Narty - skionline.pl
Jump to content
Sign in to follow this  
sleddogs

Kupię płytę MARKER PISTON

Recommended Posts

Mam taką płytę wraz z wiązaniami 4-12(używane w dobrym stanie), mogę ewentualnie sprzedać. Napisz mi ile jesteś skłonny zapłacić.  

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Sign in to follow this  

• Similar Content

• By sleddogs
      Narty Volkl Speedwall GS R WC (FIS) WORLDCUP komórkowe o długości 183 cm. Promień skrętu 30 metrów. W komplecie nowe wiązania MARKER RACE XCELL 12 oraz płyta MARKER WC PC INTERFACE GS/SL. Płyta i wiązania nie zamontowane. Link do informacji o nartach https://kmsport.pl/…/317-narty-volkl-gs-r-fis-wc-plyta-mark… Link do informacji o płycie https://sportofino.com/plyta-marker-wc-pc-interface-gs-sl-2… Link do informacji o wiązaniach https://sportofino.com/wiazania-marker-race-xcell-12-6820r1… Odbiór w Ząbkach pod Warszawą lub wysyłka kurierem na koszt kupującego. Sprzedaję tylko komplet. Cena 1900zł. 

• By Adasp11
      Witam kupiłem dzisiaj używane head wc rebels i.speed      i są inne wiązania i jakaś dziwna płyta pod spodem z head która bardzo odstaje od narty a chce przełozyć wiązania z supershape i nie wiem jak to zrobić tzn czy zamocować je bezpośrednio do narty jak miałem w supershape czy na tą płyte head ??
      Pierwsze 5 zdjęć to co kupiłem
      Na ostatnim zjęciu z supershape położone na tej z heda i nie wiem czy ją zamocować do nich czy do narty bezpośrednio i co wniesie do jazdy jeśli wiązanie będzie wyżej ? 

• By sleddogs
      Czym różni się płyta rmotion od piston? 
      Chcę założyć z wiązaniami  Marker Race Xcell 12  na nartę komórkową Volkl GS R Speedwall Worldcup 183cm.
    • By Gonziu
      Witam.
      Poziom swoich umiejętności oceniam na 7-8.
      Myśle nad zakupem nowych nart na tegoroczny sezon.
      Mam dylemat pmiędzy nartami które podałem w tytule czyli Deacon 74 lub RC4 The Curv TI.
      W tamtym roku w Szczyrku miałem okazje testować Deacony i byłem zachwycony nartka w długim jak i w krótkim skręcie jechała super.
      Ogladałem takze wiele recenzji z nartki RC4 The Curv i wydaje mi się ze może też być porównywalna.
      Czy miał ktoś moze doświadczenie z obiema nartkami i może mi cos powiedzieć o podobieństwach?
      Napewno odpalają typowe slalomówki typu Voelkl Racetiger SC testowałem na kasprowym i dla mnie narta za twarda.

Pozdrawiam i licze na odpowiedz
    • By lski@interia.pl
      Kupię 6 szt. kostek do mocowania płyty,jak na zdjęciach.

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2019
  • Create New...