Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Gdzie na Wielkanoc?


daniel_torun

Rekomendowane odpowiedzi

Witam ! ;)

Co roku jeździmy z rodzinką na narty do Włoch. W związku z tym , że w tym roku ferie mamy już w połowie stycznia , to wymyśliliśmy sobie drugi wyjazd na Wielkanoc.

Co byście polecili ? Wiem , że teraz to wróżenie z fusów ale... Wyjazd byłby na 3-4 dni, najlepiej Austria ( bliżej z Torunia ) , nie musi być oszałamiając ilość km tras . Ważniejsze, żeby nie było tłumu ludzi ( możliwe w tym terminie? ) i jakaś fajna miejscówka , żeby było co porobić wieczorem.

Z góry dziękuję .

Daniel

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja Ci na Wielkanoc polecę Ischgl.

Ośrodek jest świetny - w tym czasie nie powinno być już tłumów, jest dużo tras, wysoko, więc warunki powinny być ok.

A w samej miejscowości? Uwierz mi - bardzo fajnie i robić z pewnością będziesz miał co.

Moją szczegółową relację z ośrodka znajdziesz tu: http://www.skionline.pl/forum/showthread.php/19842-Silvretta-adventures/page8?highlight=ischgl

Gdyby natomiast pogoda nie była sprzyjająca - duże temperatury, to ośrodek z lodowcem. Dolina Ziller oraz Tux.

Relacja z regionu: http://www.skionline.pl/forum/showthread.php/20141-Guten-Morgen-Zillertal/page13?highlight=wzf+dolina+ziller

Pozdrawiam

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co sądzisz o Mayrhofen?

Miejscówka logistycznie w Dolinie Ziller - idealna, robić też będziesz w niej miał co.

Jesli chodzić będzie cała dolina i będą warunki ok, to z samego Mayrhofen będziesz mógł na nartach zrobić Ahorn i po drugiej stronie sławną, aczkolwiek przereklamowaną Harakiri.

Samo miasteczko niewielkie ale z klimatem - mi się podobało (przejżyj szczegóły relacji - fotki, filmiki).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oglądam , czytam ;) Jak z Twojego doświadczenia - już szukać noclegów , czy można poczekać ? Obawiam się , że to jest Wielkanoc i mogą być problemy.

Spokojnie dasz radę coś znaleźć nawet na początku marca. Możesz się wstrzymać z rezerwacjami do ostatniej chwili, by mieć pewność co do warunków narciarskich...chyba, że sam Hintertux spełni Twoje narciarskie oczekiwania (dla mnie Tux, to najlepszy lodowiec na wiosenne nartowanie) - z Mayrhofen niestety jest do niego kawałek autem.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie dasz radę coś znaleźć nawet na początku marca. Możesz się wstrzymać z rezerwacjami do ostatniej chwili, by mieć pewność co do warunków narciarskich...chyba, że sam Hintertux spełni Twoje narciarskie oczekiwania (dla mnie Tux, to najlepszy lodowiec na wiosenne nartowanie) - z Mayrhofen niestety jest do niego kawałek autem.

Oj Mariusz, kwaterę tam znajdzie, ale co z rekolekcjami? Chłopak z Torunia jest!:smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...