Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Rozpoczęcie sezonu w Korbielowie


SB

Rekomendowane odpowiedzi

W korbielowie ruszył wyciąg krzesełkowy i nic poza tym i nie mam na myśli tutaj innych wyciągów. A mianowicie: właściciele nie zadali sobie trudu i nie naśnieżyli trasy (a może w Korbielowie przez ostatni tydzień nie było mrozu) coś nie coś przejechali ją ratrakiem naturalnego śniegu jest zbyt mało więc gąsienice ratraka skutecznie wyorały kamienie (czyli ostrzenie krawędzi i tuning ślizgów gratis). Obsługa na uwagi i sugestie reaguje śmiechem dając delikatnie do zrozumienia że jak się nam coś nie podoba to.........))))

Gastronomia - o ile to co tam jest można tak nazwać na górze trasy zamknięta, na środku dopiero sprzątają i zbijają z drewna jakieś zadaszenie bo lato było za krótkie i brakło czasu, na dole otwarte(do czasu aż tam sanepid nie wpadnie). Parking muszę pochwalić OK elegancko odśnieżony utwardzony gliną i szlaką z obsługą cechującom się znakomitym reflexem jeczsze kluczyka z stacyjki nie wyciągłem a już przy mnie stał- 6 zł(obojętnie czy na 1 h czy na cały dzień)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozpoczęcie sezonu w Korbielowie

... a trzeba było nadłożyć parę kilometrów i wybrać się na Wielka Raczę na Słowację.

A tak na poważnie, to nie ma co komentować.

... a i czekam na komentarze po uruchomieniu krzesła na Pilsku to dopiero bedzie temat. juz sie boję czy mój serwer wytrzyma :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozpoczęcie sezonu w Korbielowie

Masz rację Jacku ja akurat celowałem w Białeczkę ale w nocy wruciłem z Austri (niestety nie byłem tam na narty) i byłem zbyt zmęczony aby ruszyć się gdzieś dalej a zbyt napalony by odpuścić temat.

Akim też ma rację że wszystko po staremu ale za każdym razem jak to widzę to mnie chce szla.............!!!!!!!!!!-nie mogę, nie mogę poprostu!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozpoczęcie sezonu w Korbielowie

Parę lat temu z tego powodu chyba na zawsze zrezygnowałem z jeżdzenia do Korbielowa w komunikatach podawali 100 iles sniegu a kamienie na trasach:-)

do tego kolejki i nie miła obsluga ehhhh a faktycznie górka jest wspaniała ale porównujac inwestycje np na Słowacji a u nas ,to czleka sz....g trafia na miejscu ale niestety takie jest życie

pozdrawiam

Piotrek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...