Narty - skionline.pl
Jump to content

colin23

Members
 • Content Count

  52
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

57 Excellent

About colin23

 • Rank
  Początkujący

Personal Information

 • Imię
  Michał
 • Miejscowość
  Polska

Ski equipment

 • Narty marka
  Atomic
 • Buty marka
  Head

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. W tym roku też start sezonu w okolicach 1 grudnia? Zdarzało się że otwierali sezon wcześniej?
 2. colin23

  Gopass...

  Nie wiem jak u Was ale u mnie kupione 3 sezonówki musialem aktywować w punkcie obsługi. Z tego co mi przekazała Pani, trzeba będzie zrobić podobnie na otwarciu sezonu 19/20.
 3. Potwierdzam. Takie kolejki były dosłownie chwilę. A i tak od końca czerwonych siatek do wejścia do wagonika zajęło mi 6-7 minut. I to bez specjalnego przepychania. Parkingi faktycznie pełne ale na trasach względnie tłoczno. Najbardziej oblegane knajpy. Szkoda jedynie że tak ciepło i dobre trasy kończyły się o 10-11. Potem jedynie wąskie przecinki po bokach tras gdzie można było śmignąć slalomowo 🙂
 4. No powiem że jak na wiosnę i mocno ciepło to całkiem spoko do końca. Pierwsze wrażenia Jasnej bardzo pozytywne.
 5. A gdzie macie kwatery? Pavcina Lehota czy Liptowski? Tak z ciekawości ile płacicie za nocleg? Zastanawiam się czy strzelić coś przez booking czy może z buta w piątek popołudniu?
 6. colin23

  Gopass...

  Albo wyślij maila do nich. Powinni odpisać.
 7. Dobra to jeszcze pytanko do osób objeżdżonych. Planuję wypad piątek-niedziela. Jako że sezonówka obejmuje spore rabaty w knajpach na stoku: Crystal bar - Centrum Jasná, Happy End, Rotunda, Von Roll Luková, Habarka, Bernardino Burger, Snack bar Rovná Hoľa, Kosodrevina, Jasná Mountain Food, który z nich polecacie aby coś zjeść w czasie dnia na nartach? Jakieś różnice czy generalnie ceny i oferty są podobne we wszystkich?
 8. colin23

  Gopass...

  Znalazlem regulamin: https://www.gopass.sk/files/content/file/VOP 2019/OP Šikovná sezónka 2019_2020_JAR.pdf Najlepsze jest to że wczytując sie dokładnie, Ci którzy zaplaca z góry nie mają informacji że skipass obowiązuje do 30.04.2020. taka informacja jest dopiero w punktach gdzie płacisz przedpłatę a resztę we wrześniu lub pażdzierniku. Chyba że google cos krzywo tłumaczy.
 9. colin23

  Gopass...

  Do wczoraj na stronie był pdf z regulaminem: 4.4 V prípade zakúpenia Šikovnej sezónky cez www.gopass.sk musí byť prvý prechod turniketom zákazníkom uskutočnený v niektorom zo stredísk prevádzkovaných spoločnosťou TMR na území Slovenskej republiky alebo na Štrbskom Plese. Wujek google przetłumaczył: 4.4 W przypadku zakupu Sezonu Skikal za pośrednictwem www.gopass.sk, pierwszy przejazd przez bramkę musi być dokonany w jednym z ośrodków zarządzanych przez TMR w Republice Słowackiej lub w Strbske Pleso. Ale dziś nie widze tego regulaminu więc może coś zmienili. Mollo, ciekawe czy serwis będzie możliwy do zrobienia w Szczyrku czy tylko na Słowacji?
 10. colin23

  Gopass...

  Też planuję dzis zakup 🙂 Jeszcze taka drobna uwaga: kupując skipass słowacki, pierwsze jego użycie musi być na Słowacji. tak przynajmniej jest w regulaminie.
 11. Poniżej ceny słowackich sezonówek. I z tego co widzę w warunkach okres wykluczenia dni świątecznych i po Nowym Roku dotyczy tylko słowackich kurortów 👍
 12. Dzięki. A te P1 i P2 jakieś duże? Będąc 20 minut przed otwarciem jest szansa tam stanąć? Który lepszy jeśli chodzi o start i finish szusowania?
www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2019
×
×
 • Create New...