Narty - skionline.pl
Jump to content

colin23

Members
 • Content Count

  124
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

101 Excellent

About colin23

 • Rank
  Średnio zaawansowany

Personal Information

 • Imię
  Michał
 • Miejscowość
  Polska

Ski equipment

 • Narty marka
  Atomic
 • Buty marka
  Head

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. coś muszę wybrać na piątek lub sobotę wieczór. BSA, Skolnity czy Cieńków? Co wybrać? Gdzie może być najmniej ludzi?
 2. miałem pytać o wieczorne jazdy ale widzę fotkę z wczoraj. dramat. a czy cały BSA jest oświetlony? Które ośrodki alternatywnie do BSA w Wiśle lub Ustroniu mają oświetlenie?
 3. pytanie do tych co byli dziś: czy jest szansa że ruszy 1? jak wygląda? fajnie by było pojechać na nocne szusy.
 4. Zastanawiam się nad marcowym wypadem (o ile covid pozwoli) tam bądz do ośrodka Dachstein West . Czy wybierając się tam lepiej mieć miejscówkę w Auffach, Inneralpbach, czy gdzieś w okolicy? Generalnie wygodnie byłoby niedaleko gondoli, ale wychodzę z założenia że lepiej parę km dalej a zaoszczędzona kwota będzie wydana na dobre jedzonko.
 5. Pytanie do tych co byli: czy wybierając się tam lepiej mieć miejscówkę w Gosau, Russbach, Annaberg, czy nie ma to większego znaczenia? Generalnie wygodnie byłoby niedaleko gondoli, ale wychodzę z założenia że lepiej parę km dalej a zaoszczędzona kwota będzie wydana na dobre jedzonko. Zastanawiam się nad marcowym wypadem (o ile covid pozwoli) tam bądz do ośrodka SkiJuvel. Był tam ktoś w marcu?
 6. był ktoś? jakie warunki na fis? działa orczyk z dolin do góry?
 7. aaa nie dopisałem na początku że to tylko ostatnie 3 lata jeżdżę na Atomicu G9. Ogólnie to na nartach gdzieś od 1985r i było trochę sprzętu m. in. 2m K2, jakieś Elany i przez kilka sezonów na świetnych RC4 🙂
 8. a jak je wybierasz? kupujesz 40 różnych i zostawiasz najlepsze? chyba po to są rankingi, testy, opinie żeby jakoś zawęzić swoje wybory.
 9. No dobra. Zadam pytanie inaczej: skąd Rossi jest na drugim miejscu w teście https://www.skionline.pl/worldskitest/19-20,testy,narty-high-performance-mezczyzni,16.html ? W końcu te testy przeprowadzane są trochę na ślepo więc wyniki powinny być miarodajne. Niby nie wszystkie firmy tam są ale raczej jeśli ktoś byłby pewien swojej nart, chciałby aby była przetestowana.
 10. udało się zamówić coś takiego w intersport. Zobaczymy 🙂
 11. przejadę się ale do Bielska lub Katowic. Tyle że tam czasami po 1 sztuce.
www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2019
×
×
 • Create New...