Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Kontuzje


Boogie

Rekomendowane odpowiedzi

cześć dawno mnie tu nie było:) no ale miałem swoje powody:)

mam pytanie do was jak wam sezon minol jakies kontuzje??

ja niestety na trenigu Capoeira zerwałem sobie torebke stawową i mam teraz kape na maxa;/ bo 3 tyg gips a torebka sie 6 miechow zrasta

a jak tam wasze kontuzje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kontuzje

No wiec jeszcze nie minął...Ale snieg topnieje dosc szybko, fakt. Zycze Ci szybkiego zrastania i uwazaj wtedy na ten uraz. Kazde przeciazenie i historia zaczyna sie od nowa. Znam to z autopsji. Podstawa to odpowiednio ustawione wiazania, ale to napewno wiesz ;-). Szef portalu byl przed Toba...i jemu zyczymy duzo zdrowia. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kontuzje

A ja podczas funowania zwichnąłem staw nasady środkowego palca lewej ręki. Włosi założyli mi szynę i zostałem z "fuckiem" na stałe :) Dwa pozostałe dni jeździłem tak na nartach wzbudzając ogólną radość u Włochów (u nich ten gest oznacza trochę coś innego :))

Niby drobiazg, a w siatkę jeszcze długo sobie nie pogram :(

Pozdrawiam rekonwalescentów

Niwin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kontuzje

Witam,mialem kiedys chyba cos podobnego.

Zwichenicie stawu barkowego z zakleszczeniem plus odlamek z glowki kosci ramieniowej :) plus zerwane wiazadla i miesnie :) - jednym slowem kosc rammieniowa zakleszczyla sie pod pacha - dwa tygodnie po zdjeciu gipsu bylem spowrotem na Pilsku :) co prawda kijek tylko trzymalem a nie machalem nim i no czsem (czesto) zabolalo ale co tam - raz sie zyje :)

Jak wiemy szybka i dobrze przeprowadzona rekonwalescencja jest najwazniejsza i ja wtedy wdrozylem swoj program naprawy raczki :)

Pozdrawiam serdecznie.

michal

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kontuzje

Wy to chociaż jeździliscie - ja jestem po rekonstrukcji zerwanego więzadła krzyżowego (nie na nartach!) i po 5 m-cach właśnie wróciłem do pracy. Narty to oglądałem w tym sezonie tylko na obrazku :(((

Coś mi sie to wolniutko goi, ale liczę, że przed nowym sezonem dojdę do formy...

Ostatecznie zostanie mi Royal na 1 narcie

pozdrawiam - powracający po długiej nieobecnosci na forum

ardu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...