Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Kupno nart, proszę o poradę


tomo

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,Mam możliwosc zakupu nart od znajomego.Są to narty nieduzo uzywane które więcej stały, jak były uzywaneModele to Dynastar Nova team i Dynastar bodajże Agyl 06Dla zony 140cm,a dla mnie 150cmjazda typowo dla początkującegozaledwie kilka razy na stoku, zjeżdzamy ale ostroznie

209389023_6_1000x700_narty-atomic-i-dynastar-i-buty-alpina-.jpg

to te pozostałe przy Atomicachteraz pytanko, zaproponowałem znajomemu 2x po 100zł, stan jak mówię bardzo dobryczy te modele nie są warte dużo mniej?przeglądam allegro,olx i widzę że chyba są tańsze ale nie jestem 100% pewienproszę o pomoc.. jutro mam mu dac znac propozycja znajomego co do Dynastarów to 2x200zł-mocno przesadzona(ale wcale nie był zorientowany), jak mu zaproponowałem 2x100zł zgodził się. Ale obawiam się że one mogą byc tanszePanowie/Panie podpowiedzcie. Jak na początkową przygodę z nartami uważam że cena mogłaby byc, ale nie chcę sam sibie załadowac w "bambuko"stan wizualny bardzo fajny

209389023_6_1000x700_narty-atomic-i-dynastar-i-buty-alpina-.jpg.2b7e0d134233ab62966f27d4ab90131a.jpg

Edytowane przez tomo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Mam możliwosc zakupu nart od znajomego.

Są to narty nieduzo uzywane które więcej stały, jak były uzywane

Modele to Dynastar Nova team i Dynastar bodajże Agyl 06

Dla zony 140cm,

a dla mnie 150cm

Witam. Jak macie odpowiednio 150cm i 160 cm wzrostu to narty mogą być.Cena dobra.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cena dobra.

To tak jakbyś za "paczkę bombonów" kupił.:laughing:

Pomyśl inaczej.

Te od znajomego masz już w rękach,mogłeś obejrzeć,dotknąć,polizać.I "dzisiaj" jechać na narty.:biggrin:

Możesz z ogłoszenia będzie jeszcze kilka złotych taniej.Ale w ciemno.I trzeba czekać na kuriera.:rolleyes::

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję serdecznie, sprawa jest jasna

Zatem w sobotę już na swoim sprzęcie...

pzdr

PS A tak ogólnie z czystej ciekawosci to w jakich cenach moze się klasyfikowac ten sprzęt?

Z tego co mi się wydaje Agyl, no i chyba Nova te dokładnie narty to chyba sezon 2002/2003?

Edytowane przez tomo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Jak macie odpowiednio 150cm i 160 cm wzrostu to narty mogą być.Cena dobra.

Tak.

Do tego małżeństwo zostało zawarte przez sąd, ponieważ żona ma poniżej 15 lat, mąż może mieć 16,5.

W związku z tym nie doszło do konsumpcji związku pomiędzy partnerami przed ślubem aby nie posadzili małżonka ze względu na wiek żony.

Pozdrawiam,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak.

Do tego małżeństwo zostało zawarte przez sąd, ponieważ żona ma poniżej 15 lat, mąż może mieć 16,5.

W związku z tym nie doszło do konsumpcji związku pomiędzy partnerami przed ślubem aby nie posadzili małżonka ze względu na wiek żony.

Pozdrawiam,

Już nie chciałem pisać że 13 lat to trochę wcześnie jak na małżeństwo ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...