Narty - skionline.pl
Jump to content
Sign in to follow this  
Szymszon

Nowe narty dziwne ślady

Recommended Posts

Witam. Kupiłem w trojan sporcie przez neta nartki dla siostry. Zawsze tam kupowałem i było super ale dziś przyszły narty i...takie białe ślady. Czy to faktycznie ślady po smarze? Przeraziłem się, że to jakiś wyjeżdżony ślizg...

171D2818-2ECF-47E2-8134-6C9B00F5436E.jpeg

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Sign in to follow this  

• Similar Content

• By Lula
      Chcę kupić narty dla siebie. Wiek - 40 lat, waga 53 kg, wzrost 163 cm. Jeżdżę kilkanaście lat. Głównie w Polsce -  m.in. Szczawnik Wierchomla Dwie Doliny (jeszcze jak były połączone), Słowacja m.in. Chopok, raz Włochy. W ubiegłym roku jeździłam 6 dni na Jaworzynie Krynickiej. W tym roku byłam po raz pierwszy w Białce Tatrzańskiej i trasy wydawały mi się bardzo łatwe. W marcu wybieram się na Słowację. Mam swoje bardzo stare narty Bilzzard 150 cm. Przez ostatnie 3-4 lata wypożyczałam narty i były one dużo krótsze ok. 140 cm i lepiej się na nich czułam niż na moich 150 cm. Czytam na forum, że powinnam kupić dłuższe narty. Jaką długość mi polecacie? Swój poziom określiłabym jako średniozaawansowany. Lubię trasy niebieskie, ale z przyjemnością jeździło mi się też na trasie czarnej na Jaworzynie (mniej ludzi, mniej rozjeżdżony stok). Chciałabym robić postępy. Zastanawiam się nad nartami Head Super Joy, Rossignol react r 6.? Proszę o pomoc i inne propozycje. Budżet nie jest najbardziej istotny, ale dobrze byłoby zmieścić się do 1500 zł

• By JC
      Kupiłeś nowe narty? Zastanawiasz się, czy są ostre, czy są posmarowane, czy oddać je do serwisu? Zabrałem swoje nowe narty i poszedłem do serwisu narciarskiego w Bielsku-Białej prowadzonego przez Marcina Szafrańskiego, aby uzyskać dla Was odpowiedzi na powyższe pytanie. Marcin opowie Wam, kiedy i dlaczego warto przynieść narty do serwisu. Jak często serwisować narty. Czym się różnią różne opcje serwisu i ile kosztuje dobre przygotowanie nart do jazdy.

• By zales2301
      Cześć,szukam używanych nart do około 1000 PLN.
      Już jakiś czas temu wpadły mi w oko Racetiger SL ,miałem przyjemność trochę na nich pojeździć ,jednak było to dwa lata temu.
      Tak więc nie jestem do końca pewny czy zdecydować się na SL czy może SC,RC UVO,SRC,GS UVO?Mógłby ktoś objaśnić te oznaczenia?
      1. Płeć - M
      2. Wiek - 19
      3. Waga - 72
      4. Wzrost - 186
      5. Na nartach jeżdżę od 12 sezonów ,jakieś 20 dni w sezonie
      6. Moje umiejętności określam na 7/8
      (wg skali forumowej http://www.skionline.pl/forum/showthread.php?t=11328)
      7. Moje buty to - Rossignol Evo Sensor 70
      8. Teraz jeżdżę na nartach/model - wysłużone Fischer RX4
      9. Preferuję styl jazdy  - dosyć dynamiczny ,na przygotowanych stokach.
      10. Upatrzyłem sobie narty - Volkl Racetiger SL
      11. Mój budżet na narty to około 1k PLN
    • By darekas
      Proszę o poradę jakie narty z aktualnie dostępnych modeli wybrać dla córki.
      21 lat jeździ dobrze ale nie na krawędziach. 
      Wzrost 178cm Waga 73kg
      Poszukuje narty uniwersalnej do jazdy całodniowej na przygotowanych stokach.
      Czy jest może jakiś odpowiednik narty Fischer Progressor F18 ale w wersji dla kobiet. 
      Podrzucie jakieś pomysły.  Dzięki
    • By PiotrPoznań
      Witam, 
      Bardzo proszę o propozycji nart dla mnie.
      Pierwsze szlify robiłem na Heady Rev 70 (4 lata), 
      Wymieniłem je na VOLKL RACETIGER SC BLACK.  Ogólnie nie było złe, przejeździłem na nich ostatni sezon, ale trochę męczyłem się na nich, narty chyba jak dla mnie i moje umiejętności trochę za mocne/ciężkie .... Szukam czego mniej wymagającego jeśli chodzi o umiejętności narciarskie 😉
      Wzrost 185, waga 98, buty Salomon X Pro 100, 
      Co mogę obejrzeć rozsądnego "uniwersalnego" dla mnie z grupy Allround / Allmountain.

Z góry dziękuję za wasze propozycje!
www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2019
  • Create New...