Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Ankieta - jakie marki sa na topie?


jarek

Rekomendowane odpowiedzi

Ankieta - jakie marki sa na topie?

Najlepiej kojarzony- hmm stawiał bym mimo wszystko na Atomica.

Najlepiej wypromowany i kojarzony jako bardzo dobry- tu dwie firmy: Rossi (PM sport robi dobrą promocję, firma świetnie kojarzona wśrod starszych narciarzy a takze wśród "młodych, pięknych i bogatych". A druga: nie chcę się podlizywać coponiektórym na forum, no ale Fischer:) Maso Corto, Demo team. Dobry PR na pewno:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ankieta - jakie marki sa na topie?

Na uwagę zasługuje marka Blizzard, od dwóch trzech sezonów naprawdę widać poważną jak na nasze warunki robotę. Urządzają sporo testów na naszych stokach a nawet nie tylko na naszych, ale pod naszym kątem, patrz testy na jesieni zeszłego roku w Maso, gdzie rodaków nie brakuje przez cały rok a zwłaszcza w okresie jesienno-wiosennym. Organizują też sympatyczny cykl zawodów dla milusińskich, co szczególnie zasługuje na uznanie, bo jak mamy dorobić się naszych przyszłych mistrzów, jeśli nie szukając ich na stokach i mobilizując ich do ćwiczeń, które pozwolą im powalczyć z równolatkami. Sporo też widać ich w prasie narciarskiej, zastawiam się tylko, dlaczego nie mają swojego „Bobica” np. na tym forum, bo to też jest niemała forma promocji firmy. Pzdr. keen

Ps. Osobiście nie używam ich nartek, ale próbowałem i może kiedyś, jak dogonią tych, co ciągle są przed nimi to, kto wie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ankieta - jakie marki sa na topie?

ciekawe czy ankieta zrobiona przez JC odzwierciedla tez wielkosc sprzedazy, wydaje mi sie ze tak, Atomic zdecydowanie prowadzi, ciekawe dla czego, nie ma wcale agresywnej promocji, byc moze dla tego ze od zawsze byl na naszym ryknu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ankieta - jakie marki sa na topie?

A ja uważam , że bezsprzecznym zwycięzcą - poprzez całkowite zaniechanie - jak co roku jest LACROIX. Wielu by chciało mieć takie nartki w "odwodzie. Hehehehehe.

P.S.Miałem okazję się przejechać na LX 1 i powiem, że całkiem fajnie się jeździło. Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...