Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

puchar jedynki ;)


eqiupe

Rekomendowane odpowiedzi

totalna klapa te zawody!

kto organizuje zawody na prawie płaskim stoku służącym tylko do stawiania pierwszych kroków na nartach. Nawet osoby jadące w gumie (a więc można założyć że miały bardzo dobrze przygotowane narty) całą trasę odpychały się kijkami i jaki to ma sens?

Już nie mówiąć o tym że Norbi co chwila śpiewał te same piosenki :(

serdecznie pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

puchar jedynki ;)

fakt to było żałosne- scigać sie po oślej łaczce- smiechu warte:-) ale za to najbardziej usmiałem sie z instruktora który zakopał się skuterem w sniegu, po prawej stronie wylotu 1 w Czyrnej, rozumiem żeby sie zakopać autem, ale skuterem?? hehehehe koleś wyciągał skuter dobre 20 minut, w tym czasie ludzie mieli niezły ubaw-zataczali sie ze smiechu z tego inteligenta:-) może widziałeś??

pozdrawiam:-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

puchar jedynki ;)

tak pomyslalem tylko.bo pamietam cos pisales o instruktorach z ktorymi byles gdzis w Alpach itd....;)...dla scislosci ja nie jestem instruktorem ( przynajmniej narciarskim) i pewnie nie bede, choc udalo mi sie pare osob wprowadzic swego czasu w arkana. Dzis tego unikam bo wiem ze uczyc to duza odpowiedzialnosc...nie ma nic gorszego jak zle nawyki. Wracajac do rzeczy...stok wybrali na te zawody rzeczywscie przedni..;) (Krasnal ;-) Chyba najlepsza do takich zabaw bylaby hala posrednia. Pozdr.tk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

puchar jedynki ;)

również myślę że pośrednia na takie zawody była by najlepsza, nie za trudna i długości tez więcej niż 100m:-), a jak przyjechałem do Czyrnej i zobaczyłem co sie dzieje to stwierdziłem ze są organizowane jakieś zabawy dla dzieci do lat 5:-)

pozdrawiam hej:-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

puchar jedynki ;)

najlepszy stok na zawody w szczyrku to doliny na fisie na skrzycznym :)

ale tam by nie mogli ustawić sceny dla norbiego a ta impreza miała być telewizyjnym show tylko że są jeszcze narciarze którzy chcą jeździć a nie brać udział w cyrku na płaskim stoku

to przecież było narciarstwo biegowe

serdecznie pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

puchar jedynki ;)

No to widziałeś najszybciej odpychającego się gościa czyli mnie! ;))

Taka to już jest przypadłość zawodów, a raczej imprez masowych, że odbywają się w miejscach najbardziej dostępnych i z założenia powinny być jak najbardziej łatwe! Jak chcesz się pościgać polecam Puchar GAT w sobotę na Pilsku!

Ja spadam do Szklarskiej na "stromy" stok Puchatek, gdzie odbędzie się finał Pucharu Jedynki!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...