Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Narty dla żony


DawidJ

Rekomendowane odpowiedzi

Dziekuję Wam wszystkim za podpowiedzi. Siostra od żony poprosiła o pomoc w wyborze nart dla siebie ( tak abym mógł się dowiedzieć jaka narta się jej podoba najbardziej)... no więc

http://snowsport.pl/p15368-Narty_Atomic_CLOUD_9_NINE__plus_wiazania_Lithium_10_2016.html

Co do dlugosci to zastanawiam sie nad 156 a 163 sprzedawca radzi 156 cm.

Pozdrawiam

Edytowane przez DawidJ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajne narty te Atomic cloud 9.

Tylko w opisie jest napisane, ze to narty dla zaawansowanych... reszta nart o których mowa jednak w opisie uwzględniają też średnio zaawansowanych. Czy ta narta aby nie byla zbyt trudna?

Ciężko po tych opisach producentów coś wywnioskować. Każdy ma inną skalę.

Aby nie była i aby zbyt trudna nie będzie.

Pozdrawiam,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podobnie jak BUMER - jako znawca kobiet itp..... potwierdzam dla kobiety narty mają być różowe i w kwiatki..... kobieta nie sprawdzi nawet stanu krawędzi .. a TAK na powaznie TWOJA zgrabna szczupła zona to narty do wysokości piersi a szyja.....Jeśli ona bawi sie na nartach rekreacyjnie to średnia półka bez wyczynu .. czekamy na zdjęcie uroczej narciarki..

Czytam i czytam od paru dni, ale w końcu już nie wytrzymałam patrząc na te bzdury :tongue: panowie, co to za szowinistyczne poglądy? :confused::

Dla mnie narta ma być przede wszystkim odpowiednia do umiejętności, rozwojowa, czyli pomagająca w postępach.... ale gdyby przy tym wszystkim była różowa i w kwiatki to na bank bym szukała odpowiednika bardziej stonowanego :biggrin: co nie przeszkadza w tym, żeby przy okazji była i tak miła dla oka, tylko to generalizowanie już dolało oliwy do ognia :rolleyes::

I jeszcze z jakimś wiekiem tu będą wyjeżdżać... też coś! :eek:

Sama jestem posiadaczką Atomic Cloud 9 i uwielbiam je!!! przy wyborze nie patrzyłam przez pryzmat oklepania, wzorków, lansu czy innych określeń, ale wybrałam je i cenię przede wszystkim za możliwości jakie mi stworzyły. A że przy okazji cieszą moje oko (zresztą jak wiele nart innych "bezkwiatkowych") to kolejny plus :cool::

Edytowane przez asiek
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajne narty te Atomic cloud 9.

Tylko w opisie jest napisane, ze to narty dla zaawansowanych... reszta nart o których mowa jednak w opisie uwzględniają też średnio zaawansowanych. Czy ta narta aby nie byla zbyt trudna?

Ciężko po tych opisach producentów coś wywnioskować. Każdy ma inną skalę.

W mojej subiektywnej ocenie narta nie jest za trudna, szczególnie jeśli chce się robić postępy. Na moich poprzednich Dynastarach typowych dla średnio zaawansowanych w pewnym momencie "zatrzymałam" się na jednym poziomie. Cloud'y pozowliły znów poczuć się pewniej i zrobić kolejny krok. Osobiście polecam :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nieśmiało wtrącę,że moja żonka jeździ bardziej dla towarzystwa ze mną niż dla samej przyjemności.

I z pewnością jest Jej obojętne czy to są Cloud9 czy jakiekolwiek inne,ale z pewnością nie mogłyby być różowe we wzorki.:angel:

Ma czarne Elany i baaardzo się Jej podobają.:biggrin:

Reszta nie ma najmniejszego znaczenia.:laughing:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MB, a czy ma wygodne buty do picia kawy? Bo moja ma, jak sama powiedziała, "wygodne, jakich jeszcze nie miałam" :smile:

Oczywiście miałem na myśli picia kawy w barach i knajpach na stoku! Szczególnie w słońcu. Narta, sam zjazd na nich, nie dla każdego jest najważniejszą czynnością w uprawianiu "jeżdżenia na nartach".

Edytowane przez Bumer
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MB, a czy ma wygodne buty do picia kawy? Bo moja ma, jak sama powiedziała, "wygodne, jakich jeszcze nie miałam" :smile:

Oczywiście miałem na myśli picia kawy w barach i knajpach na stoku! Szczególnie w słońcu. Narta, sam zjazd na nich, nie dla każdego jest najważniejszą czynnością w uprawianiu "jeżdżenia na nartach".

Buty ma wygodne,ale chyba nie za bardzo.:wink: :tongue: Bo zbyt długo nie przesiaduje w knajpkach,za to w słoneczku bardzo chętnie i może długo.:angel:

A kawy od dłuższego czasu wcale nie pija.:laughing:

Reszta się zgadza.:biggrin: Tzn. z tym uprawianiem narciarstwa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...