Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Chopok z łezką w oku :)


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Zobaczcie jak był piękny i wspaniały "bez komerhy i mamony"

Sezon 2007/2008

[video=youtube;CtlAAMeKgRY]

Sory za jakość ale kamery w tamtych czasach jakby też inne były :biggrin:

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak Jaśku nie jest zły Hopek jak jest pogoda i umiarkowanie ludzi,ale...

Musisz spróbować przereklamowanych Alp :smile:

Jasiek z Chopokiem ma jak ja z Solden .... lece do Monachium w najbliższy czwartek mogę wybrać wiele miejscówek gdzie są nadal fajne warunki a już zarezerwowałem noclek w Huben 10 km od Solden :stupid:

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Noo co zrobić kocham tą górę. A że pogoda jest tam kapryśna a wiele razy totalnie wkur... to fakt ale zawsze można pojeździć. W ciągu tych wielu lat nie zdarzył mi się ani jeden dzień kiedy nie pojeździłem. Może dlatego że ją znam lepiej jak swoje okolice i wiem gdzie jechać w razie gdy...

"Musisz w Alpy" od ilu osób ja już to słyszałem :rolleyes:: a ja jak ten osioł od szreka :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jasiek z Chopokiem ma jak ja z Solden .... lece do Monachium w najbliższy czwartek mogę wybrać wiele miejscówek gdzie są nadal fajne warunki a już zarezerwowałem noclek w Huben 10 km od Solden :stupid:

Warunki w Alpach nadal są b.dobre

Wczoraj wróciłem z ośrodka w którym nadal zalega ponad 3 metry śniegu

Wieczorkiem coś skrobne i parę fotek wrzucę bo pogoda była miód

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawet nie wiesz jak mnie kusi tam pojechać! widziałem dziesiątki filmików (i to od najbliższych znajomych...) i ciągnie jak cholera! ale jak pomyślę 3000 za 5-7 dni! :eek: to mnie schładza na maxa, bo tyle to ja płacę za 2 tygodnie ALL w Egipcie z nurkowaniem! :biggrin:

Cóż każdy ma swoje sposoby na życie. Ja tak samo nie umie żyć bez rafy... jak i bez nart! a to wszystko niestety kosztuje :frown::

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słyszałem wiele bajek! ale każdy który tam JEŹDZI!!! powie że w sezonie w normalnych warunkach za 3000 - 7 dni to minimum!

Jeżeli załatwisz mi w ferie zimowe albo w przerwę świąteczno-noworoczną - za 1500 daj znać będę pierwszy!!!

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Johnny przecież mnie znasz... bajki to są fajne dla małych dzieci!

Ja nie będę spał w igloo ani w namiocie pod stokiem (no znam takich co mi tłumaczyli że w pokoju dla 4 osób spali w 10) to też nie dla mnie! ja nie potrzebuje 5* ale minimum komfortu to jest minimum! pokój taki aby wypocząć ( i na pewno nie 10 osobowy!!!) najlepiej z łazienką, TV, WiFi... wiem co napiszecie... ale mamy XXI wiek! i za te pieniądze mam to w Słowacji :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaśku w żadne 10 osób,ja mam rodzinę i troche lat na karku

W tyle osób to się zgadzałem na studiach 20 lat temu :biggrin:

MIstrzu Ty GURU nasz od Alp :biggrin: (jak mnie mogą tu tak nazywać Guru od Chopoka, to dlaczego nie masz być GURU od Alp) ja boję się jednego! jak zobaczę Alpy (a wiem że tak będzie) a jak jeszcze tam śmignę!!!! to będzie jedna wielka D---a! 40 dni w Alpach + 14 lub 2 x 14 dni w Egipcie na nurkowaniu! CZY TY CHCESZ MNIE DO RUINY DOPROWADZIĆ! :biggrin:

PS. Słowacja jest PIĘKNA bo tania!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maćku a kto powiedział że trzeba płacić 220e za tygodniowy karnet

Włochy są dużo tańsze karnet plus spanko :wink:

Ps.Oczywiście że nie będą to topowe ośrodki,ale to już znasz z moich relacji a i luda co pies napłakał w szczycie sezonu

w tym roku byłem w Pinzolo, Madonna za 2200 zł z przejazdem, hotelem, HB i codziennym dowozem z hotelu pod stok, myślę że to topowy ośrodek:rolleyes::

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam teraz jak oglądam to zastanawiam się jak to mogło mi się podobać :rolleyes:: Może dlatego, że ja zawsze inny byłem! i cytując znów moja gospodynię ze Słowacji, jak przyjechałem w zeszłym roku 25 kwietnia na narty: "a wy na lyże? aaano, ja wiem pan Janusz dla was to im gorzej tym lepiej :biggrin:"

Zauważyliście że w tamtych latach, szczyt nie był ratrakowany :eek: a orientacyjną trasę wyznaczały takie żółto czarne tyczki, jakie to było piękne! :stupid:

Na południu nie było trasy 33A jaką znamy teraz! była trasa pomiędzy obecną 32A i 33A która koło dolnej stacji górnego orczyka dopiero się rozjeżdżała!

Nie było trawersu!!! i nieszczęsnej PANORAMY która tylko spier...a południe (najlepsze tereny freeridowe czyli - ZADNE DERESE)

ale niestety trzeba było zamienić tereny dla narciarzy na tereny dla "jeżdżących inaczej". Nie mam nic przeciw uczącym się, czy początkującym. Ale czy trzeba ich uczyć na 2000m? czy trzeba czarne trudne trasy "przerabiać" na czerwone albo robić "niebieskiego ślimaka" z czarnej, żeby tylko ich nie wystraszyć i żeby znów chcieli przyjechać! Sam nie raz widziałem płaczące dzieci czy przerażonych początkujących próbujących zjechać z NIBY czerwonej na Zadnym Dereszu!

Ja wszystko rozumie kasa... tysiące a nie setki wariatów-zapaleńców... ale nam się też chyba coś należy! Dla fanatyków narciarstwa ośrodek powinien na południu rozbudować się dalej w kierunku Konskie'go a nawet szczytu Dumbier a wagoniki tak jak były plany miały lądować na Zadnym Derese a nie robić znów kumulację na Kosodrevinie. Tam będzie horror w sezonie!

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale niestety trzeba było zamienić tereny dla narciarzy na tereny dla "jeżdżących inaczej". Nie mam nic przeciw uczącym się, czy początkującym. Ale czy trzeba ich uczyć na 2000m?

Prawda jest niestety taka, że na takim "trasowersie" jakim jest Panorama, nikt się nie nauczy jeździć.

Jasiek, a rozbudowa na zachód nie byłaby lepsza? Tam jest mniej lasu, a na wschód (z tego co pamiętam), to są dość strome stoki (takie mocno czarne, o ile nie za strome (dokładnie tamtego terenu nie pamiętam, więc mogę się mylić).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...