Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

DESCENTE -kurtka- wasze opinie ?


jodek1

Rekomendowane odpowiedzi

No ale jak u kogoś te marki wzbudzają szacunek, to jest całkowicie normalne :biggrin:

Tak się składa że w wielu cywilizowanych krajach to że ktoś ma coś lepszego i droższego (dom,samochód itp.) wzbudza szacunek.

Tam nie zakłada się że jak ktoś coś ma to złodziej i powinno się mu to odebrać.

W przeciwieństwie do nich u Ciebie wzbudza to tylko śmiech na twarzy. W sumie dobrze bo śmiech to zdrowie :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Haha, politowanie, zazdrość, a to dobre...

Raczej chyba nie masz pojęcia ile marki o których pisałem kosztują. .

Akurat ja mam! i nie tylko wirtualne. To że nie każdy zrozumie "bogatego" nie znaczy że ten co ma więcej śianka w kieszeni to idiota.

Osobiście dziwią mnie niewytłumaczalne prześmiewki z kogoś kto ubierze się inaczej niż nam się podoba. Zalatuje to nieświeżym "oddechem"

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć

Nie chodzi o to: kto, w co, i za ile, tylko po co?

Ubiór narciarski to strój techniczny i tyle. Jak widzę w sklepie gościa, który analizuje membrany planując wyjazd do Białki to jest dla mnie śmieszny i tyle. Jeżdżę na nartach bardzo długo i miałem przyjemność poznać bardzo wiele osób znających ten sport od podszewki i uczyć się od nich. Nauczyłem się jednego - do jazdy na nartach potrzebne są buty, narty, kijki i... nic więcej, bo nawet śnieg jak się chce można gdzieś w górach znaleźć. Reszta to gadżeciarstwo i bajeranctwo. Ale jak ktoś lubi - jego wola, wybór itd. Nie mam nic naprzeciwko - parafrazując Mistrza.

Pozdrowienia

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akurat ja mam! i nie tylko wirtualne. To że nie każdy zrozumie "bogatego" nie znaczy że ten co ma więcej śianka w kieszeni to idiota.

Osobiście dziwią mnie niewytłumaczalne prześmiewki z kogoś kto ubierze się inaczej niż nam się podoba. Zalatuje to nieświeżym "oddechem"

Roobs, napisałem ze ocenianie gustu to był mój błąd, mimo wszystko uważam ze drogi ubiór i szacunek nie idą w parze, gdy mijamy kogoś na stoku.

Edytowane przez artix
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Roobs, napisałem ze ocenianie gustu to był mój błąd, mimo wszystko uważam ze drogi ubiór i szacunek nie idą w parze, gdy mijamy kogoś na stoku.

Bo nie idą!!! i właśnie o to chodziło:wink: Na szacunek trzeba sobie zasłużyć a nie kupić go!

Mitek, skoro ktoś ma narty, buty, kijki a stać go na zakup kurtki czy spodni z jakąś lepszą membraną to ma wywoływać śmiech? Tego nie tłumaczy żaden długi staż na nartach, szybciej brak obycia a nawet przejaw zazdrości lub co gorsze niewiedza. Nie ma co wyśmiewać kogoś bo za chwile sami możemy być wyśmiani że czegoś tak na prawdę nie rozumiemy. Zgadzam się że to pewien typ "gadżeciarstwa" ale skoro pracujemy, żyjemy to dlaczego nie wydawać pieniędzy? Szczególnie wtedy gdy ma się ich więcej niż akurat potrzeba. Niech to pozostanie wolą wyboru.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześc

Bo nie idą!!! i właśnie o to chodziło:wink: Na szacunek trzeba sobie zasłużyć a nie kupić go!

Mitek, skoro ktoś ma narty, buty, kijki a stać go na zakup kurtki czy spodni z jakąś lepszą membraną to ma wywoływać śmiech? Tego nie tłumaczy żaden długi staż na nartach, szybciej brak obycia a nawet przejaw zazdrości lub co gorsze niewiedza. Nie ma co wyśmiewać kogoś bo za chwile sami możemy być wyśmiani że czegoś tak na prawdę nie rozumiemy. Zgadzam się że to pewien typ "gadżeciarstwa" ale skoro pracujemy, żyjemy to dlaczego nie wydawać pieniędzy? Szczególnie wtedy gdy ma się ich więcej niż akurat potrzeba. Niech to pozostanie wolą wyboru.

Uważam, że pieniądze należy wydawać sensownie - to wszystko. Po co membrana czy nawet kurtka jak w Himalaje do uprawiania rekreacyjnego narciarstwa? Nie lepiej wydać te pieniądze na jazdę, więcej pieniędzy więcej jazdy, można wydać je na doszkolenie, heliskiing, przewodnika, który pokaże piękno jazy poza itd. itp.

Oczywiście można kupić bajerancką i do niczego niepotrzebną kurtkę. Tak jak napisałem wybór jest sprawą indywidualną.

Pozdrowienia serdeczne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześc

Uważam, że pieniądze należy wydawać sensownie - to wszystko. Po co membrana czy nawet kurtka jak w Himalaje do uprawiania rekreacyjnego narciarstwa? Nie lepiej wydać te pieniądze na jazdę, więcej pieniędzy więcej jazdy, można wydać je na doszkolenie, heliskiing, przewodnika, który pokaże piękno jazy poza itd. itp.

Oczywiście można kupić bajerancką i do niczego niepotrzebną kurtkę. Tak jak napisałem wybór jest sprawą indywidualną.

Pozdrowienia serdeczne

Ależ ja ciebie dobrze rozumie.Więcej, w dużej części mam takie samo zdanie...jedynie ja się nie naśmiewam z czyichś zakupów. Nie ukrywam że irytują mnie komentarze gdy ktoś krytykuje kogoś tylko za to że wydaje więcej niż "My" możemy.

PS

Mnie membrana się przydała nie raz, szczególnie w zmiennych warunkach. To dzięki niej wróciłem do domu suchy.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć

Ależ ja ciebie dobrze rozumie.Więcej, w dużej części mam takie samo zdanie...jedynie ja się nie naśmiewam z czyichś zakupów. Nie ukrywam że irytują mnie komentarze gdy ktoś krytykuje kogoś tylko za to że wydaje więcej niż "My" możemy.

PS

Mnie membrana się przydała nie raz, szczególnie w zmiennych warunkach. To dzięki niej wróciłem do domu suchy.

Ja Ciebie też chyba. Moja żona na przykład wszystkie rzeczy rowerowe i częściowo narciarskie kupuje jednej firmy. Po prostu tam już pewien układ i lepszą cenę ale to raczej kwestia przyzwyczajenia i pewnej "wierności". Też trochę paranoja nie.

Co do kurtki to od pewnego czasu stwierdziłem, że jest po prostu zbędna. Jeżdżę w polarze a jak jest zimniej to zakładam jeszcze polarową kamizelkę. Nawet jak pada to jest OK. Kurtka ostatni raz przydała mi się ostatnio na jakichś zawodach chyba ze trzy albo 4 lata temu bo musiałem stać 4 czy 5 godzin w wietrze i opadzie.

Pozdrowienia serdeczne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...