Narty - skionline.pl
Jump to content
Sign in to follow this  
lski@interia.pl

Płyta pod wiązanie

Recommended Posts

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Sign in to follow this  

• Similar Content

• By sleddogs
      Kupię płytę Marker piston.
    • By Adasp11
      Witam kupiłem dzisiaj używane head wc rebels i.speed      i są inne wiązania i jakaś dziwna płyta pod spodem z head która bardzo odstaje od narty a chce przełozyć wiązania z supershape i nie wiem jak to zrobić tzn czy zamocować je bezpośrednio do narty jak miałem w supershape czy na tą płyte head ??
      Pierwsze 5 zdjęć to co kupiłem
      Na ostatnim zjęciu z supershape położone na tej z heda i nie wiem czy ją zamocować do nich czy do narty bezpośrednio i co wniesie do jazdy jeśli wiązanie będzie wyżej ? 

• By lski@interia.pl
      Kupię 6 szt. kostek do mocowania płyty,jak na zdjęciach.

• By margra
      Witam,
      Po powrocie z ostatniego wyjazdu i rozpakowaniu nart okazało się, że brakuje mi szybki na przedniej części wiązania - kawałek plexi z otworem regulacyjnym i nadrukiem skali DIN (jak na dołączonym obrazku).
      Moje wiązanie fisher FS10 - model sprzed jakichś 8-9 lat.

Czy ktoś może orientuje się, czy da się coś takiego dokupić - ewentualnie gdzie? Może być nowe, albo ze starych uszkodzonych wiązań - aby było. Pytałem w kilku różnych serwisach narciarskich w Warszawie i nikt nie wyraził zainteresowania tematem - "nie ma i już".

Czy można używać wiązań bez tej szybki? Szybka przykrywała szczelinę ze wskazówką i gdy jej nie ma śnieg może wpadać do środka mechanizmu ze sprężyną - chociaż to raczej mało prawdopodobne, żeby wpadło go tam dużo. Na pewno wiąże się to z problemem regulacji. Co o tym sądzicie?

Pozdrawiam

• By marcz4
      Wpadły mi w ręce nowe deski Volkl Racetiger RC. Niestety jedna narta ma uszkodzoną płytę do montażu wiązania. Wygląda na to że któs na siłę próbował zamontować niepasujące wiązanie i wyrwał fragment z gwintowaną tulejką do utrzymywania wiązania w odpowiedniej pozycji. Reszta jest OK.
      Czy da się z tym cokolwiek zrobić? Wymienić uszkodzony fragment płyty? Ona jest fabrycznie przyklejona do narty.

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2019
  • Create New...