Narty - skionline.pl
Jump to content
Hanskloss

Uszkodzony ślizg narty Atomic Redster x7

Recommended Posts

Witam, w dniu wczorajszym po powrocie z jazdy zauważyłem uszkodzenie ślizgu narty przy samej krawędzi. Uszkodzenie na długości około 5-7 cm. Narty kupione w tym roku i trochę mi ich szkoda. Jak myślicie da radę uzupełnić ten ubytek, ewentualnie jak? Krawędź wygląda na nieuszkodzoną. 

IMG_20190131_152426.jpg

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Similar Content

• By Shielded
      Jak w tytule kupię narty all mountain ok. 90mm pod butem. Inne propozycje prócz tych podanych również rozważę. Stan tylko bardzo dobry, celujący. Piszcie, na pewno się dogadamy 😛
      Pozdrawiam!
    • By Heckler
      Powitać, mój pierwszy post na forum.
      Od kilku lat serwisuję ręcznie sprzęty swoje, rodziny i znajomych.
      Wczoraj dostałem nówki ( no prawie, po dwudniowym teście) Head I.rally do serwisu, właściciel chciał tylko smarowanie, widać że narta nie była wcześniej smarowana, krawędź z fabryki.
      Na pierwszy strzał poszedł zmywacz holmenkol i szczotka miedziana, później smar bazowy też holmenkol, narty zostały na noc. Rano wycyklinowane, szczotkowane i niestety coś poszło nie tak bo na jednej narcie pojawiły przebarwienia, brzydkie tłuste plamy.
      Obawiam się, że pomiędzy czyszczeniem  ślizgu zmywaczem a smarowaniem ubiegło za mało czasu, lub nie zdjąłem zmywacza zbyt dokładnie, ewentualnie zmywacz nie był dokładnie rozmieszany, rozwarstwił się i w niektórych miejscach przesuszył ślizg? Nie mam innych pomysłów.
      Kolejne czyszczenie ślizgu zmywaczem i szczotkowanie szczotką miedzianą niestety niewiele pomaga, przebarwienia nadal są widoczne.
      Czy ktoś z Was spotkał się z podobnym problemem? Jakiś sposób na pozbycie się przebarwień?
      Z góry dziękuję, za wszelkie podpowiedzi.
      Pierwsze zdjęcie po kolejnym potraktowaniu zmywaczem i szczotką miedzianą.

• By Tatita
      Cześć moi drodzy!
      Nie za często postuję na forum, ale bardzo aktywnie śledzę i tym razem to ja potrzebuję pomocy.
      Mam możliwość zdobycia nowych Redsterów S9 na fajnych warunkach i chciałem Was poprosić o pomoc w doborze długości. Ponieważ nigdy nie miałem żadnej slalomki, od kilku sezonów wypożyczam narty i przeważnie wybieram gigantki lub cross turny, to nie do końca wiem jak wybrać długość slalomki. Generalnie przeważnie jeździłem na długich nartach i nie mam problemu z jazdą na gigantkach 190cm np. Wiadomo, że slalomka rządzi się kompletnie innymi prawami, ale ja kompletnie nie mam doświadczenia z nartami do krótkich skrętów więc nie wiem jaka będzie różnica między 165cm, a 171cm. Będę wdzięczny za pomoc!
      1. Płeć - M
      2. Wiek - 24
      3. Waga - 75kg
      4. Wzrost - 183
      5. Na nartach jeżdżę od 20 (no takich miałem rodziców) sezonów, ( 6-12 dni w sezonie)
      6. Moje umiejętności określam na 6,5
      (wg skali forumowej http://www.skionline.pl/forum/showthread.php?t=11328)
      7. Moje buty to - Dalbello DS 120
      8. Teraz jeżdżę na nartach/model - no tak jak wspominałem, od kilku lat wypożyczałem narty, w ostatnim sezonie nowe Stockli WRT 172cm, które sprawowały mi się znakomicie - ku mojemy zaskoczeniu bo raczej przeważnie jeździłem na dłuższych nartach.
      9. Preferuję styl jazdy skrętem ciętym na przygotowanych trasach - co logiczne przy slalomce.
    • By Bartłomiej
      Witam, czy takie uszkodzenie da się jeszcze naprawić? ?? Peknieta krawedz i slizgow.  Czy odkręcić wiazania i narty do smieci....

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2019
  • Create New...