Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

hahaha ale jaja


marboru

Rekomendowane odpowiedzi

Jak w filmie nic takiego nie zauważyłeś, to spójrz tu: http://www.skionline.pl/forum/showthread.php/6476-Trochę-do-śmiechu?p=207155&viewfull=1#post207155 i się pośmiej :biggrin:

A to Twoje subiektywne odczucie, rozumiem że Ty w kasku jesteś uroczy w porównaniu ze mną:wink:.

A wracając do powyższego filmiku, raczej widzę tam naganne zachowanie i nic do śmiechu, a raczej zastanowienia się w jaki sposób eliminować takich debili z stoku:cool::

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to Twoje subiektywne odczucie, rozumiem że Ty w kasku jesteś uroczy w porównaniu ze mną:wink:.

Oczywiście.

A wracając do powyższego filmiku, raczej widzę tam naganne zachowanie i nic do śmiechu, a raczej zastanowienia się w jaki sposób eliminować takich debili z stoku:cool::

Gratuluję, że odebrałeś filmik bez przymrużenia oka :biggrin:

...no, ale wnioskując z Twojego poczucia humoru i nastawienia na promowanie piękna, ojczystego języka a zwłaszcza humoru opartego na wulgaryzmach - patrz: http://www.skionline.pl/forum/showthread.php/19555-Warunki-śniegowe-w-Val-di-Fassa?p=208867&viewfull=1#post208867 nie dziwię się Twojemu prostemu rozumowaniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratuluję, że odebrałeś filmik bez przymrużenia oka :biggrin:

...no, ale wnioskując z Twojego poczucia humoru i nastawienia na promowanie piękna, ojczystego języka a zwłaszcza humoru opartego na wulgaryzmach - patrz: http://www.skionline.pl/forum/showthread.php/19555-Warunki-śniegowe-w-Val-di-Fassa?p=208867&viewfull=1#post208867 nie dziwię się Twojemu prostemu rozumowaniu.

Dlatego też już dawno postanowiłem że się na stoku i towarzysko, nigdy nie spotkamy, bo zwyczajnie nadajemy na różnych falach:cool::

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego też już dawno postanowiłem że się na stoku i towarzysko, nigdy nie spotkamy, bo zwyczajnie nadajemy na różnych falach:cool::

Jak rozumiem, trafiła "kosa na kamień" i nie możesz znieść tego, że ktoś potrafi Ci trafnie zripostować?

Rozumiem i do miłego, nigdy, niezobaczenia - cała przyjemność po mojej stronie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No OK! montaż ale i tak żenada! jak można chwalić się... nie wiem... głupotą? to ma być śmieszne? a może nie długo jakiś kolejny debil też tak będzie chciał spróbować na LIVE!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak rozumiem, trafiła "kosa na kamień" i nie możesz znieść tego, że ktoś potrafi Ci trafnie zripostować?

No, skromność to Twój mocny atrybut:rolleyes::

Byłem przekonany, że o trafności jakiejś tam riposty decydują osoby trzecie, a nie sam autor riposty, no ale ok, widzę że byłem, jestem w błędzie:cool::

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć

Ludzie przecież jest to specjalnie przygotowany i spreparowany film, nakręcony ze statystami, ochroną, po wielokrotnych próbach i podejrzewam wielokrotnych dublach. To żart mający zaprezentować typowy kunszt gościa w nietypowy, być może nieco kontrowersyjny sposób.

ŻART FILMOWY.

Pozdrowienia

  • Like 9
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć

Ludzie przecież jest to specjalnie przygotowany i spreparowany film, nakręcony ze statystami, ochroną, po wielokrotnych próbach i podejrzewam wielokrotnych dublach. To żart mający zaprezentować typowy kunszt gościa w nietypowy, być może nieco kontrowersyjny sposób.

ŻART FILMOWY.

Pozdrowienia

Zresztą, nie jest to pierwszy żart tego Ridera :happy: Chłopak ma, nie tylko, mega umiejętności, ale również jest oryginalny jeśli chodzi o styl klipów.

Tych, którzy nie kojarzą, bądź nie widzieli wcześniej - przypominam poprzedni wątek:

http://www.skionline.pl/forum/showthread.php/17358-Mądre-to-nie-ale...?p=172366&viewfull=1#post172366

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ślązak - Warszawiaka nigdy nie zrozumie! i wzajemnie... dalej nie wiem gdzie to jest (albo ma być) śmieszne!

instrukcja dla...: patrz tytuł postu

PS. dziękujemy za wyczerpujące informację na tematy techniczne :biggrin: aaaa i to chyba ma być ten żart!!! a to sorrry

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ślązak - Warszawiaka nigdy nie zrozumie! i wzajemnie... dalej nie wiem gdzie to jest (albo ma być) śmieszne!

instrukcja dla...: patrz tytuł postu

PS. dziękujemy za wyczerpujące informację na tematy techniczne :biggrin: aaaa i to chyba ma być ten żart!!! a to sorrry

Dziwi mnie drugi z Twoich wpisów Jaśku - pierwszy przytyk do właścicieli BMW (znam Forumowiczów, którzy jeżdżą tą zacną marką - obrażasz ich?), drugi odnośnie mieszkańców środkowej i południowej Polski (Ślązaków, Warszawiaków) - jaki to ma związek? Może szerzej wyjaśnisz, proszę?

Film, albo się komuś podoba, albo nie - albo ktoś, to "łapie", bądź nie - jak widać po lajkach na YT (dzisiaj film został opublikowany: prawie 4000 jest na tak, 16 na nie) - to raczej wszyscy "łapią" o co chodzi, a nie na odwrót :biggrin:

Edytowane przez marboru
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwi mnie drugi z Twoich wpisów Jaśku - pierwszy przytyk do właścicieli BMW (znam Forumowiczów, którzy jeżdżą tą zacną marką - obrażasz ich?), drugi odnośnie mieszkańców środkowej i południowej Polski (Ślązaków, Warszawiaków) - jaki to ma związek? Może szerzej wyjaśnisz, proszę?

Film, albo się komuś podoba, albo nie - albo ktoś, to "łapie", bądź nie - jak widać po lajkach na YT (dzisiaj film został opublikowany: prawie 4000 jest na tak, 16 na nie) - to raczej wszyscy "łapią" o co chodzi, a nie na odwrót :biggrin:

Odnośnie BMW..:)

Mam BMW i AUDI i jeżdżąc jednym i drugim jestem tym samym człowiekiem, jestem DEBILEM ??? haha uśmiałem sie :biggrin:

Edytowane przez kajeran
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AD. BMW --> jeden taki sobie filmiki po Warszawie kręcił! co do firmy ani tym bardziej właścicieli nic nie mam nawet cenie tę markę!

AD2. odnośnie mieszkańców j.w.

AD. filmu... nie mam 15 lat żeby mnie taki bawił ani podniecał!

AD. dalszej dyskusji... wyłączam się! mam to w d... co kto promuje na tym forum ale kiedyś jak zaczynałem to dostałem takie INFO że: " uważaj co publikujesz i piszesz bo to forum czytają tysiace ludzi! MOIM ZDANIEM TO FORUM NARCIARSKIE! a nie youtube! dla mnie bezpieczeństwo na stoku to podstawa a nie promowanie BEZMUZGOWIA!

PS. SZACUN i dzięki! dla tych którzy rozumieją o czy piszę!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie DEBIL jeździ BMW!

AD. BMW --> jeden taki sobie filmiki po Warszawie kręcił! co do firmy ani tym bardziej właścicieli nic nie mam nawet cenie tę markę!

Sugerujesz, że wszyscy powinni wiedzieć, co Ci siedzi w głowie, jakie skróty myślowe stosujesz pisząc na forum narciarskim o samochodach BMW? (przypominam cytując:

MOIM ZDANIEM TO FORUM NARCIARSKIE!
)

Może jeszcze sami powinni się przeprosić, za to że nieopatrznie przeczytali, że są Debilami?

To Janusz właściwie ile Ty masz lat?

Może warto czasami zwyczajnie przyznać się do błędu i przeprosić?

Zareagowałem, bo obraziłeś mojego Przyjaciela, który jest również Forumowiczem Skionline.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

.....PS. SZACUN i dzięki! dla tych którzy rozumieją o czy piszę!

Powiem w ten sposób: wiem o czym piszesz, ale nie rozumiem po co tu i teraz:smile:

Marboru wkleił ten filmik w dziale "chcę wam o tym powiedzieć". Jest to dział właśnie do tego typu "informacji".

Dodam, że nie jest to dział "nauka bezpiecznego poruszania się po stoku".

Nie będę tu się rozwodził, jak gość jeździ i czy ten filmik jest śmieszny.

Nie mniej powiedz mi Jasiek, jak powstanie nowy film o Agencie 007, w którym będą sceny na nartach (mają być i pewnie będą niesamowite) to też nie będziesz oglądał bo promuje narciarskie "BEZMUZGOWIE".

PS: Film świetnie zmontowany. Scenka z ubieraniem gogli !!!!!!!!! szacunek. Jak oni to skręcili??????

Muszę przyznać, że po pierwszej minucie myślałem, że to jakiś palant jeździ po trasie i się popisuje, ale był coś za dobry:smile:

Pozdrawiam

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...