Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Spyder za 400zł??


Boogie

Rekomendowane odpowiedzi

Spyder za 400zł??

Zapomnij, to szmatex po prostu, ze spydera ma co najwyżej podobne naszywki, przywieszki itp. inne bajery. Membrama zero !

Kolega coś takiego kupił w zeszłym sezonie, przy pierwszym użyciu zapocił się jak ruda mysz, a capiło z rekawów jak z 1/2 rocznych gumofilców ...

Pozdrawiam,

Lechu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A przy okazji jak juz o ciuchach....

Posiadam spodnie Bergson Okemo. Plamią sie jak diabli....to mniejszy problem. Vic polega na tym, ze plam nie da sie wywabic (pranie, wywabiacze itp.) Jeszcze takich ciuchow nie mialem. Moze to nie najwazniejsze jak idzie o funkcjonalnosc, ale jednak- Bergsona nie kupie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytałem o tą kurtke...Macie odpowiedź !:)

Oto mail jaki dostałem w odpowiedzi:

"Witam

Opis w załączniku

Cena 400 pln

Sorry lecz czy to jest podróba czy orginał to teoretycznie nawet nam jest trudno sprawdzić z uwagi że produkt jest bardzo dobrze wykonany

Chcę Ci jeszcze nadmienić że to nie jest żadna podróba stadionowa i kurtka jest bardzo dobrej jakości

Jeżeli zdecydujesz się ją zakupić i po otrzymaniu stwierdzisz że nie spełnia Twoich oczekiwań to w każdej chwili możesz ją zwrócić

Decyzja należy do Ciebie."

:))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytałem o tą kurtke...Macie odpowiedź !:)

Zupelnie przyzwoite, jak za te pieniadze, kurtki widzialem ostatnio w selgrosie. Byla to firma killtech i cena jakies 380 zl brutto. Cienka z odpinanym "polarem". Ten "polar" mozna nosic samoistnie, ma kieszenie i inne. Nawet jakaś membrana choc bez rewelacji, Na 100% lepsza od spydera ze Rzgowa pod Lodzia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...