Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Wróciłem ze Słowacji...


JC

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

wróciłem przed chwilą ze Słowacji. Miałem okazję rozmawiać z kilkoma osobami odpowiedzialny za inwestycje na Chopoku oraz odwiedziłem nowo powstały aquapark w Oravicach (inwestorem jest m.in. Polak!), przy którym w styczniu ruszy czteroosobowa kanapa i żeby tego było mało będzie podgrzewana.

Dowiedziałem się też jakie są plany Jasnej na rozbudowę Chopoka.

Przy okazji upewniłem Słowaków, że klientów z Polski przez następne lata im nie zabraknie i opowiedziałem o naszych inwestycjach. Szkoda, że nie widzieliście ich min!

... a mnie szlag trafiał jak sobie pomyślałem o naszych rodzimych ośrodkach nafciarskich.

Więcej informacji o Słowacji wkrótce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wróciłem ze Słowacji...

a ja wróciłem z Pilska :)- w sumie Ok , śniegu dużo. Podobno mają jakieś mega problemy z krzesłem i nikt nie wie kiedy to cuś ruszy.

A co do Chopoka i reszty , to kiedyś mówiło się , że Polak potrafi.W tej jednak materii to Słowak bije nas na głowę

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wróciłem ze Słowacji...

Również byłem dziś na Chopoku. Stoku elegancko przygotowane, ceny przystępne (z kartą euro >26)- zapłaciłem 350 koron za cały dzień białego szaleństwa. U nas chyba żaden stok nie oferuje zniżek dla posiadaczy euro czy isec.

Wróciłem całkowicie usatysfakcjonowany.

Zakopane niech dalej zamyka stoki. Za kilka lat będzie można zerwać "zakopianke" i posadzić las bo po co do zadymionej dziury jechać skoro oferuje tylko jazgotliwe Krupówki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wróciłem ze Słowacji...

Cieszę się że tak blisko mieszkam od granicy i w sumie mam niedaleko na Słowację. Często tam bywam . A w Polsce ...no cóż , jesteśmy zadupiem Europy w stacjach narciarskich i nie tylko.

PS. I jeszcze w Zakopanem ta rodzina która niepozwala ustawić armatek śnieżnych na swim....Szkoda gadać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...