Narty - skionline.pl
Jump to content

yoss

Members
 • Content Count

  71
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

yoss last won the day on September 6 2018

yoss had the most liked content!

Community Reputation

117 Excellent

About yoss

 • Rank
  Początkujący

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. http://siepraw-ski.pl/ Byłem w tamtym roku (rozpoznawczo, bo stok w sam raz na pierwsze szusy dla 3-letniego chrześniaka). Mam trochę uwag co do zarządzania ośrodkiem.
 2. Andrzej (ojciec) jest (był?) współwłaścicielem Sieprawia.
 3. Jak możesz to weź tę: Stabilność, trzymanie, w porównaniu do cywilnej, bez porównania. 😁 A jak zdecydujesz się popełnić błąd i wybierzesz cywilną, to oczywiście 165 cm. Lekki jesteś, na takich nartach chłopy po 100 kg jeżdżą.
 4. Zima idzie, narty rwą się do jazdy. Wciąż aktualne.
 5. yoss

  Mölltaler Gletscher

  Nie daję gwarancji, że zadziała, ale zmieniło moje życie: https://www.apo-discounter.pl/sanohra-fly-ochrona-uszu-dla-doroslych-2szt-pzn-01719756?gclid=EAIaIQobChMIxaO5wcLl5QIV1OWaCh2-jwlGEAYYASABEgLunPD_BwE
 6. ROSSIGNOL EXPERIENCE E88HD + LOOK SPX 12 DUAL WTR (KONECT) Topowa narta All Mountain, z kolekcji 16/17. Narta po diametralnej zmiane konstrukcyjnej, nieporównywalnie lepsza niż wcześniejsze roczniki (Carbon Alloy Matrix wciąż stosują). Narta doskonała na polskie stoki, po zrytym idzie jak buldożer, na lodzie trzyma naprawdę dobrze, woli jazdę dłuższym łukiem (charakterystyka bardziej gigantowa) ale dociśnięta zacieśni skręt. Szurać też się da. 180 cm długości, promień – 17 m, taliowanie – 135-88-124 Krawędzie równe i grube ponad 2mm- praktycznie jak nowe. W zeszłym sezonie, narta po serwisie była 3 (słownie: trzy) dni na miękkim śniegu. Przesmarować i jeździć. Jedna drobna usterka – tylna regulacja wiązania jest złamana (ostatnie zdjęcie). Na szczęście w taki sposób, że pozostały kawałek pozwala na bezproblemową regulację (testowane przy -15 stopniach, w rękawicy narciarskiej). Poza tym stan perfect. Cena dla forumowiczów – 890 zł Odbiór osobisty w Krakowie lub wysyłka kurierska w cenie. ] ] ] ] ] ] ] ]
 7. FISCHER RC4 WORLDCUP RC+ FISCHER Z12 2ga gigantka Fischera z kolekcji 14/15 Narta przyjazna, o charakterze Mastera. 185 cm długości, promień – 19 m, taliowanie – 116-68-99 Narta w stanie bardzo dobrym, żadnych uszkodzeń. Krawędzie równe i grube ~2mm. W zeszłym sezonie, narta po serwisie była 1 (słownie: jeden) dzień na śniegu. Przesmarować i jeździć. Cena dla forumowiczów – 490 zł Odbiór osobisty w Krakowie lub wysyłka kurierska w cenie.
 8. Fajny opis, poproszę o uzupełnienie po ogłoszeniu wyników (jakie marki, jaka ocena). A na marginesie, cała oferta Stoeckla do przetestowania w Białce -"U Gąsienicy" ;).
 9. Kasprowy dzisiaj: mroźno słonecznie i mega pusto
 10. Zarówno RC jak i SC będą w wersji na curv booster i racetrack.
 11. Weź te narty, przy okazji postawisz mi piwo w rewanżu https://ski24.pl/narty-meskie/21991-13011-narty-dynastar-speed-worldcup-fis-sl-r21-rossignol-axial-120.html#/34-dlugosc_cm-157 Nie są za twarde, są mega stabilne, o klasę lepsze od każdej narty sklepowej.
www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2019
×
×
 • Create New...