Narty - skionline.pl
Jump to content
galdon

BUTY FISCHER VACUUM RC4 WORLDCUP 130 26,5

Recommended Posts

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Similar Content

• By JC
      4 stycznia 2020 roku w Szczyrku odbyły się testy nart austriackiej firmy Fischer. To już druga impreza zorganizowana przez dystrybutora marki Fischer w Polsce we współpracy z portalem skionline.pl. W trakcie testów była możliwość bezpłatnego przetestowania najnowszej kolekcji w tym narty z serii RC ONE.
      Odwiedzający Centrum Testowe Fischer, mogli również spotkać się z Karoliną Chrapek, reprezentantką Polski w narciarstwie alpejskim, olimpijką z Sochi. Ja miałem okazję spotkać i poznać kilka osób, które oglądają moje Vlogi - bardzo dziękuję!
      Zanim jednak rozpoczęły się testy nart wybrałem się na trasy Szczyrkowskiego Ośrodka Narciarskiego, aby sprawdzić jakie warunki zastanę na trasach oraz jaki jest czas oczekiwania do kolei. Odwiedziłem także, otwartą dzień wcześniej, restaurację Kuflonka na Hali Skrzyczeńskiej, wstąpiłem do baru Polana Suche oraz napiłem się czekolady w barze Iglo.

• By lizi0
      Cześć i czołem,
      Kolejna prośba o pomoc w decyzji. Nadszedł czas na wymianę nart...zmiana spowodowana wg. mnie zużyciem sprzętu oraz postępującą "peselozą" a co idzie w parze lenistwem. 
      Chcę wymienić RC4 WorldCupy z lat 2010 (okolice) na Progressory F19. Obecnie mam narty o długości 167 a chcę wymienić na F19 o długości 163. Jest to spowodowane tym że uwielbiam jeździć szybkimi i pełnymi skrętami. Raz za razem dupa na ziemie i ogień na krawędzi i jeszcze jak mam siłę to docisnąć krawędź w wyjściu ze skrętu żeby dodać gazu:P 
      I teraz czytam i czytam rady i coraz bardziej zastanawiam się czy 163 nie będzie za krótkie. 
      Moje warunki to 180cm wzrost i 85 waga. Umiejętności hmmm nie chce się oceniać ale z 9 będzie. 
      Oczekiwania: troszkę miększe niż worldcupy. Powód brak kondycji a chęć jeżdzenia calymi dniami....
    • By Arti51
      Witam.
      Wiecie może czy gdzieś w Małopolsce lub na Śląsku Fisher organizuje testy ?
      A może któraś z wypożyczalni ma w miarę nowe (zeszły sezon) Fishery w ofercie ?
      Chciałbym "dosiąść" RC4 The Curv DTX. Może być wypożyczalnia, ale fajnie by było jakbym mógł wymienić narty w trakcie opłaconego czasu. Chodzi mi o długość.
      A przy okazji może ktoś opisać wrażenia z jazdy na w/w nartach. Każdy oczywiście ma inne odczucia bo wiem ze każdy preferuje coś innego, ale warto posłuchać doświadczonych.
      Pozdrawiam.
    • By Bartłomiej
      Sprzedam narty fischer progresor f16 170 cm. Narty w stanie dobry+ , cena 670 z wysyłką 

• By Szymszon
      Witam. Dostalem od zony piekny polar ale bardzo obcisly niczym termo bielizna marki fischer. Czy moge ja ubierac zamiast termobielizny? Szczerze bardzo cieplutki i w ogole sie nie poce w tym..
www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2019
  • Create New...