Narty - skionline.pl
Jump to content
Sign in to follow this  
mifilim

Targi Sport-Zima 2017 w nowej formule w Szczyrku

Recommended Posts

Właśnie dostałem info o imprezie więc się dzielę:

Szanowni Państwo,

Mamy zaszczyt zaprosić Państwa do odwiedzenia targów sportowych które odbywać  się będą w Szczyrku w dniach 24-26 lutego 2017 r.

Targi odbędą się w Hotelu Orle Gniazdo, który zapewne większość z Państwa pamięta ze wcześniejszych edycji targów sportowych .

Nowością, nie tylko dla targów, ale także dla całej branży będzie dzień testowy – pierwszy raz w historii imprezy, a także branży narciarskiej w Polsce, w jednym miejscu, na stokach Beskid Sport Areny, będzie można przetestować najnowsze kolekcje tak wielu wiodących producentów sprzętu.

Podczas Targów Sport-Zima testy sprzętu poprowadzą firmy: Greenland Group oraz Tytan Sport odpowiadające za marki Blizzard i K2, firma MJST -  narty MAJESTY, a także dystrybutor produktów słoweńskiej firmy Elan - firma INA SPORT. Testy zaplanowano na: 25 lutego na terenie ośrodka Beskid Sport Arena w godz. 9.00-16.00.

Uczestnikami testów będą mogli być wszyscy uczestnicy Targów Sport-Zima. Wystarczy przyjechać na targi i zarejestrować się jako zwiedzający.

Zapraszamy również  do udziału we wspólnej  Wieczornej Biesiadzie przy Góralskiej muzyce w dniu 25 lutego ( sobota - po targach - Hotel Orle Gniazdo) . Osoby chętne mogą zgłaszać swój udział już teraz pod tym linkiem ( rejestracja do 22 lutego zapewnia bezpłatny wstęp), Ilość miejsc ograniczona

http://www.targikielce.pl/pl/targi-sport-zima,10282/wez-udzial-w-goralskiej-biesiadzie,13424.htm

Godziny otwarcia wystawy sprzętu:

- 24 lutego (piątek): 13.00-18.00 

- 25 lutego (sobota): 9.00-18.00 

- 26 lutego (niedziela): 9.00-14.00

Mapka dojazdu :

http://www.targikielce.pl/pl/targi-sport-zima,10282/informacje-praktyczne,10292.htm

kontakt :

Joanna Marcjan 
   Menadżer ds. organizacji targów

tel. (+48) 413 651 243
   kom. (+48) 606 608 941
   fax (+48) 413 651 424
   e-mail: marcjan.joanna@targikielce.pl
   www.targikielce.pl
   www.kielcekonferencje.pl

Ja niestety z wiadomych przyczyn raczej się nie stawię :(
pzdr
mifilim

• Like 1

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Sign in to follow this  

• Similar Content

• By marboru
      Dzisiaj razem z Paulą wybraliśmy się na Bike Expo Kielce 2019  
      Poniżej kilka zdjęć i fotorelacja.

Generalnie, to jeśli chodzi o czołowych producentów, to w tym roku było dość kiepsko Brak Speca, Treka i innych czołowych marek. Sporo za to różnego rodzaju komponentów rowerowych oraz innych dziwactw, czy ciekawostek.
      Coś co nam osobiście się najbardziej spodobało, to stoisko polskiego producenta Rondo.
      Świetne gravele...ale również wpadająca w oko szosa aero… Paula się zakochała w kolorze i kształcie tego roweru 😮 

Było coś dla wyprawowców...

Szosa od LaPierre...

Coś dla @johnny_narciarz tłuścioch elektryczny?

Piękna Merida:

Mnie osobiście oczarował poniższy Look:

W czerwonym kolorze aż tak nie zachwycił...

Byli też "nasi" z Radomia  

No i wielkie WOW! 😮
      Ktoś by chciał takiego "potwora"?

Czyżby nowy rower Pauli w przyszłości?
      Malinowy Focus bardzo przypadł nam do gustu  

Na koniec spotkanie z rowerową blogerką, znaną mi od tego sezonu Moniką "Cycki na rowerze"

Podsumowując - trochę słabo...
      Mało rowerów. Przeważali azjatyccy wystawcy, różnego rodzaju rowery miejskie oraz wszelakiej maści elektryki - rowerowe zboczenie jak dla nas.
      Gravelów masa, a na ulicach ich jakby na lekarstwo. Coś mi się wydaje, że to ślepa uliczka rowerowego świata (osobiste przemyślenia).
      Fajne stoisko Rudego, POCa, Giro i 100% ale generalnie w tym roku targi rozczarowały.
      Pozdrawiam
      marboru i Paula
    • By Bartas83
      Witam, kilka lat temu na początku mojej przygody z narciarstwem zakupiłem nowe narty Tyrolia rd dlugosc 163 z wiązaniami head sx10. Czy ktoś może mi powiedzieć co to za narty??? Nie mogę znaleźć w internecie żadnych informacji. Jeśli czegoś nie ma w internecie to nie istnieje- wiec co  to za narty??? Za wszelkie informacje będę wdzięczny pozdrawiam 

• By Bartas83
      Sprzedam narty Blizzard rx spree 120 cm cena do uzgodnienia mogę sprzedać razem z butami 23.5 polecam 

• By jjay86
      Nie widziałem nigdzie na forum tematu o Interalpin 2019.... Dlatego pozwoliłem sobie założyć temat
      Tak się składa, że w tym roku będe na targach i chętnie spotkam się z kimś z forum planuje ktoś wizytę? 
      Nie ukrywam, że na jeden dzień planuje wypad na narty(Stubai, Soelden, Tux...?) tu także chętnie z kimś posmigam

• By Jawormeister
      Witam mam problem z dobraniem butów narciarskich przez to ze moja stopa jest bardzo szeroka a takze mam wysokie podbicie, a żeby tego jeszcze było mało moja łydka w obwodzie mierzy 48 cm i mam problem ze znalezieniem buta na takiego platfusa, a niestety wypozyczalnie u nas jedyne co mi dają to buty które mogą wpasować się na moją łydkę
      Czy mamy tu kogoś z podobnymi problemami ? 
www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2019
  • Create New...