Narty - skionline.pl
Jump to content

Pampeago - pytania o drogę...


Recommended Posts

ja przez kilka lat jeżdziłem 10-14 letnią Fiestą ... więc jak najbardziej tak ... jednak nie wiem ile twoje cudo pali ..... to dośc istotny element układanki Suv znajomego palił w trasie przy 140 14-15 litrów .... a to już boli.

co do drogi masz 3 opcje (zakładając że jedziesz z Olsztyna)

>jak najszybciej przebić się do A1 na berlin A2 > monachium > Insbruk

>jak najszybciej przebić się do A1 na berlin A2 > wrocław S8 > Monachium > Insbruk

możesz oczywiście przebijac się na poznań i kombinować bocznymi dorgami ale dla mnie mija się z celem - droga ma ponad 1800 km i szkoda czasu.

>jechać na warszawę > Na Gliwice (Gierkówka) > Brno , Mikulow > Salzburg > Insbruk

Pózniej przełecz Brenner i jesteś praktycznie na miejscu.

Ja bym jechał na Berlin > najszybsza, najwygodniejsza droga praktycznie do końca sama autostrada minus to opłaty w polsce , jak nie jeżdzisz szybko jedz przez Wrocław a jak lubisz Gierkówkę i się wlec .... to opcja trzecia - róznica odległości na poziomie 50-100 km przy odległości 1800 tyś km jest nie istotna w wariancie przez Berlin nadrobisz momentalnie.

Link to post
Share on other sites
ja przez kilka lat jeżdziłem 10-14 letnią Fiestą ... więc jak najbardziej tak ... jednak nie wiem ile twoje cudo pali ..... to dośc istotny element układanki Suv znajomego palił w trasie przy 140 14-15 litrów .... a to już boli.co do drogi masz 3 opcje (zakładając że jedziesz z Olsztyna)>jak najszybciej przebić się do A1 na berlin A2 > monachium > Insbruk >jak najszybciej przebić się do A1 na berlin A2 > wrocław S8 > Monachium > Insbrukmożesz oczywiście przebijac się na poznań i kombinować bocznymi dorgami ale dla mnie mija się z celem - droga ma ponad 1800 km i szkoda czasu. >jechać na warszawę > Na Gliwice (Gierkówka) > Brno , Mikulow > Salzburg > InsbrukPózniej przełecz Brenner i jesteś praktycznie na miejscu.Ja bym jechał na Berlin > najszybsza, najwygodniejsza droga praktycznie do końca sama autostrada minus to opłaty w polsce , jak nie jeżdzisz szybko jedz przez Wrocław a jak lubisz Gierkówkę i się wlec .... to opcja trzecia - róznica odległości na poziomie 50-100 km przy odległości 1800 tyś km jest nie istotna w wariancie przez Berlin nadrobisz momentalnie.
Na wstępie dziękuje za odpowiedź :)Tak, dokładnie będę jechał z Olsztyna. Spalanie około 7-8 litrów w trasie więc paniki nie ma. Co do tras to wujek google pokazuje mi trzy opcje:

Capture_italo.jpg

Przez Berlin tak jak piszesz wydaje sie słuszna trasa - 1467km. Nastraszyli mnie tylko, że bez 4x4 nie ma co jechać zatem postanowiłem popytać mądrzejszych na forum ;)

Capture_italo.jpg.68ad4e7a43b0984e6061ae7376678a79.jpg

Link to post
Share on other sites

Przez Berlin tak jak piszesz wydaje sie słuszna trasa - 1467km. Nastraszyli mnie tylko, że bez 4x4 nie ma co jechać zatem postanowiłem popytać mądrzejszych na forum ;)

potrzebne ci są łańcuchy bo jedziesz w góry i to tyle reszta to wymysły ludzi którzy tam nie byli lub im pamieć szwankuje :biggrin:

zastanów się czy nie nadłożyć trasy i polecieć w dół na A1 niż ciać na Poznań - nie znam tej drogi - jak jest słabo warto nadłożyć i lecieć A1 pod łódzi pózniej na A2 i Berlin.

Link to post
Share on other sites

Cześć

Na wstępie dziękuje za odpowiedź :)

Tak, dokładnie będę jechał z Olsztyna. Spalanie około 7-8 litrów w trasie więc paniki nie ma. Co do tras to wujek google pokazuje mi trzy opcje:

[ATTACH=CONFIG]24100[/ATTACH]

Przez Berlin tak jak piszesz wydaje sie słuszna trasa - 1467km. Nastraszyli mnie tylko, że bez 4x4 nie ma co jechać zatem postanowiłem popytać mądrzejszych na forum ;)

Tak jak pisze Jodek w 95% przypadków będzie OK. Ja podróżowałem sporo po zimowych Włoszech Punto i Mondeo Kombi i wszędzie dojechałem a jeździłem nawet zamkniętymi z powodu opadów śniegu drogami. Zimowe opony wystarczą a jak będzie duży opad to i tak będziesz musiał czekać aż odśnieżą i tak bo nie wyjedziesz z parkingu.

Pozdrowienia

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2019
×
×
  • Create New...