Narty - skionline.pl
Jump to content

yoss

Members
 • Content Count

  109
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  3

yoss last won the day on December 12 2020

yoss had the most liked content!

Community Reputation

293 Excellent

About yoss

 • Rank
  Średnio zaawansowany

Recent Profile Visitors

897 profile views
 1. Generalnie przyjmuje się "dwudziesty pierwszy" jeśli mówisz(piszesz) o czasie teraźniejszym, a "dwudziestego pierwszego", gdy o czasie przeszłym lub przyszłym. Ponieważ, jak rozumiem, wpisy mają charakter dziennika pisanego (czy też stylizowanego na pisany) "na bieżąco", wydaje mi się, że bardziej prawidłowa jest forma w mianowniku. Gdybyś wspominał co działo się w danym dniu, wtedy dopełniacz. p.s.Zapis liczbowy rozwiązuje problem.
 2. Czytam z ogromną przyjemnością i wyczekuję z niecierpliwością kolejnego odcinka. Mam drobną uwagę redakcyjną: 21 (dwudziesty pierwszy) lipca, nie lipiec. Analogicznie w poprzednich dniach (trzy razy jest prawidłowo). (przepraszam, nerwica natręctw )
 3. Jeszcze jakaś miła muzyczka z okrąglaka i "skrzydobitu" (c)
 4. No, skoro będzie jeżdżone, to zmienia postać rzeczy. W takim razie ... podtrzymuję propozycję z pkt. 1-3. Zmieniam pkt. 4: 4. Ponów pytanie po kilku dniach jazdy w dobrze dobranych butach, z instruktorem i parametrami nart na których będziesz jeździć. W dobrych, przystokowych wypożyczalniach pożyczasz narty na 6 godzin i możesz w tym czasie zmienić je dowolną ilość razy. Za 50-60 zł jesteś w stanie przejechać się na 3-4 parach różnych, dobrze przygotowanych nart. Oczywiście najlepszym pomysłem jest wybrać się do tej wypożyczalni, z kimś kto ma poję
 5. Nieprecyzyjnie się wyraziłem. Jak najbardziej zostań, a za rok ponów pytanie.
 6. 1. Kup buty w dobrym sklepie, gdzie dobiorą Ci je prawidłowo. 2. Wydaj resztę na dobrego instruktora. 3. Zwróć uwagę na jakich nartach jeździsz, które Ci odpowiadają bardziej, a które mniej (nie bój się długości nart). 4.Wróć za rok.
 7. Na zakończenie roku - Spytkowice. O 8:00 było pusto i sztruksowo. O 10:00 było tak: Podziękowałem i ruszyłem do domu. W stronę gór wciąż jechał sznur sezonowych odśnieżaczy parkingów. ( O maseczkach praktycznie nikt nie pamięta )
 8. Myślenice jeżdżą, ludzi sporo, sypał mokry śnieg. 8-10 super twardo, potem zaczęło puszczać i porobiły się odsypy. Jak kończyłem o 11 powstała mała kolejka do wyciągu (kilkanaście osób). Debiut tygrysków udany.
 9. Myślenice od 8:00. Szybkie dwie godzinki przed robotą. Syn mi komórki zakosił, więc musiałem mastery wyciągnąć. Ludzi mało, miękko, ale nie jakoś bardzo. 10 dzień w tym sezonie. Halny się zaczyna
 10. Myślenice od 8:00. Nie pamiętam tyłu ludzi. Do 10:00 ok, potem zaczęło się robić ciasnawo.
 11. Wyjdź czasem z domu. Myślenice na 2/3 trasy są takie, jak praktycznie przez cały zeszły sezon. W zeszłym sezonie otworzyli 10 stycznia, a w lutym mieli bodajże trzy (!) przerwy, bo było za ciepło. Jak będą mogli ruszyć 17-ego stycznia, to mają szansę na lepszy sezon niż rok temu.
 12. Na otwarciu było nas dwóch. Dostałem upominek od gminy Myślenice.Teraz jest może 30 osób. Stok przygotowany super. Góra miękka, zwężenie nie przeszkadza. Dół szeroki i super twardy. Dwaj panowie policjanci patrolują stok ze sporą prędkością. Gra muzyka
 13. Kasina od rana. Ładnie przygotowana, temp. 0, teraz +1. Umiarkowana ilość ludzi.
www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2019
×
×
 • Create New...