Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Wyjazd do Soelden 23-26.10 na Puchar Świata


Rekomendowane odpowiedzi

Wybiera się ktoś na puchar do Soelden ? W razie czego mam jedno miejsce wolne, startujemy w czwartek 22.10 w godzinach popołudniowych z Gdyni i na nartach mamy zamiar spędzić cztery dni. Wracamy do PL w poniedziałek po nartach. W zeszłym roku również otwieraliśmy sezon w Solden podczas tej imprezy i całe zawody dostępne są bez dopłaty - wystarczy posiadać ważny skipas.

Kontakt pw lub meil agent.os@wp.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się wybieram,ale elastycznie-puchar+4 dni jazdy przed lub po,zależnie od prognozy...
My bez względu na okoliczności bedziemy trzymali się tego terminu o ktorym pisałem. Ewentualnie pokombinujemy dodatkowo z jakimś innym lodowcem ale z tego co widziałem to w Soelden już jest całkiem zimowo.

solden.jpg

solden.jpg.cfd19df349bd81b4bc9cfa5ebde88cfd.jpg

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się wybieram,ale elastycznie-puchar+4 dni jazdy przed lub po,zależnie od prognozy...

Wiesz już może kiedy dokładnie pojedziesz?

Być może miałbym dla ciebie kogoś z Gorlic, chciałby na parę dni, na pewno na Puchar Świata, ...skontaktujmy się może?

Ja chyba namiary do ciebie mam...? A ty? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz już może kiedy dokładnie pojedziesz?

Być może miałbym dla ciebie kogoś z Gorlic, chciałby na parę dni, na pewno na Puchar Świata, ...skontaktujmy się może?

Ja chyba namiary do ciebie mam...? A ty? :)

Ja jestem związany z klubem, któremu daję busa i jeszcze nie znam miejsca ani czasu, gdzie będziemy trenować przed lub po pucharze, jeśli byłyby wolne miejsca, nie ma problemu.Twoje namiary chyba mi zginęły z telefonem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem związany z klubem, któremu daję busa i jeszcze nie znam miejsca ani czasu, gdzie będziemy trenować przed lub po pucharze, jeśli byłyby wolne miejsca, nie ma problemu.Twoje namiary chyba mi zginęły z telefonem.

Rozumiem, mam twój nr tel. jakby co. U mnie ta sytuacja jest dość dynamiczna, bo człowiek z Belgii ma dojechać, ale chcialby dłużej niż na 4 dni, tzn. chętnie by został po 27.10 kiedy mamy wracać ...ale w sumie na razie nie wiadomo :) Dlatego pytałem opcjonalnie. Jak się coś wyjaśni to dam znać :)

My bez względu na okoliczności bedziemy trzymali się tego terminu o ktorym pisałem. Ewentualnie pokombinujemy dodatkowo z jakimś innym lodowcem ale z tego co widziałem to w Soelden już jest całkiem zimowo.

[ATTACH=CONFIG]23789[/ATTACH]

Jest na pewno lepiej niż rok temu o tej porze. Wtedy zawody zostały uratowane na kilka dni przed terminem, akurat spadło niemal w ostatniej chwili, i to sporo. Teraz dla odmiany trasa na zawody naśnieżona, a poza tym np. chodzą już oba lodowce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...