Narty - skionline.pl
Jump to content
Sign in to follow this  
Rogas

Uwaga na sklep internetowy Aiconsport polska

Recommended Posts

Chciałbym ostrzec przez zakupami w sklepie AiconSport sklep.aiconsport.com, w którym chciałem kupić prezent narciarski dla siostrzeńca.  Zakupu dokonałem na początku kwietnia,  zapłaciłem przelewem i do dziś cisza.  Brak odpowiedzi na e-maile,  telefony wyłączone.  Postaram się w tym tygodniu podjechać pod adres rejestrowy firmy,  ale pewnie i tak zgłoszę sprawę na policję.

• Like 2

Chętnie zadzwonię w poniedziałek.  Byłem w "siedzibie" firmy, tzn w obiekcie gdzie firma aiconsport wynajmowała biuro.  Nie byłem pierwszy i pewnie nie ostatni,  którzy szukają p.  Tomasza Woytona.  Właścicielowi obiektu również zalegał z czynszem i dlatego został wyrzucony.  Z tego co google wykazało to numer pojawia się przy firmie aicon polska sp. z o.o.  Ja zakupu dokonałem w firmie aiconsport polska sp. z o.o. Oczywiście w KRS widnieje ta sama osoba.  Dla mnie to oszustwo i firma krzak.

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Sign in to follow this  

• Similar Content

• By marledgraf
      Witam. Jestem przed zakupem butów. Gdzie w Bielsku-Białej lub Katowicach znajdę sklep z dużym wyborem? Bardzo proszę o pomoc.
    • By #osk
      Dzień dobry,
      Jest ktoś w stanie podzielić się kodem rabatowym na stronie www.sportisimo.pl? Będę wdzięczny.
    • By artix
      Poszukuje troche rzeczy przed sezonem i wpadlem na pomysl ze moze by sie podzielic info na temat stron, sklepow internetowych z okazjami. 
      Google juz kupilem i polecam Outlet na https://www.snowinn.com/
      Znalazlem tez nowy sklep z Francji. Ceny wydaja sie konkurencyjne .https://www.glisshop.co.uk/

Dalej poszukuje spodni
    • By Robur82
      Czy na Brennero idzie zrobić zakupy, są tam jakieś zakupy
      Chcemy z Marilevy 4-5 rano wystartować
      Pewnie wszystko będzie pozamykane, a pasowałoby włoskiej szynki gdzieś kupić
      Może gdzieś na tej trasie kojarzycie sklepy całodobowe
    • By MaciejRut
      Witam czy może ktoś polecić sklep z butami narciarskimi godny polecenia,  w Trójmieście ?
www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2019
  • Create New...