Narty - skionline.pl
Jump to content

Lexi

Members
 • Posts

  3,073
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  49

Lexi last won the day on April 8

Lexi had the most liked content!

About Lexi

 • Birthday July 4

Personal Information

 • Imię
  Lexi
 • Miejscowość
  San Escobar

Ski equipment

 • Narty marka
  RADAR SENATE PRO
 • Buty marka
  "narciary", Dachstein, Tatry, Kasprowy, Munari, Kastinger, Dalbello, Tecnica

Skills

 • Poziom umiejętności
  1

Recent Profile Visitors

13,926 profile views

Lexi's Achievements

Weteran

Weteran (6/6)

4.9k

Reputation

 1. No i jak Krzychu? .. jest mecz.. 😉
 2. Teraz Osaka...bedzie ciekawie 👍
 3. Z większością sie zgadzam...może poza szeregowaniem nas z tyłu Europy jeśli idzie o kulture jazdy - wysttarczy pokazać klasę a inni Ci się odwdzięczą - uważam też że na drogach niemieckich jest może mniej świrów niż w Polsce ale chamstwo i buractwo sięgające kosmosu, troche lepiej w Beneluksie (niewiele lepiej), Francja OK.. w Uk jest moim zdaniem najlepiej - może powodem jest mnogość kamer... a może luz i flegma Angoli..
 4. Pieszym włączyli tym przepisem tryb nieśmiertelności blokując równocześnie instynkt samozachowawczy ..nie mówiąc już o regule ograniczonego zaufania... bardzo niebezpieczna kombinacja.
 5. Tak Bzdura... ..już tłumacze - w momencie gdy zostajesz kaleką niezbyt ważne jest kto miał racje
 6. ..no jakbyś jeszcze Jana skasował w markach a nie w jurkach....
 7. ..bo chodzi o to żeby "gonić króliczka"... króliczek dogoniony przestaje przynosić profity.
 8. No bo w warunkach zimowych potrzebne jest miejsce gdzie po nartach można spędzić jeszcze parę godzin zanim sie pójdzie spać, Grand California jest po prostu zbyt ciasna a niezbyt zdrowo co wieczór siedzieć do nocy w knajpie..
 9. no tam pod Tuxem niezbyt wiele miejsca i gdzieś też czytałem że niezbyt tam (teoretycznie) wolno nocować... natomiast np. pod takim Moltkiem to hektary do zasiedlenia ..
 10. Sporo w tym racji - w latach młodzieńczych grałem w hokej .. (na tyle że dla łyżew na lata zawiesiłem narty- na lodowisko miałem 50m z domu) - nigdy nie widziałem żadnego meczu hokeja w telewizji ani na żywo .. interesowała mnie tylko gra.
 11. Słabo Cię znam Wiesiek.. stawiałem na zegarek.. ;D
 12. To był kosmiczny mecz!! Tak, kibicujemy Idze. Tak, grzejemy sie w blasku jej sukcesów. Tak, utożsamiamy sie z nimi "po kibicowsku". Nie rozumię czemuż by nie skoro inni się podniecają zegarkiem Mesiego czy kwotą za ile Robercik sobie sprawił nowe autko....
 13. Faktycznie żółty szlak fajny (fajniejszy niż ten z parkingu we wsi) ale warto iść dalej niż na Mosorny ..np. na Śmietanową - z tamtąd inna perspektywa widokowa na Babią. A co do wieży to spełnienie marzeń jakiegoś chorego lokalnego kacyka ..bo ani ona tam potrzebna ani też nic więcej z niej nie widać - następne straszydło.
 14. Iga dzisiaj wcześniej.. o 11 godzinie.
www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
 • Create New...