiero o godz. 10).

Uważam, że jest o nie fair i to nie tylko w stosunku do tych co kupuję karnety całodniowe boi przedciez przyjeżdzą się pojeżdzić a nie stać w kolejce.

Drugi irytujący temat to za mała ilość kas na dole, w szczegolnie w weekendy na dole tworzy się kolejka na 30 minut stania. Do Szczyrku nien jeżdże, czy tam GAT uprawia taką sama politykę?

Może warto coś z tym zrobić, obsmarować ich w jakiejś gazecie, zrobić zdjęcie z godziną jak wyciag nie pracuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

GAT w Korbielowie

w Szczyrku to samo...

w sumie nie to żeby sie czepiać, ale jakoś mam podobne zdanie...

jak płacę za coś - to wymagam...

płacę za cały dzień, na wszystkie wyciągi - niech chodzą tak jak pisze na kasach i na stronie www...

pozdr

siwy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

GAT w Korbielowie

Uwielbiam jeździć do Korbielowa, choć GAT pozostawia wiele do życzenia, co zresztą zauważyli przedmówcy, dlatego pominę temat wyciągów.

W końcu stycznia sypało cały tydzień, więc okazało się, że taka ilość śniegu na trasach (szczególnie w górnych partiach) jest prawie nie do opanowania. Nie wiem czy mają za mało ratraków, czy też nie robią tego porządnie - rezultat był opłakany. Muldy, garby, śnieg po kolana - nie dało się jeździć.

Nie wiem też dlaczego nie można zamknąć jednego stoku w ciągu dnia na godzinkę (jest ich kilka na Hali Miziowej), zrobić z nim porządek, puścić tam ludzi, a w tym czasie ratrakować następny?

Może ktoś wie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

nic sie nie zmieni

Tam chyba nigdy nie wprowadza zmian dopoki ludzie beda jezdzili. Przeciez w weekendy przepustowosc wyciagow jest wykorzystywana na maxa wiec po co inwestowac jesli klienci sa??

Gowno i tyle - a talerzyk z gorki to mozna podac od jakies nagrody za glupote - powiedzcie mi ile jest wyciagow ktorymi jezdzi sie z gorki??

Pozdrawiam.

michal

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

GAT w Korbielowie

Piszesz o muldach. Byłem tam dwa azy w tygodniu i daje glowe sobie uciac ze ratraki pracuja tylko przygotowujac trasy na weekendy - porazka. Pelno sniegu, muldy, prawdziwa walka z nartami. A dlaczego - proste - koszty. Tam nie klent i jego zadowolenie sa wazne......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...