Narty - skionline.pl
Jump to content
Sign in to follow this  
Piotras

Serwis z personalizacją butów Atomic Memory Fit / Kraków i okolice

Recommended Posts

Czy wiecie może jaki serwis w Krakowie bądź w jego okolicach świadczy usługę dostosowywania butów narciarskich na gorąco - personalizowanie Atomic Memory Fit?

Na stronie producenta niby można to sprawdzić lecz niestety wyszukiwarka pokazuje błędne informacje.

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Sign in to follow this  

• Similar Content

• By Shielded
      Jak w tytule kupię narty all mountain ok. 90mm pod butem. Inne propozycje prócz tych podanych również rozważę. Stan tylko bardzo dobry, celujący. Piszcie, na pewno się dogadamy 😛
      Pozdrawiam!
    • By Tatita
      Cześć moi drodzy!
      Nie za często postuję na forum, ale bardzo aktywnie śledzę i tym razem to ja potrzebuję pomocy.
      Mam możliwość zdobycia nowych Redsterów S9 na fajnych warunkach i chciałem Was poprosić o pomoc w doborze długości. Ponieważ nigdy nie miałem żadnej slalomki, od kilku sezonów wypożyczam narty i przeważnie wybieram gigantki lub cross turny, to nie do końca wiem jak wybrać długość slalomki. Generalnie przeważnie jeździłem na długich nartach i nie mam problemu z jazdą na gigantkach 190cm np. Wiadomo, że slalomka rządzi się kompletnie innymi prawami, ale ja kompletnie nie mam doświadczenia z nartami do krótkich skrętów więc nie wiem jaka będzie różnica między 165cm, a 171cm. Będę wdzięczny za pomoc!
      1. Płeć - M
      2. Wiek - 24
      3. Waga - 75kg
      4. Wzrost - 183
      5. Na nartach jeżdżę od 20 (no takich miałem rodziców) sezonów, ( 6-12 dni w sezonie)
      6. Moje umiejętności określam na 6,5
      (wg skali forumowej http://www.skionline.pl/forum/showthread.php?t=11328)
      7. Moje buty to - Dalbello DS 120
      8. Teraz jeżdżę na nartach/model - no tak jak wspominałem, od kilku lat wypożyczałem narty, w ostatnim sezonie nowe Stockli WRT 172cm, które sprawowały mi się znakomicie - ku mojemy zaskoczeniu bo raczej przeważnie jeździłem na dłuższych nartach.
      9. Preferuję styl jazdy skrętem ciętym na przygotowanych trasach - co logiczne przy slalomce.
    • By gorpaw
      Bardzo Was prosze o podpowiedź dot. zakupu nart gdyż mam mętlik w głowie o tak dużego wyboru używanych nart. Budżet 500 - 600 zł
      Wzrost : 164 cm 
      Waga 50 km
      Umiejętności 6  (siedem sezonów na nartach )

• By gruchauho
      Witam.
      Już jakiś czas rozglądam się za nowymi goglami i prosiłbym o pomoc i parę wskazówek. 
      Szukam modelu z dwoma szybami (na słońce oraz zachmurzenie/śnieg), bądź jedną i ewentualnie dokupić drugą. Minimum jedna z "lustrem"
      Czy warto dopłacać by mieć sferyczną szybę? Czytałem, że dużo lepsza widoczność ale czy naprawdę różnica jest duża? Najlepiej, by wypowiedział się ktoś, kto używał i cylindrycznych i sferycznych.
      Do wydania mam maksimum 500 zł 
      Jak dotąd oglądałem Atomic oraz Smith ale to dość drogie marki i w tych pieniądzach chyba nie kupię.
      Może ktoś coś doradzić? 
    • By Ledzian
      Sprzedam: 
      1) Narty Head Supershape SLR 2 150 cm + wiązania SLR 7.5 AC (649 zł)
      Narty w świetnym stanie, żadnych uszkodzeń, parę rysek, ślizg nieregenerowany/fabryczny. Nart używał mój syn (40 kg wagi) więc nie są też wyklepane. Narty kupione nowe 7.11.2017 , nie miały innego właściciela, nie są z wypożyczalni. Narty z rdzeniem drewnianym, a nie miękkie kluchy z pianki. Wiązania na płycie/regulowane (ale nie rental) - można dostosować do innej długości skorupy buta. Mogę wysłać więcej zdjęć w wysokiej rozdzielczości zainteresowanym.
      2) Buty narciarskie Atomic Waymaker JR70 24 - 24.5 (249 zł)
      Buty w doskonałym stanie, nie zniszczone, nie przepocone, nie wytłuczone. Buty na cały dzień (wygodne, ciepłe ale również trzymające).
      3) Kijki kije narciarskie Rossignol 110 cm (69 zł)
      Kije proste, końcówki niestarte, paski jak nowe, trochę porysowane (dzieci). Bardzo wygodna i pewna w trzymaniu rączka. Kolor biały z czerwonym (na zdjęciach wpada w pomarańcz ale to przez światło).

Narty i buty kupiłem nowe (jestem jedynym właścicielem, a syn jedynym użytkownikiem). Nie są wytłuczone/zniszczone. Narty z rdzeniem drewnianym ... z tego co widzę to teraz są takie (ten sam model) z kompozytem.

Wszystko można obejrzeć/odebrać w okolicach Olkusza i Krakowa (też na trasie), czasem jestem też na Śląsku.  

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2019
  • Create New...